Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Da li u Srbiji ima jos Trigger Z Brown Switch tastatura ? Upravo zelim da kupim jednu a izgleda ih nema nigde :-/
 
Hoce li bar biti u nekom narednom periodu ? Da znam da li da narucujem iz inostranstva ?
 
Hoce li bar biti u nekom narednom periodu ? Da znam da li da narucujem iz inostranstva ?

Pozdrav ,

EWE upravo radi novi uvoz i na njemu ce biti Trigger Z Brown swithch i jos proizvoda iz Storm serije kojih trenutno nema u ponudi, Mizar,Alcor,Mech,Reaper,QF TK,QF XT,Ceres 300,Pulse-R...itd
 
Hvala najlepse, onda cekamo EWE
 
Poštovani,
ne bih hteo da budem, možda, dosadan, ali bih podsetio na obećanu pomoć oko nabavke adaptera.
Hvala još jednom.

Pozdrav,

U toku ove nedelje treba da nam se dostave neki delovi i uzorci od strane EWE-a .Daj nam samo malo vremena da nam to stigne, kako bi proverili da li su poslati i ti delovi koje si zatrazio.
 
Поздрав

Можете ли ми рећи да ли GeminII S хладњак одговара FM2+ подножју? На сајту Кулер Мастера пише да подржава, али година производње ми неда мира... Да ли је као АМ3?

Хвала!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav imam problem sa napajanjem CM 550 green power ....ventilator je u zadnje vreme poceo da pravi neodnosljivu buku ....koji servis je kod nas dobar za tako nesto ili postoji neka opcija da se to zameni rucno
 
Jel realizovan "veliki" uvoz ? -.- ?

Posto nige ne moze da se nadje Spawn
 
Poštovani,

Interesuje me kad stižu XtraFlow kuleri i Seidon 120m.

Hvala
 
Pozdrav imam problem sa napajanjem CM 550 green power ....ventilator je u zadnje vreme poceo da pravi neodnosljivu buku ....koji servis je kod nas dobar za tako nesto ili postoji neka opcija da se to zameni rucno

Pozdrav,

Vec smo jednom ovde vodili prepisku sto se tice servisa CM proizvoda.Mi zvanicno nemamo servis za nase proizvode .Ukoliko ti je proizvod i dalje u garanciji mozes se obratiti nasem uvozniku ili prodavcu gde je proizvod kupljen radi reklamacije.
 
Поздрав

Можете ли ми рећи да ли GeminII S хладњак одговара FM2+ подножју? На сајту Кулер Мастера пише да подржава, али година производње ми неда мира... Да ли је као АМ3?

Хвала!

Pozdrav, podrzava kao sto i pise na nasem sajtu.
 
Niste mi jos uvek odgovorili na privatnu poruku povodom nedostatka delova za kuciste.
 
CM Storm QuickFire Pro

Jel ce biti i gde ima ako ima ?
 
Poštovani,
meni treba jedna Vaša pomoć. Naime, imam kućište Cooler Master Silencijo 650, sa kojim sam prezadovoljan.
U kućištu je ugrađena fioka za eksterne diskove od 3.5" i uz adapter one i od 2.5", koji je prikazan na narednoj slici.
Pogledajte prilog 149596
Ja imam problem što sam izgubio adapter za korišćenje diskova od 2.5".
Gde mogu da kupim ovaj plastični adapter, odnosno ako ga nema trenutno gde ga mogu poručiti.
Hvala Vam unapred.

Poslao sam tražene podatke putem PM.
Hvala na pomoći oko adaptera.
 
Pozdrav, vec dugo sa zadovoljstvom koristim Cooler master Xcraft HDD enclosure. NAzalost crklo mi je napajanje za ovaj uredjaj, a zeleo bih da nastavim da ga koristim jer u poptunosti zadovoljava moje potrebe. Mozete li mi pomoci?
 
Pozdrav, vec dugo sa zadovoljstvom koristim Cooler master Xcraft HDD enclosure. NAzalost crklo mi je napajanje za ovaj uredjaj, a zeleo bih da nastavim da ga koristim jer u poptunosti zadovoljava moje potrebe. Mozete li mi pomoci?

Pozdrav,

Mi vec dosta dugo vremena ne proizvodimo X-craft tako da cak nemamo vise ni adaptera za njih.
 
Pozdrav. Kada bismo mogli kupiti Nepton 240M i znate li okvirno cenu?
 
^ To i mene interesuje, deluje kao best buy hladnjak za dobre performanse i tisinu, a opet da je vodeno :)
 
Zaboravih da javim - stigao je top panel i sve radi savrseno. Puno hvala!
 
Pozdrav,

Ocekujemo uskoro uvoz EWE-a, trebalo bi da se nadje u ponudi za jedno 10-15 dana.Ocekivana cena 95-100 eura .

Dosta :/ Isao bih na njega samo zbog Silencio ventilatora koji su se na recenzijama odlicno pokazali :) Samo moram dap ronadjem razloga da ga uzmem, jer se vas Hyper 212+ u push/pull pokazao i vise nego dovoljan da obuzda i5-4670K na 1,360V. Pravite bre kvalitetne proizvode :D
 
Nazad
Vrh Dno