Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

D3i jeste bolja stvar zbog veće ponude kanala, tu po meni nema rasprave.
Ja sam na kraju uzeo poštu jer mi je na dve godine skoro duplo jeftinije. Za dve godine 10/1 net i TV, sa hd arenama je ~49.000din.
Sa druge strane, vdsl 50/2+fiksni+d3i na dva tv-a, za dve godine košta ~91.000 din. Jeste brži net i bolja ponuda kanala, ali je i razlika u ceni, za moje potrebe, prevelika. Uz to plaćam i nešto što mi ne treba (fiksni).
 
Poslednja izmena:
Sve je stvar matematike i želje kakav net i sliku želiš.
 
Poslednja izmena:
^Tačno tako, slažem se.
Ne gledam TV nešto mnogo, fiksni mi ne treba, pa je zato za mene lično razlika u ceni od ~1750din mesečno preterano velika.
btw, slika kod pošte je OK, nemam primedbi. Imam primedbi na ponudu kanala.

Vidi, može biti mnogo različitih matematika :) Računam ono što meni treba. Ne trebaju mi dve pay tv pretplate niti neki mega paketi, niti fiksni telefon i sl. Da mi je to potrebno, drugačije bih razmišljao :)


@Devix
Ne ide kartica u njega. Mislim da postoji mesto, ali ne treba.
 
Poslednja izmena:
Ja bih da uzmem Synaps sa slotom za karticu, trenutno radi osnovna ponuda na njemu dobro, ali opet na duge staze, sta znam kad ce sta kodirati, a cisto sumnjam da PostaNet ima kartice...
 
Ja bih da uzmem Synaps sa slotom za karticu, trenutno radi osnovna ponuda na njemu dobro, ali opet na duge staze, sta znam kad ce sta kodirati, a cisto sumnjam da PostaNet ima kartice...

a nemas noviji TV? ako taj Synaps ima CI slot, verovatno bi radilo sa CAM-om.
 
Ne, ima slot za kartice. Svi ozbiljniji risiveri sa CA slotom kostaju papreno, ovako bih provukao taj Synaps tu ispod 50e. Jedan TV mi je sa DVB-C i sa CI slotom, dok je drugi stariji tip, pa se moji kolju oko digitalnih kanala :D ja licno jedva stizem i da gledam TV, a kad gledam, gledam uglavnom FOX kanale ili Discovery, ovo ostalo retko. Sad sam uzeo D3i na taj stariji TV na probu, ali ne verujem da cu ga zadrzati, kablovsku placam 689 dinara, ne da mi se placati jos 990 ili koliko.

Edit: uz malo pretrage sam nasao narednu verziju istog modela, koji poseduje CI slot, za pristojne pare.
 
Poslednja izmena:
Jako sam zadovoljan sa Cam karticom i sa njihovim Set Top Boxom. Iskustvo sa STB je odlicno. Uopste one price oko loseg uredjaja nisu tacne, bar kod mene. Radi sve kako treba. I sto je bitno bar meni ne kasni slika na sportskim prenosima ni malo kao na SBB D3i.
 
Meni je kartica odlična a oba STB-a (jedan vratio kad sam uzimao karticu) očajna. Daljinski neprepričljivo loši, kanali se "sami" prebacuju...
 
Meni je kartica odlična a oba STB-a (jedan vratio kad sam uzimao karticu) očajna. Daljinski neprepričljivo loši, kanali se "sami" prebacuju...

Ja sam imao isto problem sa STB-om. Uvalili mi koriscen i pokvaren, jos plus sve isto kao i tebi sto se desava to se desavalo i meni. Otisao u postu i odma su mi zamenili, i od tad sa novim nemam nikakvih problema. Radi sve kako treba. Probaj i ti da zamenis i trazi obavezno nov.
 
Meni je STB blokirao skoro svaki dan, narocito ako nista ne gledam preko njega. A daljinski prebacivao kanale kako je hteo. Srecom, vratio sam i uzeo Cam karticu, i sad je sve super. Desi se ponekad kad brzo saltam kanale da mi kaze kako za neki od kanala nemam korisnicka prava da gledam, al to su bas totalno zanemarljive sitnice.
 
Jos kad bi bili dobri da promene sat na letnje vreme, da ovo malo EPG-a sto ima, bar pokazuje kako treba...
 
treba to da podesis na settopbox-u, stavi na 'automatsku' vremensku zonu.
 
Pa jeste mi na automatici, preuzima podatke sa kablovske mreze. Zato i kazem da treba da podese sat.
 
stari merkator, takođe nema...
 
Puko Dvb-C kompletan izgleda u celoj srbiji cim neradi nista digitalno a par kanala samo analogno radi
 
Proradila TV jutros ali internet i dalje ne radi (Mirijevo)
 
Ne radi ni na Dorcolu internet.

Kao da mi nije dosta sto imam kratke prekide svakodnevno, nego ga sad iskljucise na ko zna koliko dugo. Najgori provajder sa kojim sam imao prilike da saradjujem.
 
Stari grad juce i danas identicna situacija.
Za kvalitet provajdera se apsolutno slazem.
A za ograniceno radno vreme korisnickog centra bolje da ne komentarisem, izlazice sve same zvezdice...
 
Net im je los za medalju, koristim ga vec tri godine ali na kraju cu ipak morati da uvedem fiksni samo zbog adsl-a iako ce to povecati mesecnu pretplatu za preko 1000 rsd.
 
Kod mene na Konjarniku non stop radila digitalna bez ikakvog prekida, za net ne znam imam vdsl TS-je.
 
Na njihovom sajtu su obavestili da ce biti povremenih prekida.

03.04.2015.

Usled radova koje je najavio Telekom Srbija, zbog kojih će doći do prekida napajanja električnom energijom, u nedelju 05.04.2015. godine, u periodu od 00:00 do 03:00 časova, može doći do povremenih prekida i otežanog odvijanja usluga koje pruža Pošta NET.
 
Da, od 00-03. Ja nisam imao net do pre 5 minuta. Al dosao je, bolje ikad nego nikad. :D
 
Pozdrav svima, da li neko može da mi kaže tačnu frekvenciju na kojoj se nalazi HBO kanal? Hvala unapred
 
U Smederevu nema vise 135 kanala vec 133. Koje su to kanale izbacili? Da li je tako i u drugim gradovima? Umesto da nam ubace neke kanale oni ih izbacuju.
 
Nazad
Vrh Dno