Šta je novo?

Huawei Ascend G700

OZZY83

Čuven
Učlanjen(a)
16.02.2004
Poruke
2,650
Poena
785
Poslednja izmena:
Posto uskoro istice ugovor u mts-u,ozbiljno razmisljam o ovom modelu.Interesuje me da li je neko nabavio ovaj telefon i naravno kakvi su utisci
 
Deluje lepo kao svaki huawei ima solidan kvalitet jedino me smara sto su svi fizicki maltene isti novi modeli g510,g600,g700 malo nesto promene na kucistu :), ALI U SVAKOM SLUCAJU U srednjoj klasi g700odlicna kupovina
 
Kakav je u ruci? Jel jeftina plastika, krckanje? Ako neko zna gde ima da se pogleda bio bih mu zahvalan :)
 
Već nekoliko dana ga koristim i mogu reći da je telefon odličan. Telefon ne krcka ne uvija se. Dosta je tanak pa sam morao da ga obučem. Ne laguje ne secka. Baterija drži fino, celodnevno čačkanje i ostane neki procenat. Launcher je po meni bezveze pa sam mu odmah stavio apex. Nema mnogo bloatware. Toliko iz prve ruke.:)
 
Ako ti ne smeta guzva, imalo ga je u poslovnici na Terazijama u ponedeljak. Verovatno ga i dalje ima jer je bio izlozen posebno, ne sa svim ostalim modelima (kao sto je S4 skoro svugde izlozen). (kazem ako ti ne smeta guzva jer je poslovinca vrlo mala, tesko je proci do njega :D)

Ovo je dual-SIM telefon?? Fino, osim sto je samo triband GSM i dual band UMTS (mada ima UMTS 2100MHz, sto je najbitnije), nisam siguran koliko bi radio u romingu (a i kod nas - nisam skoro vidjao neki ne-low-class fon da nije barem quad band).
 
Nije dual sim, samo jedna kartica ide.:-( Nosi oznaku G700-20.
 
EDITED.
Pih bre :( Na netu samo na AndroidSrbija vidim pomen tog modela, cak ni na Huawei sajtu nema nikakvog pomena single-sim varijante.
Vidim da su ljudi prilicno zadovoljni baterijom, jak telefon a kao da je single-core potrosac ;)
 
Poslednja izmena:
Vec ga koristim.:p
Bas tako. Sem sto ima jednu karticu po meni mane su: ne podrzava OTG i malo slabija jacina zvuka u slusalici(resava se rootom).
 
Poslednja izmena:
Hvala za info, trknucu do poslovnice od nedelje, taman mi istice ugovor uskoro ;) . Ja sam isto nasao ovo za zvuk i momak je na na forumu AS-a lepo objasnio sta da se uradi
 
Zvuk je mozda za nijanu tisi, tako da barem meni nije problem,
 
I ja ozbiljno razmisljam o ovom telefonu. Cekam jos koju recenziju od ljudi koji ga vec koriste :) Kako ste zadovoljni ekranom?
 
da li je neko uspesno instalirao custom recovery, i stavio neki drugi ROM itd ? ili bar da je xposed flasnuo, posto bi i to bilo dosta buduci da od custom romova sam video da ima samo miui, kome je stock rom vec prilicno slican

na xda ima neka konfuzna tema koja je pokopala dosta ljudi, a posto mi je tel od firme, ne bi bas da se igram pa srecu ..

ja sam do sada sa framaroot aplikacijom dobio root, a na dalje 1000 razlicitih putica :D

telefon je inace solidno konstruisan, po meni slicno kao neki lg modeli, i za sada samo kamera se vidi da je malo jadna ...
 
Poslednja izmena:
Pa ako imas root sta te sprečava da instaliraš xposed framework?
 
pa ako udje nakon toga u bootloop, ili krene nesto po zlu, trebao bi da imam odakle da ga vratim u pocetno stanje .. a nandroid backup ne mogu bez custom recovery-ja da napravim, a bez njega bi morao da krenem u flashovanje rom-a ispocetka, valjda ..

nisam nasao nigde na netu da li ovaj tel ima problema sa xposed, ne bi trebalo posto je MTK, al opet glupo mi da skenjam telefon koji sam od firme dobio ...
 
ima li neko ideju, zašto abrakadabra ne izbacuje karakter? Screenshot_2014-08-24-19-34-41.png
 
Ljudi, kakva su iskustva sa ovim telefonom posle par meseci koriscenja? Imam LG L9 i rado bih ga zamenio za G700, drugar ga ima i bas je zadovoljan njime (uzeo ga je u MTS-u za 2-3 hiljade dinara uz paket). Navise me je odusevila baterija koja omogucava Screen on time oko 5 sati, dok ja na L9 ne mogu preko 3 sata, quad core kao i 2 GB rama. Inace, ne zanima me model sa dve SIM kartice.
Da li taj telefon radi sa Telenor karticom, ili mora da se otkljuca, i da li se pri tome gubi garancija (iako na KP ima lik koji ih otkljucava za 600 din i kaze da se garancija ne gubi)?

Edit: Na netu citam da se nekoliko ljudi zalilo na overheating, kao i na resetovanje?
 
Poslednja izmena:
posle skoro godinu dana, nikakvo resetovanje i grejanje, nikakvih problema .. baterija traje neverovatno, display je dobar kao sto si video i sam, a 2GB mu daje razloga da nikada ne zastuca ..

ja imam mts single sim verziju, ako nadjem nekog sa telenor karticu mogu da probam ako bas ne uspes da saznas . .
 
^Jel si imao problema sa wifi signalom tj. konektovanjem na ruter koji je udaljen malo vise?
 
Nisam primetio nesto slicno, da mu je slab wifi .. na moru je bio udaljen malo vise ruter verovatno, ali nije bilo problema, radio je i youtube :)
 
da odgovorim sam sebi, probao ja ROM od sony Xperia C, i Zperia Z2, nije mi se uopšte svidelo, i vratio ponovo portugalsku verziju.
 
Dizem temu iz mrtvih, ali ...
Drugar greskom umesto sd kartice preko kompjutera formatirao memoriju telefona. Uspeo sam da mu vratim rom, ali od onda prijavljuje invalid IMEI.
Naravno backup nikakav nema. U pitanju je g700-u20.
Ima li nade za ovaj uredjaj?
 
Nazad
Vrh Dno