Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pre petnaestak dana sam kupio CM Storm Octane komlet i od samog pocetka kad iskljucim i ponovo ukljucim racunar, osvetljenje na tastaturi nikad ne zadrzava boju koju sam izabrao pre iskljucenja. Pri svakom ukljucenju racunara osvetljenje tastature je plavo, ali mis zadrzava boju koju sam ranije izabrao. Da li je to fabricki defekt ili je to normalno za ovaj komplet?

Postovani,

Nije u pitanju defekt i to je normalno_Octane tastatura nema memoriju koja bi zadrzavala podesavanja pozadinskog osvetljenja.
 
Hoce li biti kod skoro QuickFire Ultimate tastatura sa brown swithcevima i belim osvetljenjem?
 
da li je moguce nekako dobiti/poruchiti neke od kablova za m2 1500w napajanje?
negde sam zaturio kutiju gde su ostali ti kablovi.
 
Pozdrav,

Mozes pogledati na nasem webshopu ponudu kablova.Ukoliko ima kablova koji ti trebaju posalji nam na PM koji ti tacno kablovi trebaju...

http://www.cmstore.eu/power-supply/

za 4-5 dana cu biti pri tom rachunaru, pa cu tachno na PM javiti koji mi fale.
znam 100% da fale dva pci expres kabla, par molex/sata kablova i verovatno i onaj modularni za cpu (onaj dodatni).

na ovom web shopu kad kliknem na silent m2 pro imaju samo molex i sata kablovi.
 
Ako kupim neku CM komponentu (npr. napajanje) u drugoj zemlji, da li mogu da ostvarim garanciju u Srbiji ako se nešto pokvari u garantnom roku? Naravno sa sve priloženim računom
 
Cooler Master proverite inbox :)
 
Da li je moguce naruciti ventilator za Nepton 240m, jedan mi krci na 50-60% obrtaja i mnogo me nervira. Garanciju nemam jer sam ga dobio.
 
Da li je moguce nabaviti providnu stranicu za kuciste CM 550 silencio white?
 
Sto se tice CM jetflo da li se meni samo cini da su ramovi kulera veci u odnosu na neke druge, tipa CM sickleflow, oba su 120mm dakle ne sam kuler , nego ona 4 krila koja imaju otvore za srafove ? Ja bih uzeo ovaj cooler ali me je strah da ne moze da mi stane u kuciste, jer je prostor za monitranje coolera u mom kucistu u levom uglu pozadi, a ne na sredini. Dakle da li su CM jetflo i CM sickleflow iste velicine ukljucujuci i sam ram gde se montiraju srafovi?
Nadam se da nisam previse konfuzan?
 
Poslednja izmena:
Sto se tice CM jetflo da li se meni samo cini da su ramovi kulera veci u odnosu na neke druge, tipa CM sickleflow, oba su 120mm dakle ne sam kuler , nego ona 4 krila koja imaju otvore za srafove ? Ja bih uzeo ovaj cooler ali me je strah da ne moze da mi stane u kuciste, jer je prostor za monitranje coolera u mom kucistu u levom uglu pozadi, a ne na sredini. Dakle da li su CM jetflo i CM sickleflow iste velicine ukljucujuci i sam ram gde se montiraju srafovi?
Nadam se da nisam previse konfuzan?

Pozdrav,

Ramovi su iste velicine i bez problema Jetflo moze da se montira na mesta namenjena za 120mm.
 
Zanima me kolika je kod nas garancija na Nepton vodena hladjenja? Vidim da je u inostranstvu 5 godina, dok na sajtovima kod nas pise samo 2 godine?
 
Poštovani,
Posedujem komplet OCTANE MB7C i MS 35. Interesuje me podešavanje bočna dva tastera na mišu i da li je moguće podesiti ih. Odnosno, do sada sam koristila LOGITECH miševe sa mogućnošću podešavanja funkcijskih tastera prema potrebi korisnika, a kod ovog ne mogu da podesim niti jedan funkcijski taster, što je meni zbog opisa rada jako potrebno. Želela bih na bočnim tasterima da dodelim funkcije esc i enter.
Unapred hvala.
 
Mora da postoji neki software na site-u CM, nemoguce da ne mogu da se podesavaju ta dva dugmeta sa strane, trebalo bi da su programibilni, mislim nemoguce je da nemogu jer ako moj stari Logitech RX1000 koji je star sigurno 10 god i dalje je software-ski podrzan.
 
