Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Mali update u vezi svetla na Devastator setu. Najnoviji Windows 10 Technical Preview donosi podršku za osvetljenje tastature.
Sada funkcioniše bez problema ;).
 
Pojavilo se pitanje u temi o mehaničkim tastaturama ali mislim da ne bi bilo tgoreg da se postavi i ovde.

Šta se dešava sa mehaničkim tastaturama, sve ih je manje u ponudi kako se troše zalihe, da li će biti skorog uvoza? Ja lično jurim QuickFire TK sa braon svičevima u beloj boji kućišta - nema nigde. Čak mislim da je slično i sa miševima, gledao sam Storm Recon u beloj boji iz monitor.ra mi odgovoaraju da su se zalihe kod uvoznika ispraznile i nema.
 
Pojavilo se pitanje u temi o mehaničkim tastaturama ali mislim da ne bi bilo tgoreg da se postavi i ovde.

Šta se dešava sa mehaničkim tastaturama, sve ih je manje u ponudi kako se troše zalihe, da li će biti skorog uvoza? Ja lično jurim QuickFire TK sa braon svičevima u beloj boji kućišta - nema nigde. Čak mislim da je slično i sa miševima, gledao sam Storm Recon u beloj boji iz monitor.ra mi odgovoaraju da su se zalihe kod uvoznika ispraznile i nema.

Pozdrav,

Sto se tice TK i Recona "white edition" proizvodi su EOL i nemamo ih vise.Computerland je imao u ponudi beli Recon moguce da ga i dalje ima u ponudi.Radi se novi uvoz i bice uvoza TK sa razlicitim switchevima, cak i braon.
 
Ćek, ček, je li to znači da više neće biti tastature Quickfire TK SGK-4020-GKCM2 (White case, Brown switch)?
 
pozdrav svima,i cooler master timu,interesuje me kada ce opet imati u prodaji kod nas Cooler Master NotePal U3 Plus - R9-NBC-U3PK-GP ili u3 obican ,i da li je to najbolje gaming postolje,ustvari sta vi predlazete i sta mozete predloziti kao najbolje gaming postolje :) hvala unapred
 
Poz, zanima me da li je moguce ikako nabaviti providnu stranicu za kuciste HAF912+? Unapred hvala.
$T2eC16J,!yME9s5qF22FBRQkldQyew~~60_57.JPG
 

Prilozi

  • $T2eC16J,!yME9s5qF22FBRQkldQyew~~60_35.JPG
    $T2eC16J,!yME9s5qF22FBRQkldQyew~~60_35.JPG
    6.9 KB · Pregleda: 77
Poštovani, CM Storm Mizar ne radi kako treba na cloth podlogama - proban na A4-X7-300MP i na SteelSeries QCK Mini. Pošto pretpostavljam da nije moguće da je to problem, pretpostavljam da je konkretan primerak miša problematičan? Miš je nov, juče otvoren.
 
Poštovani, CM Storm Mizar ne radi kako treba na cloth podlogama - proban na A4-X7-300MP i na SteelSeries QCK Mini. Pošto pretpostavljam da nije moguće da je to problem, pretpostavljam da je konkretan primerak miša problematičan? Miš je nov, juče otvoren.

Poštovani,

Do sada nismo imali sličnih primedbi.Da li ste instalirali update drajvera FW V1.2.0 http://gaming.coolermaster.com/en/products/mice/mizar/

Ukoliko problem i dalje postoji molimo vas da uradite reklamaciju.
 
Imam problem, pošto sam miša dobio na poklon - nemam nikakvu garanciju uz njega. Probao sam oba firmware-a sa sajta koji se mogu skinuti i 1.1 i 1.2 i oba imaju isti problem.
 
Ocekujemo da se pojave u Februaru.Ocekivana MP cena oko 9 eura.

Dodje februar, a Silencio FP 120 nigde :( Trenutne specifikacije govore da ce biti max 1400rpm, da li ce biti brzih verzija ? Ja gledah cenu na Amazon.de i tamo je navedena cena od 14,20e za PWM verziju, a vi navedoste da ce biti 9e MPC ?
 
Dodje februar, a Silencio FP 120 nigde :( Trenutne specifikacije govore da ce biti max 1400rpm, da li ce biti brzih verzija ? Ja gledah cenu na Amazon.de i tamo je navedena cena od 14,20e za PWM verziju, a vi navedoste da ce biti 9e MPC ?

