Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Meni su za sve sto sam trazio izasli u susret. (hdd rack za stykera i case ventovi)
 
Ja iam HAF 932 kućište i crkao mi je gornji vnetilator (230x30mm) da li negde u Beogradu ima da se nabavi isti, ja sam našao samo 200mm ali i to je bila virtuelna ponuda...
 
ja bi da kupim 280l vodeno hladjenje u srbiji ne mogu da ga nadjem. svi mi nude 240m, ali ja bi bas 280l zato sto moje kuciste ima dva otvora gore za 14cm ventilatore. da li ima sanse da se poruci?
 
pozdrav!

ima li shanse da se poruche posebno neki modularni kablovi za v1200 ili v1000?
negde sam zaturio par kutija sa njima, a sad mi zafalili.

platio bih, naravno.
 
To sto gore ima dva otvora za 140 ventove ne mora nuzno da znaci da ce ti stati i 280 radijator. Takav je slucaj kod mog kucista. Proveri to dobro da ne bi bilo kuknjave posle.
 
Poslednja izmena:
u core 3300 bi trebalo da stane. duzina kucista odgovara, e sad debljina radijatora i ventilatora ce da presudi. video sam na snimku da je jedan stavio 240m u ovo kuciste. vent. i radijator su ukupno 5.2cm, a ja sam nasao h110i gt. ista im je debljina, tako da odustajem od cm i od cekanja.
 
Koji je tacan naziv za ovo kuciste i koliko kosta?

image.jpg
 
Napajanje G550M dolazi sa tri kabla, dok na samom napajanju postoje četiri konektora za modularne kablove.
Da li imate dodatne modularne kablove u ponudi (osim na webshopu, ne znam kakvo je iskustvo sa slanjem u SRB)?
 
Koji je najveci kapacitet HDD koji se moze smestiti u X-Craft 350 eSATA eksterno kuciste?

To je ovo kuciste
23120.jpg

Na sajtu ga vise nema uopste, odnosno pretraga pronalazi dve vesti koje nisu dostupne, a PDF sa specifikacijama nije dostupan.
 
Posedujem Quickfire Rapid-I tastaturu sa MX Brown switchevima. Vec veliki broj LED dioda mi je otkazao (ako dobro brojim, oko 12 komada) i trazeci po razlicitim forumima, vidim da je to standardno za ovaj model i da se u ovom slucaju, tastatura salje direktno CM-u na zamenu. Ono sto mene zanima je, poucen domacim garantnim listovima, kako da se ovaj proces ubrza, obzirom da svakako ne bih zeleo da saljem tastaturu zbog visoke postarine a da ne ostanem bez tastature ~40 dana?
Tastatura je kupljena u DuoCom-u 03.07.2015., potpisnik garanacije Ewe Comp. Prilazem sliku.
20160328_142501.jpg
 
Posedujem Quickfire Rapid-I tastaturu sa MX Brown switchevima. Vec veliki broj LED dioda mi je otkazao (ako dobro brojim, oko 12 komada) i trazeci po razlicitim forumima, vidim da je to standardno za ovaj model i da se u ovom slucaju, tastatura salje direktno CM-u na zamenu. Ono sto mene zanima je, poucen domacim garantnim listovima, kako da se ovaj proces ubrza, obzirom da svakako ne bih zeleo da saljem tastaturu zbog visoke postarine a da ne ostanem bez tastature ~40 dana?
Tastatura je kupljena u DuoCom-u 03.07.2015., potpisnik garanacije Ewe Comp. Prilazem sliku.
Pogledajte prilog 196468

Pozdrav,

Mozes podneti reklamaciju direktno u Neposystem, na taj nacin ces ubrzati proces.
 
Evo i ja da se javno zahvalim CM kancelariji i ostalima u lancu (pretpostavljam EWE i kancelarija u Holandiji) jer su mi nabavili sve modularne kablove koji su mi falili, i to besplatno.
Svaka chast na podrshci zaista :)
 
Zato su mene uputili na sajt gde je poštarina skuplja od kabla.
 
Pozdrav, da li će biti u prodaji Cooler Master Elite 110 kućište? Da li neko zna, da je negde ostao jedan primerak u prodaji?
 
Zato su mene uputili na sajt gde je poštarina skuplja od kabla.

uputili su i mene....upucuju sve tako prvo, jer ti je to najbrzi nachin, ali obzirom da tih kablova nije bilo na online store-u, moralo je ovako....ali sam chekao par meseci.
 
Pozdrav, da li će biti u prodaji Cooler Master Elite 110 kućište? Da li neko zna, da je negde ostao jedan primerak u prodaji?

Pozdrav,

Elit 110 nece biti vise porucivan i nece ga vise biti u ponudi, takojde nismo uspeli da nadjemo neki zaostali primerak u ponudi.
 
Postovanje,potrebni su mi plasticni drzaci pleksi stranice za kuciste Cooler Master Storm STRYKER i rukohvat takodje.Koja je cena svega navedenog?
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno