Šta je novo?

LG G3

Druze ti se zalis da ti neispravan telefon radi kao krs, samo ti na forumu imas tih problema i pricas da je generalno G3 krs telefon po tome sto tvoj felerican telefon radi kao krs jer ti iz ko zna kog razloga neces da ga reklamiras. Neverovatan si, ili mesecima trolujes ovde, u tom slučaju si najveci car.
A ti nisi video postove ostalih clanova znaci... Kod ocnog pod hitno :)
 
Ne brini ti za moj vid.
Aj samo odgovori na jedno prosto pitanje, zasto nisi do sad odneo telefon na popravku, prodao ga, reklamirao, sta god?
 
Prosto - prodati ga necu, jer nemam para da doplatim jos uvek za iphone 6. Sto se tice reklamiranja - reci ti meni kako da reklamiras battery drain koji se javi random zbog infinite loop - moze da se ne javi danima dok je u servisu, moze da citavo vreme se desava. I sta sam postigao? 45 dana bez telefona kad ce da mi ga vrate i kazu da nisu primetili isti na testu od 48 sati.
Sto se tice brzine rada - generalno je tako kod vecine android telefona telefona.
Reci sad ti meni da li si probao u isto vreme da koristis android i iphone bar nedelju dana, da na oba instaliras 50 istih aplikacija i sve da budu stalno sync-ovane i onda uporedio brzinu rada i trajanje baterije. Posto vidim da redom prosipate takve komentare po forumima a vecina iphone nije ni koristila, vec ga je probala od druga ili u radnji...
Android ti je kao windows - prvi put kada ga upalis leti. Cim malo stavis aplikacija vec uspori, a cim imas sve sto ti treba vuce se. Jednostavno takva je arhitektura... Kao sto je OS X u odnosu na Win, tako je i iOS u odnosu na Android.
 
Poslednja izmena:
Ja kontam da si ti kupio ovaj telefon samo da bi mogao da u nedogled smaras kako je android krs a iOS savrsen.

cac32e3e1776e5e316d2611fe3d8b03b.jpg
 
Poslednja izmena:
Burazer ima iphone 6, ne vidim nikakav usporen rad u odnosu na njega, imam jedno 20 aplikacija vise nego on. Ekran svetliji i to je prednost, baterija nema razlike, nekad njemu brze ode, nekad meni, zavisi ko koliko koristi.
Mada od tvog je sigurno iphone bolji jer furas neispravan.
Zvucis kao klinci koji ne znaju prednost Androida u odnosu na ios i obrnuto "Android baguje, iPhone je brz", klasična prica iz 2011.godine.
 
Ja kontam da si ti kupio ovaj telefon samo da bi mogao da u nedogled smaras kako je android krs a iOS savrsen.

cac32e3e1776e5e316d2611fe3d8b03b.jpg
e86099e15f8fba87cea8bc66d70987c0.jpg

I sta sam time dokazao?
Ako je i bio battery drain resen je update-om koji je izasao par dana posle izlaska iOS 8. Google-u je trebalo 5 meseci za update sa kojim nisu resili ni jedan veci problem...

Zvucis kao klinci koji ne znaju prednost Androida u odnosu na ios i obrnuto "Android baguje, iPhone je brz", klasična prica iz 2011.godine.
Ja furam iOS nesto preko godinu i po, a Android od kada se pojavio. Da li mi ti mozes reci prednosti Androida u odnosu ba iOS?

Evo tebi jedno pitanje - nadji mi zamenu na Android-u za:
Microsoft Office (znaci da je full compatibility, ne ti 3rd party koji cim ima nesto slozenije u njima nemaju podrsku da otvore citav fajl)
Gitarske procesore - razne - real time
npr. Adobe Lightroom - da mogu odmah da odaberem fotke koji su mi favoriti koje cu kasnije obraditi, ili da na brzinu odradim neke preset-e i da mi se sve to sync u Adobe Creative Cloud
Project Management aplikacije sa native support-om a ne da cekam po 10 sekundi za svaku banalnu operaciju
...
lista moze da se nastavi...
 
Poslednja izmena:
Nice... Dobro je samo da se ne priča više o iPhone-u. Javljaj utiske brzo. :)
 
Reci sad ti meni da li si probao u isto vreme da koristis android i iphone bar nedelju dana, da na oba instaliras 50 istih aplikacija i sve da budu stalno sync-ovane i onda uporedio brzinu rada i trajanje baterije.
Ja sam koristio sluzbeni G2 i iPhone 5 jedno 9 meseci. I sve sto cu reci je da nikad nisam imao telefon sa gorom baterijom od iP 5! Mozda mi se jednom nedeljno desavalo da izguram do 16h bez punjenja iphona. Pritom imaj uvidu da sam koristio 2 telefona za 2 razlicite mreze. Znaci ne koristim telefon konstantno. U isto vreme nikad nisam morao da dopunjavam G2 vec mi je kad legnem da spavam imao po 30% baterije, nekad i vise.
 
Objadnili ste, ja bas imam srece sa mojim LG telefonima koje koristim jos od kad je izasao Optimus 2X. :)
 
Ja od kada sam vratio stok sve(sada sam na L 20f) telefon radi savrseno, nit se greje, nit se trosi baterija bez razloga, tek polse nekih 170h je usporio a to bi trebalo da je zbog google bug-a. Devojka moja ima iPhone 6 jos od oktobra i njoj baterija sigurno duplo krace traje od moje o opcijama necu ni da pricam, ali to zavisi od vrste ljudi, nekome treba telefon da nazove, pusti poruku i procita vesti i da nema nista on tu mnogo da menja i podesava... Meni da ga sad pokloni ja bi ga prodao uzeo neki top android(da ga vec nemam) i za ostatak otisao na letovanje... :)
 
Prešao sam sa G2 na G3. Najviše zbog toga što sam prepunio memoriju na G2. Oba telefona su fenomenalna, a priča o kratkom trajanju baterije je prenaduvana. Jedini problem koji imam je što me slabije čuju preko spikerfona.
 
Tacno vise ne moze skoro ni u jednoj temi da se procita neko realno iskustvo. Svaki dan imam prilike da cackam G3 (16/2GB) i ono je sve samo ne brzo. U poredjenju sa mojim G Pro 2 ono je puz, a iPhone da ne pominjem (neko je napisao da identicno rade). Nitro, dzabe se trudis...
 
Uzeh sa Alija tempered glass sa slike...

Iznenadjen sam kvalitetom...

Mislio sam ću za 2$ dobiti neki krš ali ovo je odlično

2015-01-31 10.02.26.jpg
 
Pola ljudi koji nemaju G3 dodju ovde da komentarisu i da nabace kako je njihov telefon u stvari najbolji, valjda se onda bolje osecaju...

Neko je malopre napisao da ako ne pljunes Nitra nisi covek, u pocetku je stvarno bilo malo "hejtovanja" Nitra ali sada covek prevazilazi sebe, napisao je bar 50, a mozda i vise, identicnih postova, da mu se telefon greje i da mu se baterija isprazni za 3 sata zbog nekog buga, krckanje... i te mane, koje stalno spominje, ponavlja 100 strana unazad... U redu, imas problem koji, bar ovde na forumu, nema niko i ne moze niko da ti pomogne, iako su pokusali i ne znam sta ce postici ako jos 200 puta napise istu stvar... I onda cim neko nesto napise za telefon on uskoci da kaze da je sr*nje jer on ima taj problem i da je iPhone najbolji, isto je neko napisao , kao da dolazi ovde da se prazni i onda neko samo dolije ulje na vatru, Nitro je u pravu, G3 je s*anje moj XX telefon je najbolji.

Ova tema bi trebala da bude zanimljiva, da ljudi daju iskustva sa romovima, nekim aplikacijama, tvikovima, kako nesto da se sredi, ubrza, doda, itd... Ovde su samo prepucavanja oko toga koji je telefon bolji od G3 i zasto Nitru ne radi telefon kako treba.

Edit:
I da, Note 4 po oglasima(nov) kosta od 550-600e G3 od 330-380e tako da Note 4 nije skuplju 20% nego oko 60-70%...
 
Poslednja izmena:
Je l' probao neko preko LG PC Suita da li ima ovaj novi update?
Citao sam po netu kazu da su jos vise ispeglali lollipop + odlicno mu stoje nove ikonice uz ovaj flat interface
 
ja sam ga flešnuo preko rekoverija(TWRP),...........meni se dopada UI, kao na Flex 2(stvar ukusa),fluidno i brzo radi,jedno popodne sam se igrao sa fabričkim "20H" i nisam primetio nikakve loše nuspojave.Nije mi prebrzo trošio bateriju niti se grejao,čini mi se da je raspodela RAM memorije stvarno poboljšana,animacije i brzina su super a za mišljenje o bateriji trebalo bi bar nekoliko ciklusa da protekne što ja nisam dočekao..........ko je u dilemi da li da isproba,preporuka.Na xda postoji verzija koja može da se flešira preko rekoverija........

Kod:
http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/stock-t2961073
 
Tacno vise ne moze skoro ni u jednoj temi da se procita neko realno iskustvo. Svaki dan imam prilike da cackam G3 (16/2GB) i ono je sve samo ne brzo. U poredjenju sa mojim G Pro 2 ono je puz, a iPhone da ne pominjem (neko je napisao da identicno rade). Nitro, dzabe se trudis...

Govori se iskljucivo o G3 sa 3gb i to je znatno brzi telefon od ovog sa 2gb.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa mojim g3 sa 2gb prezadovoljan...koliko sam citao ovu temu i kakvih su sve problema ljudi imali g3 mi uopste skoro nije bio ni prva opcija prilikom kupovine vec neka treca ili cak cetvrta opcija...ali sada bih se pokajao da sam uzeo bilo sta drugo nego g3
 
EISA ili European Imaging and Sound Association je udruzenje casopisa u Evropi.

eisa.jpg

Njihovi clanovi zajedno odlucuju o nagradama svake godine. Ovo su clanovi:

clanoviUntitled.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa mojim g3 sa 2gb prezadovoljan...koliko sam citao ovu temu i kakvih su sve problema ljudi imali g3 mi uopste skoro nije bio ni prva opcija prilikom kupovine vec neka treca ili cak cetvrta opcija...ali sada bih se pokajao da sam uzeo bilo sta drugo nego g3

Verovatno mislis koliko postova ima sa problemima, a ljudi nema puno. Jedan pise 90% tih postova.
 
Verovatno mislis koliko postova ima sa problemima, a ljudi nema puno. Jedan pise 90% tih postova.

Ako izuzmemo nitra sa baterijom,neki su pisali i o pregrevanju uredjaja,o pucanju plastike kod zvučnika i kod IR blastera, o žutim mrljama na ekranu,o lagu itd.

Od svega ovoga ja jedino što sam iskusio je lag na tastaturi prilikom brzog kucanja poruka na viberu ili sms-a...
 
Evo meni jedino sto smeta stock launcher non stop FCuje, al to se resilo nova launcherom. :) Da ne bude da nemam ni jedan problem. :d
 
Nazad
Vrh Dno