Šta je novo?

LG G3

G3 koliko sam shvatio sem tog "tamnijeg"ekrana i nema neku manu
S5 je puniji nekih nebitnih stvari po meni,otisak prsta itd a skuplji i naravno Samsungov uzasan TW koji je nesto najgore sto je neko mogao da stavi na telefon sa brdo apsolutno nepotrebnih aplikacija
Upravo tako,mada ja nemam problem sa ekranom. Podesio sam ga da mi odgovara za koriscenje u svim uslovima. Presao sam sa samsung telefona nakon 4god na LG i ne mogu reci da sam se pokajao. Vrlo brzo sam se navikao na novi polozaj hardverskih dugmica cak sta vise rekao bih da su na prirodnijem mestu nego kod drugih proizvodjaca. A i lg sw mi je dosta manje napadan nego kod samija i to sve za manje para. Mozda nije najbolji ali def ima najbolji odnos cena/ sve sto nudi za cenu po meni.
 
Upravo tako,mada ja nemam problem sa ekranom. Podesio sam ga da mi odgovara za koriscenje u svim uslovima. Presao sam sa samsung telefona nakon 4god na LG i ne mogu reci da sam se pokajao. Vrlo brzo sam se navikao na novi polozaj hardverskih dugmica cak sta vise rekao bih da su na prirodnijem mestu nego kod drugih proizvodjaca. A i lg sw mi je dosta manje napadan nego kod samija i to sve za manje para. Mozda nije najbolji ali def ima najbolji odnos cena/ sve sto nudi za cenu po meni.

Потписујем +1


Нови Андроид:
Г3 - до краја године, Г2 после њега !
После овога неки стручњаци са форума не би требало да се јављају у овој теми имајући у виду колико су блатили телефон и причом када ће стићи Андроид Л :)

http://www.androidauthority.com/lg-g3-android-lollipop-q4-2014-543857/
 
Poslednja izmena:
Samsung nikad više, a LG ako želi da dokaže da respektuju korisnike, treba da izbace to do nove godine.
 
Finomenalno ako bude tako kako su napisali. Mnogo brze nego na g2. LG polako uci na greskama,videcemo
 
Pa nije, tako je bilo i za G2 kada je izasao Kitkat. Decembar - Januar dosao je update brzo sa G2, ali korejski model. Za evropu je kasnio mesec ipo cini mi se mozda i jace.

Edit:

Evo nasao sam: Krajem marta je stigao znaci skoro 6 meseci od predstavljanja u oktobru KitKat-a.

http://www.gsmarena.com/android_44_kitkat_now_available_on_international_lg_g2-news-8074.php

U februaru je stigao za Ameriku, a mesec dana kasnije za Evropu odnosno international D802
 
Poslednja izmena:
Da ali je ovo najava za eu model. I to mesec ,mesec ipo dana posle zvanicnog lp. Kada bi ovo bila istina isli bi rame uz rame sa samsungom,htcom itd
 
Bile su te najave i za G2, Turci, Norvezani, Francuzi i ko sve nije objavljivao update za decembar i na kraju jeste bio update, ali za korejski. ALI G2 je dobio update, sad krastavac sto nemas taj model, to je nesto drugo.

Ma znam bre tada sam imao G2, pratio sve i svasta i razocarao se.
 
Zato sam i napisao AKO je istina ovo sto se pise treba im skinuti kapu.. A do tada cekati
 
Poslednja izmena:
Da li mi neko moze reci gde moze da se kupi neka dobra futrola za G3
 
Zato neka nastave tako i izdaju Lollipop pre ng.
 
^^ i onda zastu su isli na 2k ekran. Kada budes prvi u necemu velike su sanse da pokupis kajmak,to su oni i uradili. Jedva cekam g4
 
Mene zanima broj prodatih G3 telefona.
Ovi tekstovi ne govore nista konkretno. 16 miliona smart telefona za 3m i nije neki uspeh ako se uzme u obzir da je je prodato oko 10 miliona Lumia u istom periodu.
"Smartphone" je i telefon od 100e kojeg pokrece android.
 
Znam da je bio podatak,pre neka 2 meseca,da su prodali 10mil g3 i da je to rekord kompanije po prodaji jednog telefona. Odlicno su prosli ako je tako,i nadam se da ce se potruditi ,pa da nama koji smo ih uzeli,izadju u susret i izbace lolipop pre ng :)
 
Ima u vipu da se kupi originalna futrola na preklop aka "circle view" koja se kaci mesto zadnje maske i kosta 2500din
 
Onda odo danas u Vip da pazarim posto mi je stigao danas telefon.Utisci za koji dan.
 
Vidjeh kod kolege G3 :O A joj majko moja... Posle tog pozitivnog šoka ne želim da čujem ono "android sjecka" i slično. Koja mašina...
 
Ako nekog zanima, uzeo sam S5, Note 4, Z2 i iPhone 5S, Lumia 920 i otvarao iste aplikacije u isto vreme kao na mom G3 (3 gb rama). Jedino je iPhone 5S bio egal sa G3, a cak je imenik otvarao brze. I to je taj 5S bas star, kolega ga uzeo cim je izasao.
 
Vidjeh kod kolege G3 :O A joj majko moja... Posle tog pozitivnog šoka ne želim da čujem ono "android sjecka" i slično. Koja mašina...
Pa nego. Još kad se ažurira na poslednji apdejt. A tek baterija sa CloudyG3 sistemom je fenomenalna. 18 sati korišćenja, igrice jedno sat, ceo dan GPS i WiFi i pomalo 3g, iGO sigurno sat vremena i imam 50% još. Znaci vrh.
 
Da samo što je osvetljenje slabo. Inače bi ti bio prazan telefon na jačem osvetljenju.
 
Pa sto ce mi vise od 50%, kad se i ovako i više nego dobro vidi.
 
Nego sta ce. LG je trenutno najbolji proizvođač displeja na svetu koliko sam ja upoznat.
 
Da, ali vise vole da ugrade kvalitetne displeje u apple uredjaje nego u svoje.. Sto je van pameti.
 
Poslednja izmena:
Sobzirom da je kraj meseca i prvi put (otkad imam g3) sam pri kraju sa data saobracajom i iz tog razloga sam juce palio net samo kad mi je to bilo potrebno. Ono sto sam primetio je to da sam izvukao bar 40% vise baterije nego inace.
Znao sam da ima razlike al ne bas toliko.
 
Da, ali vise vole da ugrade kvalitetne displeje u apple uredjaje nego u svoje.. Sto je van pameti.
Mislim da to vise ima veze sa dogovorom sa Apple u kome vrv stoji da samo Apple moze koristiti te displaye. Zasto? Apple hoce da ima uvek najbolje i korak ispred svih i to kupci Apple uredjaja su uvek spremni da plate bez obzira na cenu, dok su kupci LG-a drugaciji. LG naravno za to dobija dobre pare, sigurno vise nego sto bi zaradio ugradjivanjem tih displaya u svoje uredjaje, pa tako srecan LG, srecan Apple :)
 
Nazad
Vrh Dno