Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Da li je moguće u Srbiji kupiti Cooler Master Storm Quick Fire Stealth Tenkeyless tastaturu? Šifra modela SGK-4000-GKCM2 (Cherry MX Brown) US raspored tastera.
 
Dobar dan,

kupio sam Asus ROG Front Base koji ne moze da se zakaci kako treba da MasterCase5. Citao sam po netu da nisam jedini koji ima ovakav problem, a na ovoj temi je osoba sa istim problemom navela da je od CM dobila noviji front panel sa dodatnim bracketim-a:
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2875603/cooler-master-mastercase-pro-asus-rog-front-base-compatibility.html

Da li vam je poznato da postoji izmenjena verzija front panela za ovo kuciste, i kako bih mogao da ga nabavim?

Hvala unapred

Da li ima vesti o ovom delu (spominjali ste kraj jula)? Ne mogu da posaljem PM, puno vam je sanduce. :)
 
Sta je sa Ergostand za laptopove, hitno mi treba i nema nigde u gradu?
 
Nema ih, ja ganjam ergostand 3 vec odavno i nema ga nigde u Srbiji
 
Ima li nacina da se nabavi od nekud 3 komada Sickleflow X sa POM lezajem ? Po mogucnosti crvene boje :)
 
Dans sam kupio Nepton 140XL ali ne mogu da nađem koliki TDP može da hladi, neznam zašto ga nema među podacima, većina proizvođača to napiše. Trenutno treba da mi hladi FX 6350 na 4.8GHz i 1.435v ali ću uskoro uzimati FX 8370. Scythe Mugen3 trenutno na 6350 i 4.8GHZ dolazi do stepen - dva od throtlinga. (Oko 2-3c margin) posle 15ak minuta u full load-u. Ponekad mi je poterban full load bar 3 - 4 sata.
 
Poslednja izmena:
cooler master imate PM :)
 
Poz CM
Jel moguce nabaviti modularne kablove (PCIE 6pin na 2X6+2pin) za CM M2 1000W napajanje??? Trebaju mi sva tri kabla.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Poz CM
Jel moguce nabaviti modularne kablove (PCIE 6pin na 2X6+2pin) za CM M2 1000W napajanje??? Trebaju mi sva tri kabla.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
Isto i meni treba poslao sam Vam pm, ali niste odgovorili, znaci pci-e 6pin na 2x6+2, meni treba samo jedan, 3 sam dobio uz napajanje...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
AMD sa soketom AM4 ima novo podnozje koje nije kompatibilno sa starijim platformama. Mene interesuje kakvu ce opciju CM ponuditi kupcima njihovih kulera? Npr je posedujem CM Nepton 240M kojeg ne buh zeleo da se resim odlucim li se za Zen jer me odlicno sluzi. Pitanje je hocete li proizvoditi dodatke za AM4 i da li ce to biti slucaj kao sa Noctuom npr (proof of purchase) ili ce se dodatno naplacivati?

Prostim recima, da li cu imati opciju da Nepton 240M koristim na novom AMD soketu ili ce biti "goodbye Charlie"?
 
Poslednja izmena:
Jedine AM4 ploče do sada su samo OEM i imaju drugačiji raspored rupa od svega ostalog. Tek kada glavni proizvođači izbace AM4 ploče će se znati tačno. Nepton ima jednostavno kačenje za blok/pumpu bilo bi lako promeniti samo brakete i back plate.
Zen je još daleko, možda i godinu dana da stigne kao main stream platforma. Ima vremena za planiranje.
 
bilo bi lako promeniti samo brakete i back plate.

Znam ja da je to lako. Kvrc je u tome hoce li se proizvoditi i da li cu morati da placam jos i taj backplate i bracket ili ce biti kao proof of purchase. Ovo pitanje je postavljeno direktno CM-u.
 
Znam ja da je to lako. Kvrc je u tome hoce li se proizvoditi i da li cu morati da placam jos i taj backplate i bracket ili ce biti kao proof of purchase. Ovo pitanje je postavljeno direktno CM-u.
Ja imam Nepton 140 XL pa me je isto zanimalo. Čisto sumnjam da će poklanjati to.
 
Poslednja izmena:
Znam ja da je to lako. Kvrc je u tome hoce li se proizvoditi i da li cu morati da placam jos i taj backplate i bracket ili ce biti kao proof of purchase. Ovo pitanje je postavljeno direktno CM-u.

Pozdrav,

Trenutno se radi na tome , tako da vam ne mozemo u ovom momentu dati konkretan odgovor.
 
Please choose the shipping method for your order:

UPS Online (Worldwide Express Saver) €44,20

Zasto moram da dodatno platim jos 44e?
 
Zato sto biras UPS koji je skup kao i DHL. Jel ne postoji neka druga opcija za shipping?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pre 15 dana sam uzeo stranicu i bilo je samo 3 evra preko (postarina).

Sad 44e + 9e jos...
 
Pre 15 dana sam uzeo stranicu i bilo je samo 3 evra preko (postarina).

Sad 44e + 9e jos...

Sad smo proverili i stoji 34 eura i na zalost ne postoji opcija swiss post ( sto bi bila standardna posta ) iz razloga sto je veci paket da bi moglo standardnom postom.Sa cenom UPS-a mi nemamo nikakve veze , to je njihova usluga i cene UPS za Srbiju krecu or 35 eura za 1kg.Mozemo ti dati na PP kontakt od naseg uvoznika, mogu oni probati da uvezu sa nekom od sledecih porudzbina taj panel, tako ce sigurno biti jeftinije nego da porucis sam direktno.
 
Ima li sta novo u vezi ergostand postolja, hoce li ih biti u skorije vreme?
 
Nazad
Vrh Dno