Šta je novo?

LG G3

RazbojNick

Čuven
Učlanjen(a)
05.02.2004
Poruke
5,907
Poena
815
Pošto ima više od pola godine do nagadjanog obnarodovanja, procurele "specifikacije" su veoma podložne promenana, ali za sada glase ovako:

http://www.phonearena.com/news/Some...QHD-display-octa-core-CPU-16MP-camera_id50685

Obzirom da je spomenut 64bitni procesor, velika greška bi bila da ima manje od 4 gigabajta radne memorije.

5,5-inčna dijagonala ekrana je čudna, ni tamo ni ovamo, nekome preterana, drugima nedovoljno velika za moblet.
 
kako sam ja citao oni ce da ga predstave vec u feb po nekim glasinama.. tako da je dobro sto si otvorio ovu temu :D
 
Februar? Prerano, po meni, naročito što će da se čeka druga polovina godine za prodaju. Izvetriće ove specifikacije, a i do tada će da postoje kinezi sa 4K displejima na tržištu.
 
tako sam procitao negde na phoneareni.. cenim da ce sada da ga izbace u isto vreme kada i s5 i htc one two cisto da vide da li mogu direktno da udare na trzisni udeo najvecih. cini mi se da imaju samopouzdanje za tako nesto,tako da ja ocekujem februar ili mart. ali uglavnom u istom mesecu kao s5 i htc one two
http://www.phonearena.com/news/Only...dly-affected-by-the-launch-of-Nexus-5_id50733 mozda je jedan od razloga i ovo.. da se distanciraju od izlazka buduceg nexusa.
 
Poslednja izmena:
Svi imaju specifikacije i ocajan skinovani softver. Ko u ovoj rundi bude poradio na svom softveru i ukidanju gomile bloata, bice pobednik.
 
Pretjerase ga, kako su krenuli G4 ce im izadji u aprilu :p
 
Ako izbace G3 pre nego sto G2 dobije 4.4 prdnuli su u cabar.Sacekacu G4 ipak.
 
Svi imaju specifikacije i ocajan skinovani softver. Ko u ovoj rundi bude poradio na svom softveru i ukidanju gomile bloata, bice pobednik.

+1


Što se tiče samog telefona, videćemo koliko su ove specifikacije blizu istini, ali mislim da će ipak tu biti u igri najnoviji Qualcomm Snapdragon 805, a za 64-bitni procesor ko zna hoće li uopšte biti implementiran tako brzo. Svaki napredak je dobrodošao, ali najviše bi bilo za mene dobro kad bi se izbacio sav taj NEPOTREBAN bloatware...
 
Taj "slow motion playback" je extra stvar.Koji telefoni za sada to imaju? iP5 i S4?
 
Februar? Prerano, po meni, naročito što će da se čeka druga polovina godine za prodaju. Izvetriće ove specifikacije, a i do tada će da postoje kinezi sa 4K displejima na tržištu.

Samo neka ga izbace sto pre, pasce cena G2 na 200e, pa taman da zamenim ovaj moj L9 :)
 
Inace su sa G2 oborili sve rekorde prodaje i sahranili Samsung... NOT!
 
Pa o tome se i radi.
Nece istu gresku od prosle godine da ponove ovaj put.
Ili sam ja nesto drugacije razumeo?
 
Dobro si razumeo :) Samo, opet ce biti velika vremenska razlika koja ce ih pokopati. Mene vise ipak zanima ovaj g pro 2 :)
 
Ako se zumira levo oko vidi se da je položaj ruku onoga ko je slikao jako čudan, i ne verujem bi tako držao telefon. :D
 
ahahah

sad će i njega da hapse preko twittera :D
 
ova slika ubija. ako je ovo stvarno sa g3 skidam kapu. dslr u dzepu.
 
ma nema teorije da je ovo sa telefona, uostalom sto kaze kolega pogledajte oko ne deluje uopste kao telefon u odrazu
 
Kako ne deluje :p. Pogledaj u macino levo oko vide se prsti obe ruke kao da su savijeni oko telefona :). Iliti nebi trebao da je aparat.
 
"Dokaz" da će LG G3 imati 2K ekran:
yvepunej.jpg
 
Bice ovo zver od telefona sigurno, sad samo pitanje koje ste stalno postavlja... Treba li nama tolika snaga u rukama ili ti za sta ce se tolika snaga koristiti?
 
Isti slučaj kao i sa GS5, novim HTC One, XZ2... Ko ima prethodnu generaciju nema potrebe da kupuje, a ko je kupio telefon pre 2 godine dobiće ozbiljan upgrade.

Kome ne treba ovako jak telefon neka kupi prošlu generaciju ili onu pre nje, po izlasku novih telefona njihova cena će biti tek nešto više od 50% od one kada su izašli
 
Nazad
Vrh Dno