Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pozdrav,

Da li je Nepton 240M hlađenje kompatibilno sa N500 (N2) NSE-500-KKN2 kućištem?

Vidim na sajtu da je 240M kompatibilno sa N400 i N600 kućištima, ali ne piše za N500, pa moram da budem siguran pre nego što kupim.
 
У спецификацијама кућишта пише да подржава радијатор од 240мм, тако да не би требало да буде проблема...
 
У спецификацијама кућишта пише да подржава радијатор од 240мм, тако да не би требало да буде проблема...

Stao je 240M, stalo je i novo napajanje, ali sad nema više mesta ni muva da sleti, ne mogu čak ni dodatni kuler na dno da montiram.

Moram neko veće CM kućište da pazarim...



btw mogao bi CM nešto da me časti kao brend ambasadora, imam njihovo kućište, vodeno hlađenje, napajanje, case kulere i tastaturu :) :) :)
 
Pozdrav, posedujem napajanje Cooler Master RS-850 ESBA, potreban mi je 8pin male-to-male PCIe, duzine oko 40cm, kako bi povezao napajanje sa grafikom, gde mogu da nabavim pomenuti kabal i po kojoj ceni?
 
Interesuje me dal je moguce preko vas nabaviti CM Testbench kuciste? Posto vidim da se na sajtu opet pojavilo u prodaji. :)
 
Interesuje me dal je moguce preko vas nabaviti CM Testbench kuciste? Posto vidim da se na sajtu opet pojavilo u prodaji. :)

Pozdrav

Videcemo sa uvoznikom ove nedelje, trebali bi da uvezu neku kolicinu, pa cemo detaljnije da vas obavestimo gde ce tacno biti da se kupi.
 
Zasto u makedoniji nema podrsku kao u srbiji ? A imamo vase produkte ?
Podrsku mislim na pitanja i odgovore kao tu na forumu :)
 
Postavni Cooler Master,molim vas procitajte poruku koju sam Vam poslao...
 
Da li ce biti uvoz mehanickih tastatura (ako da, onda kada)?
Konkretno me zanima CM Quick Fire Ultimate SGK-4011-GKCR1 (Red switch/Red backlight).
Unapred hvala i pozdrav
 
imam nekoliko kulera tipa v8, z600 i slicnih koji na dnu ploce imaju one matice i cm je davao nekoliko onih kapica koje se stave preko matice i na njih ide srafciger. dosadilo mi da koristim kljesta pa bi mi jedno 10ak tih kapica znacilo da podelim sa nekima ovde i sebi da ostavim. prodajete li to negde?
 
imam nekoliko kulera tipa v8, z600 i slicnih koji na dnu ploce imaju one matice i cm je davao nekoliko onih kapica koje se stave preko matice i na njih ide srafciger. dosadilo mi da koristim kljesta pa bi mi jedno 10ak tih kapica znacilo da podelim sa nekima ovde i sebi da ostavim. prodajete li to negde?

Pozdrav,

Nismo najbolje razumeli sta ti je potrebno, moze neka slika ili pokusaj da proveris da li ima to sto ti je potrebno na nasem webshopu.

http://www.cmstore.eu/accessories/
 
Pozdrav,

Nismo najbolje razumeli sta ti je potrebno, moze neka slika ili pokusaj da proveris da li ima to sto ti je potrebno na nasem webshopu.

http://www.cmstore.eu/accessories/

vortex13.jpg
 
Поштовани,

Да ли се очекује скори увоз Blade Master 92 вентилатора?
 
Poštovani Cooler Master,da li je moguće nabaviti (providni) ventilator 120 ili 140 mm sa belim Led diodama ?
 
planira li se mozda uskoro neki naslednik neptona 280L?
 
Poslednja izmena:
Aha, ali su zbog lose kontrole kvaliteta te pumpe lose i bucne? Kapiram ;)
Nisam ni prvi ni poslednji koji je zbog te buke odustao od kupovine. Steta.
 
Pa pustili su u prodaju i što valja i što ne valja, pa kako se kome zalomi. Ko ima sreće i ubode ispravan primerak iz prve, biće prezadovoljan. :d

Ja sam dva puta kupio 240M, jedan u decembru prošle godine, drugi u junu ove godine i oba rade savršeno. :)

@demios
Jel ovaj drugi 280L radi kako treba?
 
na zalost, ne valja ni drugi, isto se chuje chandrljanje kao kod prvog.
za tren me je prevarilo jer prvih 30-60s radi normalno i onda krene da drnda kao raspao ventilator.

pitanje sam postavio u fazonu ako se planira neki naslednik, da sachekam sa reklamacijom,
a ako se ne ochekuje uskoro, da uzmem pare nazad...neshto sam skeptichan da ce treci biti ok...
mada kad sam guglao, naleteh na neki komentar sa amazona, od pre godinu dana, liku je bila treca sreca :D

zao mi je jer hladi extra i sto je najjache AIO vodeno hladjenje shto mogu da spakujem u mini itx kucishte i da pri tom iskoristim thermalright ventove zbog 12cm rupa
 
ja sam uzeo 3 komada 120m ranije, jedan cvrci non stop kao da rostilj peces a drugi ne.. dok treci bas zuji...sve od prvog dana kupovine.
 
Uzeh pre nekoliko dana CM Devastator set i imam sitan problem. Dešava mi se da se pri paljenju računara tastatura ne uključi. I onda moram da izvučem usb i da vratim da bi proradila. Da li da reklamiram ili ima nešto što bih mogao da probam da rešim problem?
 
Nazad
Vrh Dno