Šta je novo?

LG G3

I meni sve stize u intervalu od 15 do 25 dana. A narucio sam sigurno 30+ cuda odatle
 
Moj skorašnji primer.
14 dana samo na carini stajao a naručeno 16.7
 

Prilozi

  • posiljke.asp.jpg
    posiljke.asp.jpg
    66.3 KB · Pregleda: 221
Pa ja cu da promenim telefon za mesec dana :D Na sajtu pise do 40 dana . Hvala momci.
 
Evo ja sam skoro porucio nesto iz Juzne Koreje, stiglo u Srbiju za 6 dana, kod nas na carini stoji vec 5 dana i ko zna jos koliko cu cekati a nit je nesto veliko, nit je skupo (30 dolara)...
 
Nego jel postoji neki novi način ili neki fix da se isključi zvuk kamere kada slika na stock kameri?
Znam za ono prebacivanje u silent ili na vibraciju da se tada zvuk ne čuje ali mene interesuje u normalnom modu
 
i posle neke dve nedelje sam uradio OTA update na 5.0 i to je samo prestalo


Sta je to OTA update? ja bi hteo da ga podignem isto na 5.0 ali ne umem, tj kaze mi da koristim najnoviju verziju a imam 4.4.2. Da li je komplikovano da sam apdejtujem na 5.0 i kako??? hvala unapred
 
OTA je skraćenica za Over the Air, nebitno, to je update koji ti stigne na telefon, izbaci ti notifikaciju. Neko će ti bolje objasniti, izražavanje mi nije jača strana :D
Update se radi preko LG Flash Tool 2014,skineš odgovarajući firmver koji dobiješ kada ukucaš svoj IMEI na LG firmware sajtu i prosto flešuješ, nije ništa teško niti gubiš garanciju/ne možeš ništa da zezneš.
www.lgkdz.com/ Odavde skidaš kdz fajl
Evo ga i vodič za flešovanje, samo uradi kako piše i sve će proći dobro. Ja sam čitao isti vodič/objašnjene kada sam prvi put flešovao kdz.
Srećno!
 
nece kad ukucam imei na ovom sajtu, izadje mi "The server refused the connection."
 
instalirao pc suite i kaze mi this device is locked, i zamraceno mi ono software update...a radi mi na svim mrezama fon????
 
jel ima neki link na srpskom ono step by step kako da ga updejtujem na 5.0 posto mi se sad malo brka terminologija...kdz, firmver, Flash Tool....???
 
jel ima neki link na srpskom ono step by step kako da ga updejtujem na 5.0 posto mi se sad malo brka terminologija...kdz, firmver, Flash Tool....???
Da sam na tvom mestu root, flash TWRP, to je boza ako si još uvek na 4.4.2, posle backup i imaš na xda 20T koji je izašao pre par dana pa ga instaliraš iz TWRP.
Za sve to imaš opširna uputstva na xda i bolje da prvi put sve lepo iščitaš.
 
Drugi put mi na g3 progoreva ekran, tacnije posle 6 ,meseci se u desnom cosku pojavila zuta boja koja se sirila sve vise, nakon reklamacije mi je zamenjen ekran novim i sada opet posle ne punih 6 meseci.Opet sam ga reklamirao kazu da sam jedini slucaj, sem toga fon radi ekstra.Pojma nemam o cemu se radi?
 
Drugi put mi na g3 progoreva ekran, tacnije posle 6 ,meseci se u desnom cosku pojavila zuta boja koja se sirila sve vise, nakon reklamacije mi je zamenjen ekran novim i sada opet posle ne punih 6 meseci.Opet sam ga reklamirao kazu da sam jedini slucaj, sem toga fon radi ekstra.Pojma nemam o cemu se radi?
Trazi novi telefon. Budi uporan i insistiraj.
 
Nisam bas 100% zadovoljan telefonom..Naime puno laguje kad udjem u settings pa kad izadjem na main ekran..
Imam dosta aplikacija instalirano,ali opet ne bi trebalo da laguje bas toliko..Treba mu jedno 2,3 sekunde da se pojavi cela strana..
Da napomenem da je telefon nov kupljen pre mesec dana u Italiji,5.0 verzija 16GB.
U sistemu oko 700mb free RAM.
Pomozite ne znam sta da uradim?
 
Drugi put mi na g3 progoreva ekran, tacnije posle 6 ,meseci se u desnom cosku pojavila zuta boja koja se sirila sve vise, nakon reklamacije mi je zamenjen ekran novim i sada opet posle ne punih 6 meseci.Opet sam ga reklamirao kazu da sam jedini slucaj, sem toga fon radi ekstra.Pojma nemam o cemu se radi?

Retkost jeste, ali nisi jedini.
 
Pisao sam svojevremeno da mi se deo oko kamere i dugmeta za on/off na zadnjoj strani telefona nekada bas ugreje i bude vreo na dodir.

Te situacije se totalno random desavaju i nema pravila ali evo juce mi se desil ta situacija i evo temperatura

uploadfromtaptalk1441313019014.png
 
Moguce da se zagreje toliko da proradi zastita i da se zato iskljuci...
 
Meni juče i danas tri puta, sam od sebe se restartuje... Nikad do sada. A ono jes da je vruće na moru i da ga forsiram do besvesti (skoro svaka slika mi je HDR, a ima ih već par stotina), ali opet...

Ruku na srce, pravi slike za medalju.
 
Nazad
Vrh Dno