Šta je novo?

Fotografije - 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@lordvejder

Ova serija je bolja,bar meni :)
 
@mikiPSY bas ti je super ispala munja !!!

Evo jedna od mene, slikano za Petrovdan (mali komsija).
DSC_7570 by milf.punisher, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Ma mogla je i bolje da sam imao bolju poziciju, ovako sam se na terasi hebavao sa vodom koja je sipala ko luda od napred, a pritom nisam imao ni mesta da manevrsisem, terasa puna stvari krastavac. Mada ni sa obradom nisam nesto zadovoljan, mnogo nekih tackica sitnih mi poiskakalo oko same munje, pa sam to prikrivao antisumecom alatkom u lightroom-u. Bitan je momenat, nece fotka zavrsiti u udzbeniku ;)
 
Dooobra. Cime si je ulovio ?
 
Au druze svaka cast,,
 
Canon 600d EF-S18-55mm f/3.5-5.6 IS II
18mm; f/22; 13s; ISO400;
Duza ekspozicija i stavis vise slika da slika zaredom i moras je uhvatiti. Na slici su uhvacene 2 munje.
 
^... i nekoliko fleka na senzoru! :D
 
Sto nisi produzio ekspoziciju jos malo, otvorio blendu a spustio iso ?
 
Da se upisem i ja sa jednim balavim bokserom :)



 
Poslednja izmena:
Jeste, al kao sto rekoh nema nocnog zivota. I vikendom je fajront u 1h. Sinoc nismo imali gde ni cigare da kupimo. Nista ne radi 24h
 
Odlicno! :)
 
Јеси имао филтер? Мало дужа експозиција би легла.
 
Bez filtera je, pocela je kisa pa sam morao da bezim. Na sta mislis duza, da je svetlija slika il zbog vode?
 
Danas me bas hoce. Sta god sam zapoceo bio je WIN! Posao, grad, win win win. :p Svaka flasa coca-cole je bila genijalna. :d Smirnoffa nije bilo dosta :p

img3179.jpg


img3203-copy.jpg
 
Видим да је на 20сек а могао си комотно на 30 јер ми изгледа подекспонирано.
 
mogao je i neko da me pridrzi posle 20+ duplih smirnoffa dok fotkam :p Realno UVEK su mi slike podeksponirane. Skontao sam da gotivim previse tamne fotke. + su mi i naocare zatamljene :D pa se tripujem i previse kompenzujem. Av je, ISO auto, F2.0 i EX -1 :p
 
Poslednja izmena:
Брате ајд' на кунтање:), причам са Жилетом:).
 
Pa mozda bi i bilo bolje ali nisam imao vremena da eksperimentisem a i svidja mi se ovako fotka..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno