Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Treba mi pomoć oko instalacije.

Ne znam šta bih trebao da izaberem kod select CSC,
znam da treba da štikliram wipe data ali ne znam šta da izaberem u listi gde su svi provajderi.
Mislim izabrao bih svog provajdera ali nemam pojma na šta tačno utiče CSC pa bih radije da budem 100% siguran da znam šta radim,
ni jedan drugi ROM me nije pitao za CSC prilikom instalacije.
То ти је регион који хочеш одабери ако има BTU нјега изабери
 
Jel se desavaju nekome random freeze i reboot telefona na Neat-u 8.2? Probao sam par kernela i uvek isto, bukvalno u random trenutcima samo zablokira i posle 5-10 sekundi se restartuje. Na 8.0 mi se to nije desavalo.
Mozda bude i ovaj njegov emmc chip na kraju.
 
Ne znam, ja sam na 8.0 ne menjam ništa sve radi.
 
Vidim da se na xda i ovde niko ne zali na problem tako da je do mog telefona verovatno. Probacu da prebacim na AOSP 4.4.4 pa ako bude i tamo bilo isto, emmc krenuo :)
 
Ne, nego se vrati na 8.0, možda ti ne odgovara 8.2 :)
 
Uzeleh se AOSP-a, taman cu malo da promenim, a ako se opet desi, znacu 100% sta je :)
 
Ima li neko kernel koji ide sa poslednjom verzijom(aosp)? Trazio ali nasao samo za neku verziju 6.nesto.
 
Izvuci iz roma boot.img pa ubaci u taj stari zip i flesuj. Da ja to uradim potrebna bi bila večnost da uploadujem ovde na edge
 
Nesto se ne snalazim a i nisam shvatio bas. Ja sam iz zip fajla izvukao boot.img pa ga zipovao i abortira instalaciju tog fajla u rikaveriju. Nije nista bitno ni hitno,hteo sam da promenim Boefflu jer mi se cini da je Andi poceo da otaljava posao,nije to vise taj nemacki kvalitet;-). Ili cu flesovati bez wipe ili cu ga kernel na kernel. Nikad nisam imao problema,doduse na Aosp romovima. Sale,hvala u svakom slucaju.
 
Samo otvoriš taj stari zip kernel sa winrarom, ubaciš boot.img i zatvoris zip. Nemoj raspakivati zip
 
Aaaaa,mislis na onaj stari kernel sto sam spominjao da sam uspeo naci? Malo sporije upalio;-) Ok,probam pa javim.
 
Opet ja ,Sale. Sad bi da se prebacim na 4.3 Neat. Ima li negde samo stock kernel? Ovog puta nisam nasao ni neki stari.
 
Pa kad flesujes 4.3 u njemu imaš stock kernel. Samo oznacis u aromi.
 
Sale, pomagaj, imam problem -

na starijoj AOSP neat verziji sam, ne menjam toliko cesto rom-ove

screenshot2014-12-19-10-.png


Ukoliko ostanem bez baterije, telefon se ugasi i stavim ga na punjac. prilikom paljenja, desava se boot-loop odnosno plava animacija nakon S3 splash screen-a ide u beskonacno.

jedini nacin da lepo boot-ujem je da izvadim bateriju na preko 10 minuta, vratim i upalim.

sta to moze da bude ?
 
To sam odavno rešio, pogrešni permissions. Flesuj poslednju verziju dirty
 
Ok, fala. Ti brze izbacujes nove verzije nego sto se ja nakanim da ih promenim :) konkretno mrzim backup koji mi uzme mnogo vremena zivota, al morace da se uradi.
 
Ok, fala. Ti brze izbacujes nove verzije nego sto se ja nakanim da ih promenim :) konkretno mrzim backup koji mi uzme mnogo vremena zivota, al morace da se uradi.
Ne moraš backup mislim poželjno je ali ti je čovek napisao da uradiš dirty flash novog ROM-a.
 
Backup app-ova, na to sam mislio.
 
Samo fleš nove verzije i wipe dalvik i cache
 
Pa zar to nece da mi vrati telefon na default, bez ijednog jedinog app-a koji trenutno imam ?

govorim o tome da moram da sacuvam sve, znaci SMS, imenik, App-ove, app cache, itd.
 
Како да ти врати на дифолт кад не бришеш ништа?
 
pa neće što bi ti vratilo, na data particiji su ti aplikacije, njihovi podaci, podešavanja sistema... nju ne diraš
 
Pa zar to nece da mi vrati telefon na default, bez ijednog jedinog app-a koji trenutno imam ?

govorim o tome da moram da sacuvam sve, znaci SMS, imenik, App-ove, app cache, itd.

Druze moj kako ti ne znas ovo? Pa ja sam mislio da si ti master nad masterima, mada mozda sam te pomesao sa Igoricom. Izvini. Mada kontaktiraj njega on sve zna.
 
Druze moj kako ti ne znas ovo? Pa ja sam mislio da si ti master nad masterima, mada mozda sam te pomesao sa Igoricom. Izvini. Mada kontaktiraj njega on sve zna.
I ja sam se začudio da Igoritza Sensei nešto ne zna... :D
 
Zaboravio da S3 ima internu + sistemsku + SD, obicno je procedura na telefonima koji nemaju internu drugacija gde moras sve na backup. Pogresi covek, mozda sam i ja nekad zZzZzZzZ :)
 
Nazad
Vrh Dno