Šta je novo?

LG G3

Stoji na 0% i ne mrda dole pise user B5,mozda zato sto nemam drajvere zbog win 10?
 
B5= baterija na 5% i lg suite ti ne bi dao.

Skini lg flash tool 2014 i drivere
 
Hvala bender_007 uspeo sam nekako na kraju, mada bilo je cupavo on LG flash tool izbacuje not responding i na 99% prekida sve ali se fon ipak butovao posle jedno 5 min :)
 
Ajde jedno banalno pitanje...

Ili ja ne znam da nađem ili stvarno nema te mogućnosti ali zanima me kako da digitron kuca brojeve bez decimala?

Npr kada hoću da saberem/oduzmem 25524-neki broj digitron mi uvek pokazuje 25,524 umesto 25524
 
Proveri da to nije do regional settingsa odnosno do jezika na telefonu. Tako je na windowsu :)
 
Proveri da to nije do regional settingsa odnosno do jezika na telefonu. Tako je na windowsu :)
Telefon mi je na engleskom i aktivirane su mi engleska i srpska QWERTZ tastatura....
Pregledao sam sve opcije ali ne nadjoh nista sto bi moglo da utice na to...


Edit:

Proverih na brzinu sada sa nekoliko kalkulatora sa store-a....


Neki pokazuju kao sto meni odgovara a drugi isto ubacuju zarez ali barem u opcijama moze da se iskljuci a na ovom stock kalkulatoru ne moze
 
Poslednja izmena:
Danas me otac castio G3 :) Prelep telefon. Naime, odma mi je izaslo za azuriranje softvera da li da radim ili ne? I kako da namestim da vidim koliko procenata baterije imam?
 
Danas me otac castio G3 :) Prelep telefon. Naime, odma mi je izaslo za azuriranje softvera da li da radim ili ne? I kako da namestim da vidim koliko procenata baterije imam?
Neka te sluzi u zdravlju i sreci :) iskreno se nadam da je rec od modelu 32GB. Ides u bateriju pa ces videti imas tu da čekiraš da prikazuje procente :)
 
prednja kamera mi nije preko celog ekrana nego kao pravouganonik neki? nesto sam pritisnuo ne znam sta :D
 
Ako je mali pravougaonik i imas belo okolo, onda je front flash u pitanju a ako je crno na dve strane onda je promenjena megapikselaza sa wide 2 na 1.
 
Od jucer sam postao ponosni vlasnik LG G3 modela, zamijenio je Nexusa 4.
Uzeo sam model od 3 GB ram-a, 32 GB memorije, crni, 11 eura je rata na 2 godine tako da to skoro necu ni osjetiti. krastavac jesam trzao na neki ovogodisnji model tipa S6 edge, G4,pa cak sam razmatrao i iPhone 6, ali koliko god se trudio ni cim ne mogu opravdati tako velike cijene uredjaja. Sreca naletim na ovu ponudu, telekom u gradu gdje zivim se rijesava ovog modela i daje ga po ovoj cijeni, tako da sam sasvim zadovoljan kako sam prosao.
Jos da kazem da sam koristio Nexus S, zatim Galaxy Nexus, Nexus 4, peticu sam preskocio jer sam mislio da ce sestica biti bolji upgrade, ali citajuci recenzije vidim da su korisnici vecinom bili nezadovoljni... a i ja sam sa svojom cetvrokom bio sve nezadovoljniji, pogotovo nakon nadogradnje Lolipopa, telefon se cesto restartovao, znao bi se ugasiti gdje kontam da je mrtav, tek nakon sto bi drzao tipku power 10-tak sekundi dosao bi sebi, onda kamera je bila ocajna, baterija takodjer. Jucer ga iskljucim s punjaca u 09:00, hodao s dijetetom po gradu, par puta je uslikao, obavio par poziva, u 16:30 baterija na 1% i ubrzo se gasi. Tu mi je pukao film i odem kupiti LG G3.
Dizajn mi je super, jako kvalitetno izgleda mada je bez maske klizav pa mi je odmah iskliznuo iz ruke, sreca u krilo posto sam ga cackao u autu, morao sam odmah kupiti silikonsku masku, vremenom planiram uzeti neku kvalitetniju na ebay-u, mozda cak i onaj circle case.
jedna stvar me zanima, trebao bi uraditi root zbog pojedinih aplikacija, koja je metoda najlaksa, moram li prvo otkljucati bootloader kao na Nexus seriji? Ima li opcija na njemu da se uradi full unroot da se uopste ne primjeti da je bio rootan, u slucaju da mi zatreba garancija?
 
Na lg sigurno ;)
Mislim da ce dimenzije odluciti. Kod tih generacija procesora nemam namjeru ici na "antutu ecekt"
 
Koji od ova tri se flešuje, zbunj? D855

dcd2ef4929e6d96f8c0db951d68eb31e.jpg
 
Pozdrav, treba da pazarim slusalice jer ih nisam dobio uz g3, sad me zanima jel neko pojacavao volume u mixer_paths.xml, po default-u je 52, ja sam ga dizao na 68 bez distorzija (u zavisnosti od pesme). Sad me zanima dal je neko jos to radio i kako se cuje na originalnim slusalicama, jel ima nekih problema tad? Ili da pazarim neke druge, ne bih da dam vise od 1500-2000din. Do sada sam koristio Canyon Stealth bubice i bas su me dobro sluzile, za tih 1300din koliko sam tada dao bas su se super pokazale, al toliko puta sam ih popravljao kod bananice da vise ne mogu da kratim kabal :D
P.S Jel se vama desava da kad cimnete kabal (dok setate npr.) da vam prebaci pesmu? Vidim po netu da masa ljudi ima taj problem (kod ne originalnih slusalica bez mikrofona).
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, treba da pazarim slusalice jer ih nisam dobio uz g3, sad me zanima jel neko pojacavao volume u mixer_paths.xml, po default-u je 52, ja sam ga dizao na 68 bez distorzija (u zavisnosti od pesme). Sad me zanima dal je neko jos to radio i kako se cuje na originalnim slusalicama, jel ima nekih problema tad? Ili da pazarim neke druge, ne bih da dam vise od 1500-2000din. Do sada sam koristio Canyon Stealth bubice i bas su me dobro sluzile, za tih 1300din koliko sam tada dao bas su se super pokazale, al toliko puta sam ih popravljao kod bananice da vise ne mogu da kratim kabal :D
P.S Jel se vama desava da kad cimnete kabal (dok setate npr.) da vam prebaci pesmu? Vidim po netu da masa ljudi ima taj problem (kod ne originalnih slusalica bez mikrofona).
Ja sam koristio neke sonijeve i radilo je vrh. Probija bubnu opnu :D došao sam na 70max jer je sve preko bilo zaista mnogo. Pazari bilo koje kvalitetne sluske i nista ti nece smetati.
 
P.S Jel se vama desava da kad cimnete kabal (dok setate npr.) da vam prebaci pesmu? Vidim po netu da masa ljudi ima taj problem (kod ne originalnih slusalica bez mikrofona).

Meni se nije dešavalo a koristio sam slušalice sa HTC M7 i Xiaomi Piston 3 slušalice....meni je veći problem (pisao sam o tome) što je ulaz na donjoj strani telefona i muke mi zadaje kabal od slušalica...kako god da stavim telefon upetlja se kabal i 100x sam do sada na ulici izgledao kao da sam dobio epileptični napad kada počnem da hvatam telefon da mi ne ispadne....do sada uvek uspešno :d a i oklopljen je dobro no to sam pomenuo zbog toga što mi je zbog krivljenja kabla na taj način oboje slušalica riknulo...oba puta je problme lociran na samom 3.5mm džeku jer se od savijanja kabla tu prekinu kontakti...

Pričam o ovome delu...tu uvek nastaje prekid kontakata

IS394926-01-01-BIG.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno