Šta je novo?

LG G3

Cena je skroz fina, ali kakvog je kvaliteta? Koliko uopste moze da isporuci?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako se još neko odluči da šalje telefon na servis zbog lajsni ovakvo je stanje

PA5Q83p.jpg
 
Istice mi ugovor uskoro, pa cu ga poslati da mi srede te lajsne.

Jel daju privremenu zamenu?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Jel izasla verzija posle 30j? Sa ovom se pregrejava kao nenormalan, ali opet kamera je fantasticna.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ljudi a je l radio neko downgrade? Je li ista procedura kao za upgrade? Skinem kdz,lg flash tool i vozi ?
Ili ima neki dodatni korak?
I drugi deo, da nema neko kk kdz za d858 ili zna dje da ga navatam?
Hvala :)))

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
@daca123, verovatno zbog kamere ideš na kk . Nisam ga probao na g3.
Napiši kakav je kad ga malo izgustiraš i dali se manje greje od MM. Sad toplije vreme pa se i telefoni više greju.
 
@daca123, verovatno zbog kamere ideš na kk . Nisam ga probao na g3.
Napiši kakav je kad ga malo izgustiraš i dali se manje greje od MM. Sad toplije vreme pa se i telefoni više greju.
Originalno mi na fonu bio KK i ne secam se da mi se uopste nesto posebno grejao a na mm uzari mi se ekran i deo oko kamere,sto se kamere tice nekako su mi boje bile zivlje a fokus primetno brzi i stabilniji(moj licni utisak nemoj da mi verujes) sto se tice lagova mislim da je mm fluidniji ali opet bas u nekim nano sekundama... A od aplikacija na fonu imao sam gomilu uglavnom soc mreza fb,tviter,snep,whap,viber,insta...programa za obradu slicica,ni jednom za neka 3m koliko sam ga koristio nije zakucao ...
Da napomenem da imam dual sim verziju fona ako to nekom nesto znaci :)
 
Moze li mi neko pojasniti kako da na S7 svaki mesec/dva dobijaju neki security update a mi na G3 nista. Ili se to downloaduje bez znanja ??
 
Tako lepo što je S7 izašao ove godine, a G3 2014.

Valjda je gotovo sa apdejtovima za G3?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Dobio sam G3 sa plavim ekranom pa pokusavam da ga podignem iz mrtvih. U glavnom neće uopšte da se pali dok ne pecnem batt na aparatu, kao da je potpuno prazna. Ali i kada krene da se pali odma plavi ekran. Evropska verzija 16gb, ne znam da li je stock rom. Probao sa drugom batt.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, zanima me ukratko sta uzeti polovno od 6 meseci do 1 god starosti G3 sa 3GB RAM ili Sony Z3?

Ko je imao kontakta ili posrednih ikustava sa ovim modelima, molim za kratko misljenje!
 
Ljudi, zanima me ukratko sta uzeti polovno od 6 meseci do 1 god starosti G3 sa 3GB RAM ili Sony Z3?

Ko je imao kontakta ili posrednih ikustava sa ovim modelima, molim za kratko misljenje!
Sony z3, generalno g3 sa 3 gb rama nije los tel, tu i tamo ima nekih mana ali nista strasno. Z3 je mnogo bolji izbor.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Na tvom mestu bih izabrao z3. Koristio sam više od godinu dana g3 i iskreno nisam nešto naročito zadovoljan radom telefona, jer su mu katastrofalno loše odradili softwer. Na papiru su oni maltene isti, ali u radu se stvarno vidi primetna razlika, plus što z3 ima fenomenalnu bateriju, daleko izdržljiviju nego g3. Jedino što je na mene ostavilo dobar, pozitivan utisak kod g3, jeste njegov ekran koji je zaista neprikosnoven (ali mu ujedno taj isti ekran bukvalno guta bateriju) i odlična kamera (mada i z3 pravi baš dobre slike), gotovo sve ostalo bih stavio na strani z3, tako da po meni, z3 je ovde daleko bolji izbor.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Z3 je bolji izbor. Mozda bi bio i najbolji u klasi da mu je kamera u rangu sa konkurencijom.
 
Da li neko zna koji je zadnji FW 30j ili 30k?
 
Da li je neko imao problema sa plavim ekranom? U toku kucanja poruke se pojavio i samo ugasio telefon. Nakon vadjenja baterije i ponovnog pokretanja pojavi se lg logo i opet plavi ekran...
 
Stigao mi fon iz servisa...zamenjena lajsna :banana:
Sad je ko nov :)

Koji je poslednji firmware? 30J?
I koji je akutelan root metod? Kingroot ili nešto drugo/treće?
 
Jel se i dalje flešuje preko LGFLashtoola?
Vidim da mnogi prijavljuju brickovane telefone ako se FlashTool koristi na Win10 x64 a ja baš imam tu win verziju...
 
Nazad
Vrh Dno