Šta je novo?

Alcatel Idol X+

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
Alcatel-Idol-X-plus-smartwatch.jpg


http://www.phonearena.com/news/More-images-of-octa-core-powered-Alcatel-Idol-X-leak-revealing-Dual-SIM-support_id49862
http://www.unwiredview.com/2013/11/29/tcls-alcatel-idol-x-to-be-announced-alongside-a-smartwatch-and-a-smart-bracelet/
 
Ako ovo zazivi, alkatel je zaista resio da se ozbiljno bavi ovim delom trzista... Ideje zaista za svaku pohvalu...
 
Ako ovo zazivi, alkatel je zaista resio da se ozbiljno bavi ovim delom trzista... Ideje zaista za svaku pohvalu...

Slazem se, a kad ja napisah pre godinu-dve kako ce oni opet da naprave "bum" i da se vrate, komentari su bili tipa: "Alcatel? ma ko ce to da kupi?", "Kineski krs", "A ovi jos postoje?" i sl. A pogledaj sad, toliko Alcatela vidim na ulici...
 
Sreca pa pre dva dana nisam uzeo idol x :D nisi mogli bar godinu dana da sacekaju da se izigram sa ovim :)
 
S obzirom da naši operateri stalno imaju najnovije alcatele, očekujem i ovaj da se pojavi.Prvenstveno kod lelenora,pa ondak i mts,a sto da ne i kod vipa.
 
Ma nema sta da se vraca,oduvek je i bio tu.Ja imam Idola,i prezadovoljan sam.
 
Odlicne koji se greju kao ludi i posle nekoliko dana stvaraju mrtvi pikseli ? (Ne na svim, ali znam da je bio slucaj na nekima)
 
Za ovo prvi put cujem, ali moguce je valjda.
 
[YOUTUBE]3I53RaO_MKI[/YOUTUBE]

odlican telefon.. ako mu bude cena oko 200e kod nas na divlje,nece biti boljeg. :D
 
Idol X plastika i ram >>>>>>>>>>>>>>>>>> ovo.

Pokusali su Samsung da kopiraju ili sta vec... :S:

 
Poslednja izmena:
Ova TLC verzija ima drugaciju plastiku iza:



Ovo je za svetsko trziste:



Uz telefon idu neke kvalitetne JBL slusalice.

 
Poslednja izmena:
odlican telefon. ako ga nasi provajderi puste u ponudu ,vec vidim pocetnu cenu na oglasima od oko 250e. za taj kes nije losa kupovina.

inace gledam ovaj mediatek oktacore posto merkam nekog kineza da narucim koji isto fura taj cipset u sebi. kakav je generalno u radu,da li si pokusao da igras neke zahtevne igrice ,koliko greje mob kada se optereti itd itd ?
 
Ovaj je neki nafuran octa-core. Svi octa-core kinezi koje sam gledao na Alliju su bili na 1,7 Ghz.
 
http://mobile.benchmark.rs/mobilni_telefoni/test_alcatel_one_touch_idol_x

Super smartfon, samo kod nas ne znam koliko će da košta, ne verujem da će ispod 400 evra da ide... U Kini košta 240 evra, u Evropi je trebao da bude oko 300, ali naši prodavci... znate i sami kakvi su.

Vama u tekstu stoji razlicit podatak za staklo od ovog na gsm areni, mada opet na phone areni je nesto razlicito opet... Gledam taj parametar jer je staklo na Idol X-u prilicno osetljivo.
 
Svidja mi se. Lepo sto su opcije za kameru normalne, nije sturo kao kod prvenca. Nadam se da ne susti zvuk pri snimanju videa ili audio kao kod idola x.
 
Jao nadam se da ce sto pre doci kod nas, sjajan naslednik OT997. Hajde mts, budi drug, nemoj da odvalis preveliku cenu.

Voleo bih da vidim neki uporedni test X i X+, da vidim dal stvarno vredi uzeti ovaj,a ne obican X.
 
Aaaaand evo ga i kod nas sa cenom od 400 evra, zašto sam sumnjao drugačije...
 
mislim da vredi tih 400E
 
Ne vredi, ali svejedno - u decembru će biti 200-220€ po oglasima.
 
Tesko da vredi 400e, kad po oglasima moze da se nadje S5 za 450e iz mts-a. Do decembra ce opet izbaciti neku Y+ verziju i tako u nedogled.
 
Nazad
Vrh Dno