Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Ma celo jutro sam na vezi sa podrskom, i nista. Dakle tv trazi i modul i karticu. Posta je dala samo modul, bez kartice unutra. Modul se vidi normalno u tv-u. Ali mi se sve nekako cini da trazi i karticu u modulu koje nema.
 
mislim da treba da ostavis TV dugo na nekom od skremblovanih kanala, bar pola sata, jesi li probao to?
 
Da, procitao sam to na nekim sajtovima. Sutra cu probati, posto sam danas zamenio karticu po preporuci tehnicke podrske (verovatno bez potrebe), pa ce je tek sutra aktivirati. Ono sto je zanimljivo je da kad udjem u info cam modula, na Service Status mi stoji I101-0 Incomplete Definition, tako da mi to nesto govori da kartica uopste nije dobila signal od operatera, jer se servis uopste nije pokrenuo, EMM count = 0.
 
Primećujem i kašnjenje od skoro 10 sekundi kanala RTS1 u odnosu na RTS HD, kada ide identičan program, što ranije nije bilo uočljivo.
Sad ne znam je l' ovo problem samo kod Pošta Net, ili je problem izvorni kod RTS.
Danas se i ja iznenadio, kad sam gledao tenis, sa 12s kasnjenja RTS2 u odnosu na RTS HD.
 
Krkobabic samo prati trendove.Video covek da je Iptv u modi pa se prilagodjava[emoji12]
 
Šta se dešava sa tim novim kanalima, u kojim paketima se mogu gledati?
Na sajtu, u odeljku promo akcije piše da postoje paketi start, sport, film, premium, ali se nigde ne može naći ništa o tim paketima.
Dobro je što ažuriraju sajt češće od jednom godišnje... državni pos'o...
 
Puko dvb-c Ne rade HRT2,Arena1,PinkFilm on radi analogno digitalno ne kaze frekvencija nema signala a analogno stoji na as1 i hrt2 osd od risivera i pise program nije dostupan
EDIT:proradilo
 
Poslednja izmena:
DVB-C i analogno svi kanali ne rade trenutno BG
 
Da li ima u slobodnoj prodaji neki STB sa dvb-c tuner-om i CI+ slotom za PostaNet-ov CA Modul?

Hvala
 
sve radi,problem je ili samo do tebe ili do tvoje zgrade ili do prve zgrade gde je prekid u napajanju.
Prvo, covek je to napisao pre TRI(3) dana, ti se javljas sad da kazes da radi, pa radi sad i njemu.
Drugo, odkud ti znas kad nemas PTT kablovsku, ili je imas ali lazes da nemas, ili......
Cudan si ti covek...
 
Imam u drugom stanu,cisto da budes pravovremeno informisan.
Info se odnosi bas na taj dan kada je objavio post.
Ako iz bilo kog razloga kabl koji prolazi kroz neku zgradu a vodi do tvoje ostane bez napajanja ili bude kvara ,sve sledece zgrade u prolazu ostaju bez signala,cisto da se zna koliko je kablovska pouzdana.
 
Poslednja izmena:
Imam u drugom stanu,cisto da budes pravovremeno informisan.
Info se odnosi bas na taj dan kada je objavio post.
Ako iz bilo kog razloga kabl koji prolazi kroz neku zgradu a vodi do tvoje ostane bez napajanja ili bude kvara ,sve sledece zgrade u prolazu ostaju bez signala,cisto da se zna koliko je kablovska pouzdana.
Ma daj nije valjda da koristis tu televiziju iz 69 Krkobabicevu nazadnu televiziju.
Ja mislio ti si napredan i kod tebe sve za poneti pa i tv
A meni si nasao da pricas kako imam nazadnu tv, iako ja koristim 99% IPTV a ptt samo za SK koristim jel ga nema na iptv-u.
Toliko o tome i tebi.
 
Koriste matorci penzioneri,ko ce kome ako ne penzos-penzosu.Na miljeu su izvezeni krkini inicijali.
 
Poslednja izmena:
Pa ja je samo koristim za SK jer izdajnici nece da daju TS SK kanale, cega li se plase?
Pa svi bi pobegli od njih da na iptv-u ima SK zato i ne daju.
Ali to je druga tema i nihe za ovu temu jer je ovo ptt tema.
 
Ima li neko problema s kablovskom od jutros? Dig. kanali ne rade, analogni rade (Mirijevo)...STB zakocen na nekom od kanala, ne reaguje...
 
Poslednja izmena:
Sam si otkrio problem,imaš čuveni kung fu STB.
 
Ima li neko problema s kablovskom od jutros? Dig. kanali ne rade, analogni rade (Mirijevo)...STB zakocen na nekom od kanala, ne reaguje...
Na Konjarniku sve radi normalno i digitalni i analogni kanali.
Ja ne znam sto neki imaju problem sa tim kanalima, ja za 10 godina nijedan prekid na ptt.
 
Dva kratka pitanja:

1) Da li samo meni Rai Uno ne radi vikendom? Sav je mrljav i negledljiv.

2) Da li ću imati neku korist ako promenim onaj krš od STB-a i daljinac koji je pravi plastikaner?
 
U poslednje vreme, TV B92 secka, slika se zamrzne, audio ide normalno. Proverio kablove vise puta, cak i na Travel HD kanalu koji zna da zeza zbog kontakta je sve ok, B92 secka, totalno ne gledljivo. Desava li se jos nekome ili je ipak do mojih kablova... na ostalim kanalima nisam primetio smetnje.
 
Ne gledam često, ali nisam primetio problem sa b92. Sad sam baš gledao 15tak minuta radi provere; sve je OK.
 
U poslednje vreme, TV B92 secka, slika se zamrzne, audio ide normalno. Proverio kablove vise puta, cak i na Travel HD kanalu koji zna da zeza zbog kontakta je sve ok, B92 secka, totalno ne gledljivo. Desava li se jos nekome ili je ipak do mojih kablova... na ostalim kanalima nisam primetio smetnje.

Ista situacija i to samo B92.

Nego pukla i analogna i digitalna pre 10-ak minuta u bloku 28. Kakva je situacija kod ostalih?
 
Vrlo malo verovatno, tromi su za neverovati na menjanju ponude kanala. Mene nervira što ne daju SK 1 i 2 u HD-u.
 
Jel ima jos neko da mu HBO paket ne radi, odnosno da izbacuje poruku da je skremblovan?
 
Ima li neko da mu od jutros ne radi kablovski net ?
 
Nazad
Vrh Dno