Mora da postoji neki software na site-u CM, nemoguce da ne mogu da se podesavaju ta dva dugmeta sa strane, trebalo bi da su programibilni, mislim nemoguce je da nemogu jer ako moj stari Logitech RX1000 koji je star sigurno 10 god i dalje je software-ski podrzan.

To sam i ja mislila jer sam ja koristila MX518 i svi tasterisu se podešavali, a ima ih 5+osnovni. Nemoguće je programirati ih tražila sam i software i sve, čak u word-u ne reaguju ni na šta, već imaš miš sa levim i desnim klikom i skroll-om. O AutoCadu da ne pričam. Tastatura je božanstvo, ali za ovu cenu miš mora biti podesiv. Pomoziiiteee. :wall:
 
Poštovani,
Posedujem komplet OCTANE MB7C i MS 35. Interesuje me podešavanje bočna dva tastera na mišu i da li je moguće podesiti ih. Odnosno, do sada sam koristila LOGITECH miševe sa mogućnošću podešavanja funkcijskih tastera prema potrebi korisnika, a kod ovog ne mogu da podesim niti jedan funkcijski taster, što je meni zbog opisa rada jako potrebno. Želela bih na bočnim tasterima da dodelim funkcije esc i enter.
Unapred hvala.

Poštovana,

Octane miš nema macro podršku tako da nije moguće uraditi podešavanja bilo kojeg tastera.
 
Moram javno da pohvalim Cooler Master clana, pa i ceo njegov tim,firmu,kompaniju itd... :)
Pisao sam ovde skoro kako imam Nepton 240M sa jednim falicnim ventilatorom, kupljen u Nemackoj. Hteo sam da kupim nov,ali ne postoji u prodaji takav vent. Dobio sam poruku da dostavim serijski broj i da cu dobiti novi ventilator direktno iz Holandije,kada neko od njih bude isao tamo. Evo pre par dana su mi se javili da im ostavim adresu za slanje. Meni je danas stigao ventilator, potpuno besplatno!

Hvala puno, da mogu nekako, oduzio bih se :) Dosta CM proizvoda sam koristio do sad, ali od sad cu jos vise, svaka vam cast! :)
 
I ja bih da pohvalim CM predstavnistvo za Balkan i Istocnu evropu, sjajni ljudi koji brinu o svojim korisnicima. Ostala predstavnistva da su upola ovoliko brizna prema korisnicima, situacija bi bila daleko bolja.
Specificno, meni su dovukli PSU covere iz Holandije. I predlog svim vlasnicima troopera i strykera, 2x haf X PSU cover staju sjajno uz minimalno modovanja.

Rezultat:
IMG_20150406_234316.jpg
 
Ako postoji CoolerMaster podrska molim za pomoc.
Imam kuciste CoolerMaster Force 500 i zelim vodeno hladjenje. Za CM Nepton 240M pise da moze u to kuciste kaze da je compatibilno.
Ja vas pita da li moze i kako moze. Kako smestiti creva iz radijatora kad je prostor za radijator knap ima oko 3.2 mm a radijator je 2.7.
Ne znam kako creva smestiti.
Molim za pomoc da znam da li mogu da kupim Nepton 240M ili ne.
 
Vlasnik sam Cooler Master napajanja model: RS-520-ASAA-A1
Da li postoji mogucnost nabavke neophodnih PCIe/SATA kablova za njega.
Hvala.
 
Vlasnik sam Cooler Master napajanja model: RS-520-ASAA-A1
Da li postoji mogucnost nabavke neophodnih PCIe/SATA kablova za njega.
Hvala.

Ppozdrav,

Igrom sliucaja imamo par kablova kod nas u kancarij, nismo sigrni da li su to ti tazeni sa tvije strane, ukolik ima neke slike da nam posaljes kako izgledaju pa da uporedimo.
 
Pozdav,

Sto se tice ovakvih konkretnih pitanja i reseavanja problema, najbolje bi bilo da kontaktiras direktno nase servisno /support odelenje u Hoaldii.

Via Fanzone> https://account.coolermaster.com/


Registracija i ticket sistem je jednostavan , slobodno posali opis problema i sta moze bii resenje.
 
Ppozdrav,

Igrom sliucaja imamo par kablova kod nas u kancarij, nismo sigrni da li su to ti tazeni sa tvije strane, ukolik ima neke slike da nam posaljes kako izgledaju pa da uporedimo.

DSC_0010.JPG

DSC_0008.JPG

Samo jos da napomenem. Ovo sto je nakaceno na PSU je molex.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno