Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

da li postoji sansa da se ovo dobavi Intel® Retention Bracket Set for LGA1366/1156/775 za Cooler Master V8
 
Nazalost meni treba za 1156...
 
Ne mogu da nadjem kod nas u prodaji pa mozda imate vi. CM Storm QuickFore TKL sa zelenim osvetljenjem, a da ima plave switcheve? :D Ako ne plave, moze i sa zelenim. :)
 
Jedno pitanjce , jer se gubi garancija ako se skinu ove dve slicice sa kalbica bela i zuta.

Cooler-Master-Seidon-120V-26.jpg
 
Pa pise ti warranty void.
 
Postovani da li se u vasem asortimanu rezervnih delova mogu naci sledeci delovi za U2 i U3 notepal hladnjake:
621021900-GP (3 fan)
621019620-GP (2 fan)

Ako ima molim Vas za info gde se mogu kupiti?

Elem problem je u povecanoj buKi nakon 4+ godine neprekidnog koriscenja, prihvatljivo resenje bi bili i sami ventilatori bez kucista i naponskih kablova samo da je dimenzije 80x80x10mm.

Pozdrav
 
Jedno pitanjce , jer se gubi garancija ako se skinu ove dve slicice sa kalbica bela i zuta.

Pogledajte prilog 168818

Pozdrav,

Žuta nije toliko bitna , bela je bitna i na njoj se nalazi S/N.Znamo da to svima smeta tako da izlazimo u susret našim korisnicima.Možeš pažljivo skinuti stiker da ne oštetiš taj deo gde je S/N, bitno je da sačuvaš taj stiker (garancija će biti validna)u slučaju reklamacije proizvoda.
 
Pa da, korektno sa vase strane , medjutim posto bas i ne volim na hardweru nalepnice skinuo sam ih i bacio , a ako sam bas te srece 1: 10000 da se pokvari niko mi nije kriv.
Hvala na odgovoru.
 
Poštovani,
Da li je moguće kupiti ili nabaviti gumeni uvodnik/zaštitu kabla (rubber grommets) za cable managment? U principu mi treba samo jedna za PSU cover koji pravim, ali ne mogu nigde da nađem. Model kućišta i dimenzije rupe ne predstavljaju problem.
 
Upravo sam ih i ja pronasao i došao da editujem post :D

Pogledaću u ewe, mada mogu i sam da poručim. Za te sitne delove su uveli swiss post i to bi sve trebalo da ispadne vrlo jeftino.
Jedino me bune dimenzije. Kada se strana učita, dobijam izbor 2 dimenzije, ali momenat pred učitavanje se vidi i treća i to ona koja bi mi najviše odgovarala (80x30). Naravno da bih mogao da se snađem sa bilo kojom, nego eto, perfekcionista.

edit: scratch that. 7,5e je dostava. neisplativo za tu sitnicu.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam skontao na stanju su samo ove dve velicine.
Mada sacekaj odgovor CM-a, mozda imaju koji grommet od nekog starog kucista.
 
Da li biti u skorije vreme Silencio FP 120 sa 2400 obrtaja (kao na Nepton 240m)?
 
Upravo sam ih i ja pronasao i došao da editujem post :D

Pogledaću u ewe, mada mogu i sam da poručim. Za te sitne delove su uveli swiss post i to bi sve trebalo da ispadne vrlo jeftino.
Jedino me bune dimenzije. Kada se strana učita, dobijam izbor 2 dimenzije, ali momenat pred učitavanje se vidi i treća i to ona koja bi mi najviše odgovarala (80x30). Naravno da bih mogao da se snađem sa bilo kojom, nego eto, perfekcionista.

edit: scratch that. 7,5e je dostava. neisplativo za tu sitnicu.

Pozdrav,

Imamo nesto od toga kod nas u kancelariji, javi nam se na PM.
 
Da li moze da se na hladnjak CM Hyper 212 stavi bolji kuler pa da se jos malo spuste temperature?
 
Може неки други вентилатор, али кулер не може.
 
Neces nista dobiti zamenom ventilatora. Fabricki sa 212 je sasvim dobar.
 
Sve pohvale za Cooler Master, kao i za njihovo Balkan predstavnistvo na profesionalnosti i odnosu prema musteriji. Naime jos pocetkom godine sam (preko uvoznika) narucio providnu stranicu za HAF912+ međutim situacija se iskomplikovala i ono sto je bilo na lageru se rasprodalo, medjutim prilikom sledece popune lagera CM Balkan mi je samoinicijativno izasao u susret i besplatno poslao trazenu stranicu na kucnu adresu. Poslovni odnos kakav se retko srece na ovim nasim prostorima!
 
Svaka cast.
 
Pozdrav i sve pohvale za Cooler Master (jos do sada nisam imao problema sa CM proizvodima).
Trenutno zavrsavam projekat gde ce mi sve sto ima Cooler Master biti u kompu ili kao periferija (da mogu da se sepurim pred drustvom..muhahaha :) ).
Vec duze vreme imam CM HAF 932 kuciste, a za koji dan cu da menjam cooler za Nepton 280L.
E sad, ono sto me zanima je da li moze i gde (kod nas) da se kupi mehanicka tastatura COOLER MASTER Storm Trigger Mechanical Gaming Keyboard?
Bitno mi je da tastatura moze da svetli crveno i da ima MX-black switcheve (svidja mi se odziv i sto su tihi).
Tu tastaturu bih upario sa COOLER MASTER Storm Sentinel Advance II misem i mislim da bi to bila super kombinacija.
Da li cete uskoro imati tu tastaturu i da li moram da je uzimam preko ili moze i kod nas (i gde, jer je nema nigde vec mesecima)?

Unapred hvala i veliki pozdrav
 
Pozdrav i sve pohvale za Cooler Master (jos do sada nisam imao problema sa CM proizvodima).
Trenutno zavrsavam projekat gde ce mi sve sto ima Cooler Master biti u kompu ili kao periferija (da mogu da se sepurim pred drustvom..muhahaha :) ).
Vec duze vreme imam CM HAF 932 kuciste, a za koji dan cu da menjam cooler za Nepton 280L.
E sad, ono sto me zanima je da li moze i gde (kod nas) da se kupi mehanicka tastatura COOLER MASTER Storm Trigger Mechanical Gaming Keyboard?
Bitno mi je da tastatura moze da svetli crveno i da ima MX-black switcheve (svidja mi se odziv i sto su tihi).
Tu tastaturu bih upario sa COOLER MASTER Storm Sentinel Advance II misem i mislim da bi to bila super kombinacija.
Da li cete uskoro imati tu tastaturu i da li moram da je uzimam preko ili moze i kod nas (i gde, jer je nema nigde vec mesecima)?

Unapred hvala i veliki pozdrav

Pozdrav,

Trigger je stari model i vise se ne proizvodi, njegova zamena je Trigger Z koji se jedino moze naci kod nas u ponudi (MX-Brown-white backlight )
 
OK.
A da li ce biti neka tastatura za crnim switchevima i crvenim osvetljenjem??
Da znam da li da cekam ili da odustanem od CM mehanicke tastature.
 
OK.
A da li ce biti neka tastatura za crnim switchevima i crvenim osvetljenjem??
Da znam da li da cekam ili da odustanem od CM mehanicke tastature.

Pozdrav, necemo imati u ponudi takve modele "barem kod nas".Vec duze vremena nemamo u ponudi crne MX i nece ih ni biti.Jedina opcija MX-Red i red backlight
 
OK, moze onda MS-Red i red backlight i to mi odgovara.
Koja bi onda bila tastatura u pitanju i neka okvirna cena?
 
Posedujem Cosmos S kuciste kupljeno pre nekoliko godina. U zadnje 2-3 godine imam dosta problema sa kapacitivnim tasterom koji sluzi za paljenje racunara - nekada je masinu nemoguce upaliti sve dok se ne izvadi kabl iz napajanja, ponekad se desavaju vrlo cudne stvari sa BIOS-om ploce. Kada otkacim taster sa ploce i/ili ga zamenim sa nekim drugim privremenim resenjem, sve normalno radi i nemam nikakvih problema.

Kako mogu da resim taj problem?
 
Cao.
Hteo sam tastaturu Quick Fire Ultimate (koji ste mi preporucili) ali je nigde nema, cak ni u Gigatronu-zvao sam jos pre par nedelja.
Kad bude ta tastatura javite pa da kupim (cak su mi rekli u Gigatronu da je nemaju ni na stanju ni u najavi jer ne znaju kad ce biti novi uvoz).
Hvala, najbolji ste!
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno