Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Ja se izvinjavam što upadam ovako kao indijanac, mene zanima kada ću dobiti Cooler Master duksericu koju sam osvojio na Benchmarkovoj nagradnoj igri pre nekoliko godina?
U razmacima od po par nedelja sam tada postavljao ovo isto pitanje tadašnjim ljudima iz CM Srbija i uvek dobijao odgovor da će biti poslata (što se nije desilo), pa rekoh da vidim da li se nešto promenilo od tada, hvala :)
 
Sva sreca to je bilo pre 6-7 godina ako se ne varam?
Ja tada dobio duksericu i uzeo za devojku. Kad sam video koliko je dobar duks bilo mi zao.
Za CM: Ako razmisljate o varijanti da opet pravite iste onakve dukseve javite obavezno, bili su izvrsnog kvaliteta, ja bih uzeo jedan.
 
Meni je stigao pre par godina CM duks, vrh kvalitet, "osvojen" na nagradnoj igri. Baš sam se pitao kakva je to igra, jer nisam učestvovao...
;)
 
Ja se izvinjavam što upadam ovako kao indijanac, mene zanima kada ću dobiti Cooler Master duksericu koju sam osvojio na Benchmarkovoj nagradnoj igri pre nekoliko godina?
U razmacima od po par nedelja sam tada postavljao ovo isto pitanje tadašnjim ljudima iz CM Srbija i uvek dobijao odgovor da će biti poslata (što se nije desilo), pa rekoh da vidim da li se nešto promenilo od tada, hvala :)


:)

Kako da se sada vratio nekoliko godina u nazad i da to utvrdimo i ispravimo?

Na zalost, tih dukserica vise nemamo ni za licne potrebe.Posalji nam na PP adresu i kontakt podatke, pokusacemo da se iskupimo necim drugim.
 
:)

Kako da se sada vratio nekoliko godina u nazad i da to utvrdimo i ispravimo?

Na zalost, tih dukserica vise nemamo ni za licne potrebe.Posalji nam na PP adresu i kontakt podatke, pokusacemo da se iskupimo necim drugim.

Poslao :)
 
Da li je počela prodaja u Srbiji Cooler Master Seidon 120V Ver.2 CPU kulera, ako nije kad se očekuje?
 
Da li se zna kada bi se mogao naci u ponudi Nepton 280L model? Par radnji sto ga ima u cenovniku ga nema na stanju, niti znaju kada bi ih mogli ocekivati. Da li vredi cekati ili se okrenuti nekoj alternativi. Hvala.
 
Želim da se zahvalim ljudima iz Cooler Master-a, ispravili su grešku svojih prethodnika i na adresu su mi poslali majicu i duks! :guitar:
Evo i slika:

IMG_20141129_093851.jpg IMG_20141129_094000.jpg

Sve pohvale stvarno, a evo jedna slika kao dokaz da i dalje rabim Cooler Master po kući :)

IMG_20141129_094210.jpg

Hvala još jednom! :wave:
 
Poslednja izmena:
Da li se zna kada bi se mogao naci u ponudi Nepton 280L model? Par radnji sto ga ima u cenovniku ga nema na stanju, niti znaju kada bi ih mogli ocekivati. Da li vredi cekati ili se okrenuti nekoj alternativi. Hvala.

Pozdrav,

Nepton 280L mozemo ocekivati u ponudi tek u Januaru 2015.Trenutno ima u ponudi Nepton 240M kao alternativa .
 
Da li mi možete reći gde ima da se kupi CM Devastator (miš i tastatura) sa zelenim osvetljenjem ? :)

Sve prodavnice ih imaju samo u plavoj boji,ne znam zašto.
 
Koja je očekivana cena za Octane combo? :)
 
Poštovani,
posedujem Cooler Master Silencio 650.
U testu ovog kućišta, na sajtu PC Axe, kad su analizirani ugrađeni ventilatori, navedeno je da su dobri, ali da bi prava stvar bila da su ugrađeni Cooler Master Turbine Master MACH ventilatori od 120 mm.
Da li mislite da bi oni bili pravi izbor za jo tiši rad, ili predlažete neki drugi model?
 
Poštovani,
posedujem Cooler Master Silencio 650.
U testu ovog kućišta, na sajtu PC Axe, kad su analizirani ugrađeni ventilatori, navedeno je da su dobri, ali da bi prava stvar bila da su ugrađeni Cooler Master Turbine Master MACH ventilatori od 120 mm.
Da li mislite da bi oni bili pravi izbor za jo tiši rad, ili predlažete neki drugi model?

Poštovani,

U narednih mesec-dva pojavće se u našoj ponudi novi ventilator Silencio FP 120.Verujemo da će taj model biti najbolji izbor za tiši rad.

Inače taj model ventilatora se već nalazi na novim Nepton 240M i 120XL : http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-liquid-cooler/nepton-240m/
 
^
Danas sam poručio baš taj novi Nepton 240M, trenutno najbolje 240mm AIO vodeno hlađenje na tržištu.

Buni me to što CM zvanično daje 5 godina garancije, dok je kod nas garantni rok svega 2 godine(kupujem u E**i).
 
Postovani,

Veoma su mi potrebni odredjeni sitni delovi koji idu uz CM Elite 130, a nisam ih dobio kada sam porucio kuciste (jesam, ali u nedovoljnom broju). Tada mi to nije predstavljalo problem (imao sam samo jedan HDD), ali sada kada planiram upgrade (na 2 SSD-a i 2 HDD-a), imam problema sa mountom SSD-ova i HDD-ova. U pitanju su "EZ mount pads", "EZ mount pads (SSD)" and "EZ mount pads (HDD)" koji se mogu videti u ovom trenutku u videu sa CM zvanicnog YT kanala: https://www.youtube.com/watch?v=PzA30PQVTkA#t=428

Nisam nasao na netu da postoji u prodaji Accessory kit za ovo kuciste, pa pitam Vas da li postoji neki nacin da nabavim ove delove?
 
^
Danas sam poručio baš taj novi Nepton 240M, trenutno najbolje 240mm AIO vodeno hlađenje na tržištu.

Buni me to što CM zvanično daje 5 godina garancije, dok je kod nas garantni rok svega 2 godine(kupujem u E**i).

Poštovani,

Garanciju koju Cooler Master zvanično priznaje mora biti podržana i od strane uvoznika i prodavca.

Proverićemo o čemu se radi.
 
posedujem haf 922 i hteo bi da zamenim prednji deo da ubacim usb 3.0. Da li moze da se nabavi ceo taj sistem samo da ima usb 3.0? HVALA!
 
^
Danas sam poručio baš taj novi Nepton 240M, trenutno najbolje 240mm AIO vodeno hlađenje na tržištu.

Buni me to što CM zvanično daje 5 godina garancije, dok je kod nas garantni rok svega 2 godine(kupujem u E**i).

Ja sam pre dva dana kupio Nepton 240M u E**i i dobio 60 meseci garanciju. Da potvrdim da su Silencio FP 120 sjajni ventilatori sa odlicnim potiskom i daleko tisi od konkurencije na istim brzinama (800-2400).
Mene interesuje hoce li biti 140mm verzije tog ventilatora?
 
A mene interesuje da li ce ti ventilatori moci da se kupe pojedinacno ,a ne smao uz vodena hladjenja da se dobijaju ?
 
Zeleo bih da pohvalim ljude iz CM podrske. U zaista kratkom roku su mi nabavili delove koje nisam nigde uspeo da nadjem na netu i poslali mi ih postom bez IKAKVIH troskova za mene. :zgran:
Svaka cast. :Klanjanje
 
I od mene pohvala za CM ekipu, prijatno iznenadjenje koliko su spremni da izadju u susret. Odusevili me pre par godina kad sam ih cimao za poklon torbu uz Storm Trigger.
 
btw cisto da javim: Bio sam na ESEC-u koji ste sponzorisali... vratio se, prespavao i sutra odmah narucio Scout 2... Sta god da ste nam pustali u vazduh to vece ocigledno da je upalilo. :D
 
Nazad
Vrh Dno