Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,055
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
- Nemojte kaciti klipove iz proslog veka koje smo svi imali na diskovima i pogledali na stotine puta
- Pratite topic da ne bi bilo repostova
- Novi domaci humor u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo
-Bez politike

Komentarisanje : Dozvoljeno je naravno jer nismo botovi samo da kacimo klipove ali zabranjeno je voditi raspravu na 5 strana oko jednog klipa tipa dal' je fake ili nije...
Tako da dokle god ne pokrecete rasprave na vise od jedne strane, postovi nece biti brisani.

Ako udarate reply na post koji sadrzi klip uklonite VIDEO tagove. Ruzno izgleda i muci one sa slabijim uredjajima/vezama kada se ponavlja ceo klip.
 

Najbolji komnetar je:
"Nije dovoljno sto su slusali Cecu nego ih i vatrogasac napao raketom. Audio-vizuelna katastrofa u svakom slucaju."
:smash:
 
Ja ga izvukoh iz istorije, jedan od najfascinantnijih trenutaka atletike. Gledam neke sportske vesti pa mi iskoci, taman da me podseti. Ne secam se dal je bio Sarenac ili neko drugi na teveu kad je rekao: "ljudi, ustanite iz vasih foitelja i izmerite svojih 400 metara rekord i opet ste sporiji od Gebraselasija koji ovih 400 trci nakon 9600 :)

[youtube]EkbazvD055o[/youtube]
 
 
Ovo je toliko WTF da je cak i dobro :D

 
Jos kao mali sam postovao ovog glumca iz Tvin Piks-a, glumio je i u Reaper-u, steta sto tako harizmatican lik nije dobio vise prilike u serijama/filmovima. Kao i Titus Veliver i Mark Pelegrino (Jakob MIB iz Lost-a)

glumcine

[youtube]4nhklJd_SK0[/youtube]
 
"ljudi, ustanite iz vasih foitelja i izmerite svojih 400 metara rekord i opet ste sporiji od Gebraselasija koji ovih 400 trci nakon 9600 :)
Pa i nije mu bilo neko poredjenje... Realno, koliko bi ljudi uspelo da uhvati korak na 200m sa pobednikom maratona nakon 40 km?
 
Iz mojih krajeva nesto:
[YOUTUBE]rkPb6xgwhwg[/YOUTUBE]
 
^ a kamo rukavica za donju glavu?
 
:smoke::smoke::d

[YOUTUBE]pOoy7_l2EbI[/YOUTUBE]
 
Kolko moras biti glup da ovo pokusas
 
262326544_conspiracy_answer_2_xlarge.jpeg
 
Japanska skrivena kamera



Prva asocijacija "lubrikant" je kriv :D
 
Najbolja reklama ikad ? :D
 
Kod Dotcoma na gajbi

[YOUTUBE]gMxhIfG0MpY[/YOUTUBE]
 
 
Dosao da postujem isto... its so painful to watch :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno