Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pokušaj da naručis nesto i videćeš...

Na osnovu svog iskustva sam se i oglasio, ali sad vidim da ima razlike u zavisnosti šta se naručuje... Kad sam uzimao USB 3.0 front panel poštarina je bila €7,50 (i sada je toliko). Za neke veće i vrednije stvari očito im je i varijanta slanja skuplja.
 
Eh... pa da li može to neko iz lokalne prodajne CM mreže da nabavi pa da pošalje bez onolike poštarine. Dakle samo ona maska od 7 evra mi treba a ako nabiju poštarinu od 34 evra, ne isplati se uopšte, bolje da kupujem neko novo kućište.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se što nisam odmah napisao, ljubaznošću lokalne kancelarije Cooler Mastera dobio sam modularni kabl koji mi je trebao.

Pohvale za ljude iz CM za sjajan odnos prema kupcima.
 
Kupio skoro Coller master postolje za hlađenje za 1.000 din. Za te pare me ekstra služi i spusti temperaturu i za do 10 stepeni. Sve pohvale.
 
Postovani, da li i kako mogu da nabavim ovaj modularni kabl za graficku, od napajanja V1000? Ne bih ovakvog da ga stavljam nazad u napajanje :)

20160606_201504.jpg
 
Veliko hvala za Cooler Master i ljude sto tamo rade, "izmislise" mi ventilator ... svaka pohvala.
 
Dobar dan,

kupio sam Asus ROG Front Base koji ne moze da se zakaci kako treba da MasterCase5. Citao sam po netu da nisam jedini koji ima ovakav problem, a na ovoj temi je osoba sa istim problemom navela da je od CM dobila noviji front panel sa dodatnim bracketim-a:
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2875603/cooler-master-mastercase-pro-asus-rog-front-base-compatibility.html

Da li vam je poznato da postoji izmenjena verzija front panela za ovo kuciste, i kako bih mogao da ga nabavim?

Hvala unapred
 
Da li se može negde kupiti prednji I/O panel za Centurion 590?
Hvala!
 
I meni je potreban modularni PCIe kabl za napajanje graficke, napajanje V1000. Ako moze info gde i kako da nabavim. Hvala.
 
Veliko HVALA CoolerMasteru. Poslali su mi kabl i resili problem :)

Podrska kupcima za primer, svaka cast.
 
Kupio sam preko Bench shop-a MasterCase 5 (osnovnu verziju) i hteo bih da ga u nekoj doglednoj buducnosti nadogradim onom tempered glass stranicom, eventualno prednjom maskom sa MasterCase Maker 5 modela. Interesuje me da li bi pasovala ili ne?
 
Kupio sam preko Bench shop-a MasterCase 5 (osnovnu verziju) i hteo bih da ga u nekoj doglednoj buducnosti nadogradim onom tempered glass stranicom, eventualno prednjom maskom sa MasterCase Maker 5 modela. Interesuje me da li bi pasovala ili ne?

Pozdrav,

Sto se tice staklene stranice ona odgovara celoj MasterCase5 seriji, tako da mozes na osnovnu verziju staviti tu stranicu.Sto se tice apgrejda MC5 u MC5 Maker, tu bi moralo da ide komplet (front panel-USB, maska i ta vrata sa maker5 ) sve u kompletu .
 
Pozdrav,

kako i gde je moguce naruciti staklenu stranicu za Master Case 5?
 
Pitanje vezano za Cooler Master Hyper 412S dual fan. Posto menjam TX3 Evo, jer sada se retko moze naci 92x92 ventilator, a i cena mu je nadrndana, odlucio sam se za ovaj 412S. Za jedno nedelju-dve ga kupujem.
Ali, pre toga, pitanje vezano za prostor oko ram memorije i oko CM 690 II advanced kucista.

Koristim ASUS P8P67 Pro plocu sa HyperX genesis grey memorijom, sva 4 slota su popunjena. Da li ce ovaj hladnjak praviti guzvu oko ram memorije? Tj. da li ce biti mesta za instalaciju?
Drugo, da li onaj braket koji drzi kuler, na poledjini ploce, moci da stane bez ometanja u pomenuto kuciste?
 
Poslednja izmena:
Nema veze, porucio sam obican 412s danas. Steta sto mnoge stvari nema u ponudi ili ih odjednom nema u nabavci i to apsolutno nigde, kao sto je ovaj slim dual fan. Cak nema ni u ponudi Xtra Flo slim ventilatora.

Sent from my Huawei Honor 7
 
Pitanje za CM. Vala sto se za 412S stavlja kuler od 3 pina? Bez PWM? Oni kablici su totalno nepotrebni, da spusti na nize, kad svaka ploca ima kontrolu obrtaja u odnosu na temp.

Sent from my Huawei Honor 7
 
Nazad
Vrh Dno