Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

hvala...jel ovaj multidoge koristi javu?
edit:
našao...piše na tom sajt ;)
edit2:
ipak se odlučio za klasični wallet zbog

edit3:
Jel postoji neka lista sa nod-ovima za bržu sinhronizaciju klasičnog novčanika (već 10 minuta stoji na 8924 bloku :S:)

addnode=67.205.20.10
addnode=162.243.113.110
addnode=95.85.29.144
addnode=146.185.181.114

racunaj od pola dana do dan dok uradi sihronizaciju ali si posle miran radi instant skoro
 
Poslednja izmena:
Prati li iko kerove i cenu?
Ako se ostvare predviđanja i pad btc-a može se očekivati 90-100 satoshija
 
Ako budu skakali mozda vikendom a ponedeljak idemo opet dole :d
 
Posle onog velikog pada vracali smo se na 105 tu ih ponovo cekam pa da ih prodam...
 
Nije DOGE jedini koji je otisao gore. Dosta altova je otislo gore.
 
kad pre se iskopalo sve,pa milijarde doga je bilo
:D
Currency supply
Unlike deflationary cryptocurrencies (like Bitcoin), there is no limit to how many Dogecoins can be produced. This puts Dogecoin in the same league as other inflationary coins. According to the current production schedule, approximately 98 billion coins have been released by February 2015, with block 600,000 mined on February 25. Thereafter, approximately 5.256 billion more coins will be produced per year, in perpetuity. This represents an inflation rate of 5.256% (in 2015), that will forever decrease though (e.g. in 2025 yearly inflation rate will be 3.4%, in 2035 2.5%, etc...). During December 2013 and January 2014, Dogecoin's developers discussed in public forums whether this should be changed, and, on February 2, 2014, Dogecoin founder Jackson Palmer announced that the supply of coins would remain uncapped.
 
ja cekam polovinu na 100 , ostalo na 120 nije neka logika , ali necu ispod toga da prodam
 
Imam problem sa dogecoin, nece wallet da mi sihronizuje uopste...
stoji zaglavljen na 45 week ago, jer skoro godinu dana nisam nista dirao, a secam se da sam i tad imao problema... valjda je neki blockchain bio zajeban...

stoji na 380989 tu negde ga vrti...

sta mi predlazete, da obrisem ceo folder iz blockchains i da pustim da mi otpocetka sve skida?

imam zadnju 1.8.2.0 verziju wallet-a, skinuo sam je juce.

imam 8 aktivnih konekcija i pomera ga nesto sporo... ali vec sat vremena pise da sam na 45 week ago, a istu stvar sa ltc-om, koji takodje nije tolko vremena bio sihronizovan, odradio za 20 minuta.
 
Pa ako se pomera znaci do mreze je... moras cekat ako negde nema da se skine ceo blockchain... sta ces doge je tezak shitcoin ;)
 
Jest vala, to mi je sve oduvek govorilo, pocev od gomile problema sa kopanjem, do gomile problema sa walletima, ali sva sreca, nisam ga nesto puno kopao... sad ocu da ga prodam, zamenim za ltc i zaboravim na njega...

Pomerilo se sad sa 45 nedelja na 44, znaci ide ipak nekako... stavio sam ujedno i maxcoin wallet da mi se sihronizuje, jer ovo bas kilavi...
 
Uvek pogledaš u Debug.
 
Nazad
Vrh Dno