EWE-u upravo stize novi uvoz i na njemu se nalaze oba modela ventilatora.Naveli smo ocekivanu cenu za FP 120 3-pin ,ne mozemo tacno reci cenu koja ce biti na trzistu pre nego sto se formira nakon uvoza.

Revizija ovih ventilatora nece biti uskoro.
 
Samo želim da javno zahvalim kancelariji Cooler Mastera na podršci i korektnosti prema meni kao korisniku.
 
EWE-u upravo stize novi uvoz i na njemu se nalaze oba modela ventilatora.Naveli smo ocekivanu cenu za FP 120 3-pin ,ne mozemo tacno reci cenu koja ce biti na trzistu pre nego sto se formira nakon uvoza.

Revizija ovih ventilatora nece biti uskoro.

Odlicno :) Kada bude dostupan, nabavicu koji pa cu javiti utiske :)
 
Zeleo bih da kupim misa Havoc pa me interesuje da li na njemu mogu 3 tastera sa strane i 2 tastera iznad skrola da se memorisu kako ja hocu znaci bilo sta i da to bude 1 profil a da na skrol-kliku da menjam profile u letu i da isto mogu da namestim i na naredne profile. Znaci da li je ovo izvodljivo, ako je moguc brzi odgovor jer sutra planiram da ga kupim? Hvala.
 
Zeleo bih da kupim misa Havoc pa me interesuje da li na njemu mogu 3 tastera sa strane i 2 tastera iznad skrola da se memorisu kako ja hocu znaci bilo sta i da to bude 1 profil a da na skrol-kliku da menjam profile u letu i da isto mogu da namestim i na naredne profile. Znaci da li je ovo izvodljivo, ako je moguc brzi odgovor jer sutra planiram da ga kupim? Hvala.


Pozdrav,

Da izvodljivo je .
 
Pozdrav,

Mene interesuje kad ce biti dostupna tastatura Cooler Master QuickFire XT Brown? Video sam na vise mesta sa Blue switchevima, ali nigde sa brown. I ako znate gde bih mogao da je kupim? Ako je problem zbog reklamiranja prodavnica, mozete mi odgovoriti na PM.

Pozdrav
 
Danas sam kupio Silencio FP 120 PWM 1400rpm ventilator i nisam posebno zadovoljan sa njim. On jeste tih, necujan tako reci, ali mi ne ide u glavu kako, da ako radi na max 1400rpm i ima pressure optimized design, ubacuje manje vazduha kroz filtere za prazinu od ventilatora od 120mm koji standardno dodje uz Storm Trooper i koji jos radi na 1200rpm, ali koji je glasniji ?! Oni su po specifikacija skoro isti, i jedan i drugi imaju 44cfm protok i 1,88mm/H2O pritisak, ne razumem u cemu je fora, ako su uslovi testiranja isti.
Taj koji dodje uz Trooper je slican isti ovakav, samo sto ima red led: http://www.coolermaster.com/cooling/case-fan/silent-fan-120-si1/
 
Postavljen je u dno kucista, i time su popunjeni svi slotovi na za ventilatore na kucistu. Prikacen je za napajanje direktno preko molex na 4pin adaptera i ne cuje se na max obrtajima i skinuo je dva stepena sa graficke karte, sto je opet nesto za R9 290 :) Dobro je sto dodje 5 srafofa za slucaj da se zagubi jedan i 4 gumena drzaca preko kojih sam ga i prikacio :) Sve u svemu odlican je ventilator i ne cuje se uopste, samo kada bi imala verzija sa 2000rpm, onda bi sve u kucistu zamenio sa njima :)
 
Pozdrav

Imam problem sa slušalicama (ako je verovati slici na internetu u pitanju su COOLER MASTER CM Storm Pitch slušalice sa mikrofonom (SGH-2060-KKTI1), dobila sma ih na poklon pa ne znam tačno koje su), tačnije zeza me džek. Otišla sam danas u servis u Pančevu, i rekli su mi da ne može da se zameni, jer su one "moderne" i nemaju žice nego neka vlakna, tako nešto. Jel postoji neka mogućnost da se to zameni?
 
Pre petnaestak dana sam kupio CM Storm Octane komlet i od samog pocetka kad iskljucim i ponovo ukljucim racunar, osvetljenje na tastaturi nikad ne zadrzava boju koju sam izabrao pre iskljucenja. Pri svakom ukljucenju racunara osvetljenje tastature je plavo, ali mis zadrzava boju koju sam ranije izabrao. Da li je to fabricki defekt ili je to normalno za ovaj komplet?
 
Nazad
Vrh Dno