Šta je novo?

Fotografije - 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Крвари небо јбт:).
 
^^MrBig, vise mi se dopada ono sto inace radis. Mislim da bi ovoj fotki sto si okacio vise prijala skroz drugacija obrada, manje invazivna ;)
 
Poslednja izmena:
Tog sto kupi po hitnom postupku zna se vec gde ... :d
 
s16. mnogo si ubio ovo kontrastom ili ti je svetlo tako ostro, bez histograma vidim da gore highlighti...
 
Jesam napucao sve zivo, slazem se :p

Evo jedna malo smirenija!

 
Meni ova bas dobra! :)
 
Svetlo ok, al mi nesto ne stima sa ocima modela.
 
mg8239.jpg
 
Izlet u fešn fotografiju

"Courage by Marija Grahovac"

1.


2.


3.
 
Poslednja izmena:
Hteo bih nesto da pitam, e sad ne znam da li je to do mog monitora ili je to do fotke ili obrade ili cega vec, ali nekad primetim to, mozda je kazem do mene, a ako nije do mene kako izbeci to.

picture11.png

Ovaj deo sto sam oznacio... Kao neko razlivanje.
 
Mislim da je to do kompresije... i kod mene je tako... posterizovano napr. Istina na tn ekranu... ko zna da li i moze bolje :)
 
Nije do tebe, pola je, sto kaze Mare, do kompresije pola do ekrana. Npr na IPS-u ne vidim to, na kalibrisanom TN onako, ako bas znas gde da gledas, na laptopu, pa iskren da budem blaga katastrofa kako izgleda i koliko se vidi.
 
Da da, posterizovano, nisam mogao da se setim.

Uh da imate neki amoled pored sebe da vidite kako izgleda... Gledam na S3, ljubičaste neke fleke...

Dobro je, već sam mislio da je do monitora da crkava...

Hvala na objašnjenju. ;)


P.S. Kada bi izradio fotku to se ne bi videlo? krastavac možda glupo pitanje.
 
Poslednja izmena:
Pa ne bi, jer njima dajes fotku u full rezoluciji sa minimalno kompresije, sigurno im neces dati jpeg od 60% i 4 megapiksela :d

A bas to sto si spomenuo S3, ja malo pre reko bas da pogledam na mom telefonu, LG G2 IPS display, i toga nema dok god je brightness na auto, ako se stavi na 100% vide se ljubicasto/zelene gluposti...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno