Šta je novo?

LG G3

Baterija manje vise, sve ostalo radi besprekorno.
 
Samo me brine sto LG jos uvek nije najavio lolipop za g3. Sta cekaju koji moj.
 
Šta ima da te brine, izaći će milion posto.
 
Zanima me iskustvo nekoga ko ima G3 bar 2,5-3 meseca kakvi su utisci oko laga,baterije,kamere. Da li ste zadovoljni?Posto planiram da uzmem neki flagship a ranije sam imao 2X (prvi dual core fon LG) i imao je haos strasan lag pa ne bih da mi se opet to desi.
 
Zanima me iskustvo nekoga ko ima G3 bar 2,5-3 meseca kakvi su utisci oko laga,baterije,kamere. Da li ste zadovoljni?Posto planiram da uzmem neki flagship a ranije sam imao 2X (prvi dual core fon LG) i imao je haos strasan lag pa ne bih da mi se opet to desi.
Sa najnovijim 10L apdejtom je lag potpuno sređen, sve radi kao kao na pravom flagship telefonu. Šta da kažem za bateriju, meni glatko traje i više od 24 sata, ceo dan je upaljen WiFi, odigram i neku igru sat, dva vremena i izdrži bez problema.
 
Ja bih najradije uzeo G3 (u obziru su Note 3, Z3, S5 ali mi je G3 nekako najbolji) ali se bojim tog laga jer telefon necu menjati posle ovoga(sto uzmem) bar 3 godine. Zato bih da sada sumiram sve te bolje telefone i da uzmem najbolji, da se ne zaj***m opet :D
 
Ne sumnjam ja da ce on dobiti lolipop ali ako ce da ga izbace u martu,opusteno neka jave odma pa da ga turim na oglase cim pre.
 
Ne sumnjam ja da ce on dobiti lolipop ali ako ce da ga izbace u martu,opusteno neka jave odma pa da ga turim na oglase cim pre.
Da li ti znaš o čemu pričaš? Kako pa to može da se desi da trenutni flagship te kompanije ne dobije Lollipop?
 
Znam o cemu pricam jer ovih dana bas pratim najave i samsungje odavno najavio za s5,htc za m7 i m8,sony za nekoliko modela a ovi ni da beknu. A ne bi me nista iznenadilo da okasne toliko s'obzirom da su i taj flagship izbacili par meseci posle konkurencije. Znam da ce dobiti lolipop ali kad? U martu?aprilu? Ne hvala:)
 
Pa dobro. Ako ce ti biti lakse ocekuj ga oko marta :) tako se neces razocarati ;)
 
Poslednja izmena:
Haha, do tada će CyanogenMod biti Final :)
 
Telefon radi kao tenk i bez tog updatea. :)
Kad izadje izadje, bole me i ako ne izadje. Jer i ovako sam prezadovoljan telefonom i kako sve lepo fercera.

Bilo bi mi zao da zbog tog updatea izgubi na neki custom funkcijama. :)
 
Znam o cemu pricam jer ovih dana bas pratim najave i samsungje odavno najavio za s5,htc za m7 i m8,sony za nekoliko modela a ovi ni da beknu. A ne bi me nista iznenadilo da okasne toliko s'obzirom da su i taj flagship izbacili par meseci posle konkurencije. Znam da ce dobiti lolipop ali kad? U martu?aprilu? Ne hvala:)

Opusteno, bolje ni da beknu nego da se izlaju kao prvi covek Huaweija koji je kitket najavio jos u novembru 2013. da stize u januaru 2014....pa je na kraju stigao tek krajem juna.
 
Evo sta gospoda kazu
32350366c5522aadb4f8f823ee0d201a.jpg

Ja vam pokazao da je L vec u pripremi, al ne pratite...
 
Ne sumnjam ja da ce on dobiti lolipop ali ako ce da ga izbace u martu,opusteno neka jave odma pa da ga turim na oglase cim pre.

E pa onda ako ti je vazan update trebao si Nexusa da uzmes, a ne G3. :)
 
Da izvor je shit.. Ali za LG je realno i ocekivano oko marta
 
Ja ponavljam, rani Januar. Mogu da se kladim zapravo da će pokušati da budu brži od svih ostalih, ali ćute da se ne bi zeznuli. Oni su na predstavljanju G3 u Parizu rekli da je suštine njihove strategije slušati korisnike, a jedna od najbitnijih stavki je bilo ažuriranje. G3 je najbolji telefon koji je LG ikada napravio upravo zato što su slušali šta im se priča o prethodnim uredjajima...
 
Neće LG izbaciti pre HTC-a i Samsunga, nema tih para.

Vala baš slušaju korisnike. Od G3 telefona umesto da bude bolje od G2 po svemu ono ispada ništa novo, sem izgleda. Baterija slabija, ekran nepotreban bump na 2k, radi kao G2...

Da su slušali korisnike bilo bi drugačije...
 
Neće LG izbaciti pre HTC-a i Samsunga, nema tih para.

Vala baš slušaju korisnike. Od G3 telefona umesto da bude bolje od G2 po svemu ono ispada ništa novo, sem izgleda. Baterija slabija, ekran nepotreban bump na 2k, radi kao G2...

Da su slušali korisnike bilo bi drugačije...

Mnogi ga zovu najboljim uredjajem godine, kamoli da ga porede sa G2. Primer...

http://www.engadget.com/products/lg/g3/
http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/lg-g3-1250581/review
http://www.pcadvisor.co.uk/reviews/mobile-phone/3521687/lg-g3-review/
http://www.macworld.co.uk/review/iphone/iphone-6-vs-lg-g3-smartphone-comparison-3573429/

Mada moguce i da me zbunis sa tom tvojom intrigantnom logikom.

pXPOApWXuJaMw.gif
 

Ti kod da drzis te linkove u privremenoj memoriji i samo pejstujes kad neko nesto pita?
Morao sam malo da se nasalim, u svakom slucaju hvala na odgovoru ne stigoh neki dan da se zahvalim pa evo sad... :D
 
Ma to sve placeno, gde to moze neki LG da bude bolji od Samsung Galaxy S serije. To je necuveno :p
 
Ti kod da drzis te linkove u privremenoj memoriji i samo pejstujes kad neko nesto pita?
Morao sam malo da se nasalim, u svakom slucaju hvala na odgovoru ne stigoh neki dan da se zahvalim pa evo sad... :D

Pa ostalo mi sve u pretrazi chrome-a od zadnjeg puta :-devil-:

@G@W haha, da nema sanse. Gde moze nesto da izgleda lepse of amoleda.... Ko da gledas cartoon network ceo dan, sta ce nam realan prikaz ,)
 
Poslednja izmena:
Dobar je g3 telefon. Malo vise pljuvan ovde na forumu ali sta je tu je.
 
Nazad
Vrh Dno