Šta je novo?

LG G3

Pa ni meni se nije desavalo da se restartuje do skoro. Cask sam i prebio na v30b, pa sam flesovao neku noviju verziju v30 i ubrzo se vratio na ovaj v30b. Juce mi se restartovao sam od sebe kad sam pokusao da ga otkljucam.
 
Meni se restartovao možda 2-3 puta od decembra prošle godine. A skoro je počeo intenzivno da se pregreva.

Evo upravo sam mu instalirao v30c preko ovog LGMobile Support Tool, pa ćemo videti kakav je.
Je l' mi se čini da su oni sredili default boje? Ili me varaju samo lepše ikonice?
Za sad sam se iznenadio što je aplikacija za Quick Circle promenjena :happy:
 
Ljudi koliko vam MM brze przi bateriju ? Je l neko ima bar neki odokativan osecaj ? :)

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
<br />
Ja koristim Weather 2 umbrella, nas covek ga napravio, uzeo par nagrada na takmicenjima iz meteorologije, pa valjda ce najbolje da potrefi vreme kad gleda odavde u nebo...

Ne svidja mi jedino sto nema neki satic uz prognozu :(

Licno mi je ovaj lg_ev ok,samo kad bi menjao boju ili bio transparentan ovako ako stavim neki sareni wallpaper on zeleni...kao ciganska jelka ...

Sent from my LG G3 using Tapatalk
Onaj smart notice menja boju u zavisnosti od wallpapera, makar na MM... A weather widget klasični menja u zavisnosti od vremenskih prilika :)[/QUOTE]
Na kk_u standardno zelen
 
Jel ima neko problem sa konekcijom na data protok?Nekad hoce,nekad nece,to se desava posle nadogradnje na marshmalov.

Послато са LG-D855
 
Meni se na 6.0 desilo jedino da prilikom pozivanja se tel restartuje i nakon restarta radi normalno. Nakon instalacije 6.0 odradjen je hard reset.
 
To je do stakla. Kad kopiram link slabo reaguje na dugi pritisak. Imam Teracel, ima i boljih firmi.
 
Imam ali ne znam koji je proizvodjaca.
 
Pa ni meni se nije desavalo da se restartuje do skoro. Cask sam i prebio na v30b, pa sam flesovao neku noviju verziju v30 i ubrzo se vratio na ovaj v30b. Juce mi se restartovao sam od sebe kad sam pokusao da ga otkljucam.
I meni se restartovao telefon danas bas kada sam pokusao da ga otkljucam sa duplim tapom. Na njemu je fabricki 6.0 v30b...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kod mene je v30c i uradjen je factory reset nakon instalacije MM.
 
Ljudi je l ima neko ideju koju zemlju da odaberem za update preko lg toolsa? Model d858hk... Nasao da postoji kvaka i probao h kong indiju kinu pakistan koreju...ali nema magije :(

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
Koja je to kvaka, nije zabranjeno koristiti ali da je original. Uglavnom zadnji koji izbace bude najbolji. Opet dok ne probas neces znati, probaj redom!

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Sta da radim da vratim mobitel na fabricke postavke Android 5.0.Znaci rootan je postavljen Twrp i neki custom rom sa G4.Ja nisam zainteresovan ni za jedno vec bi hteo vratiti stock android LP 5.0
 
Naj jednostavnije je da flešuješ stock .zip 5.0. Ostaje ti twrp. Imaš sve verzije ovde
http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/stock-t2961073
Ako hoćeš .kdz instaliraš preko njega sa Lg flash tool. Tada gubiš twrp i root.

Na ovom linku je uputstvo :
http://goo.gl/5poKWP
Imaš uputstvo spakovano i u LGUP fajlu, pročitaj i njega.
Evo LGUP:
https://www.androidfilehost.com/?fid=24352994023704737
Ovde imaš kdz
http://goo.gl/3wp7so
 
Ko je ono beše pisao o više naloga na G3 telefonu i kako mu stižu notifikacije za Viber i Wa za taj drugi nalog dok je telefon na primarnom nalogu?

Evo pokušavam već tri dana da namestim drugi nalog na g3 i kada mi je aktivan primarni nalog sa sekundarnog ne dobinam nikakve notifikacije (viber i wa na tom drugom nalogu vezani za drugi broj)
 
U zadnjih par dana primecujem kako se baterija brze trosi? Neko resenje i kakvi su vasi utisci sa fabrickom baterijom na g3?
 
Ja telefon imam godinu i 7 meseci i sada baš osetim da je baterija oslabila, ranije sam gurao dva dana bez problema, sada ako ga više koristim izdrži mi dan... Jel zna neko gde ima da se uzmu dobre, kvalitetnije, baterije?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Isti problem i kod mene i to je taj period posle 7 meseci kad je pocela da zeza
 
Na ovom linku je uputstvo :
http://goo.gl/5poKWP
Imaš uputstvo spakovano i u LGUP fajlu, pročitaj i njega.
Evo LGUP:
https://www.androidfilehost.com/?fid=24352994023704737
Ovde imaš kdz
http://goo.gl/3wp7so
Ako neće LGUP da flešuje preko tvog custom roma, fleš sa Lg flash tool istu verziju androida (6.0) pa sa LGUP skini na 5.0.

Fon je bio na Clody 2.5 ROM-u (nisam obratio paznju na kernel). Prema uputstvu i prema IMEI-u sam skinuo MM i flesnuo ga Flash Toolom sa opcijom CSE Flash (W10 64bit ali je sve proslo OK). Sve proslo OK dosao do setupa, ugasio fon, kad sam stigao kuci upalim fon da prodjem kroz setup i pocnem ga koristiti medjutim nakon par minuta se restartao i konstantno se pojavljuje samo LG logo. Kad ga ukljucim na punjenje radi ok ne gasi se, cim ga skinem s punjaca nakon par minuta ugasi se i opet se vrti samo LG logo. Pretpostavljam da je baterija i da bih je trebao zameniti ali mi nije jasno kako je sa cloudy-jem radio citav dan pre toga bez ikakvih problema. Dal je moguce da je baterija prolupala kad sam uradio flash na stock ROM?

EDIT: Moze li biti da mi je kod trazenja kdz fajla preko IMEI-a ponudio pogresnu verziju MM pa da mi to ubija bateriju.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je baterija izdahnula. Sa 30F je jos gora situacija nisam uspeo ni kroz setup da prodjem, restarta se cim ga skinem s kabla.Samo ne mogu da verujem kako je ista ova baterija radila samo dan pre bez ikakvih problema sa coludy-jem.Koje ste vi zamenske baterije uzimali? E da, jos jedno pitanje, imam punjac od G4 Stylus koji je 1.2A, a orginalni od G3 je 1.8A da li mogu da koristim ovaj punjac jer koliko sam primetio iste su baterije u oba fona (3000 mAh)?
 
Ko je ono beše pisao o više naloga na G3 telefonu i kako mu stižu notifikacije za Viber i Wa za taj drugi nalog dok je telefon na primarnom nalogu?

Evo pokušavam već tri dana da namestim drugi nalog na g3 i kada mi je aktivan primarni nalog sa sekundarnog ne dobinam nikakve notifikacije (viber i wa na tom drugom nalogu vezani za drugi broj)

Ja imam na drugom profilu instaliran viber (za wa sam citao negde da ne podrzava multiprofile, tako da za njega ne znam nisam ni probao). Na dugom profilu je viber registrovan na drugi broj. Kad sam na jednom profilu cujem zvuk za poruku (ili poziv) na viberu kada stigne na drugom profilu. Stavio sam i razlicite zvukove za poruke, da bih mogao da razlikujem na kom viberu mi je stigla poruka. Naravno, jedino sto kad stigne poruka na drugom profilu, dok se nalazim u prvom (i obrnuto), samo cujem zvuk poruke, nema pisane notifikacije, ali ljubicasta dioda zasvetli i moram svakako da se prebacim u drugi profil da bih je tamo u drugom viberu procitao. Ako nekad propustim zvucnu notifikaciju za poruku sa drugog profila, dobro je sto dioda svetli, pa ako nemam poruku u trenutnom profilu znam da je to stigla poruka u drugom. U sustini, svi profili koriste istu instaliranu aplikaciju (ona se u telefon prakticno ne instalira dva puta niti mogu da budu razlicite verzije neke aplikacije na profilima, vec samo imaju posebne data foldere za svaki profil i zato mogu sve posebno da se koriste nezavisno jedna od druge). Ne secam se da sam ista posebno podesavao, jedino u podesavanjima za profile (settings/Users) kad si na primarnom nalogu, ukjucena je opcija da su dozvoljeni pozivi i poruke za drugi profil, ako to uopste ima neke veze sa viberom.
 
Već nekoliko dana vidim da mi Android sistem troši po 20% baterije a pre nije bilo tako. Zanima me kako je kod vas?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Već nekoliko dana vidim da mi Android sistem troši po 20% baterije a pre nije bilo tako. Zanima me kako je kod vas?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Meni Android sada troši više baterije nego ekran. Ne znam zbog čega.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno