Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pozdrav CM-u.

Preksinoc sam kupio napajanje od 700W (COOLER MASTER B700 series version2 700W - RS700-ACABB1-EU). Veceras sam ga montirao, radilo je normalno 15tak minuta - i culo se jedno "pljas" (poput šamara). Napajanje je vrisnulo.
Vratio sam staro (iz potpisa). Koji je protokol za zamenu? Koliko traje? Koliko cu morati da cekam, imajuci u vidu da sam kupio kod vaseg dilera?

Stvar je hitna (kao i uvek svugde i svima :)), koliko servisu treba vremena da konstatuje da neispravnost uredjaja nisam izazvao ja kao korisnik, kako bih dobio drugi uredjaj (pogotovo imajuci u vidu da su praznici u toku)?

Hvala na odgovoru, unapred.
 
Kako doci do QuickFire TK Stealth ili Quickfire Rapid-i tastatura ?
 
Hristos se rodi,
veliki pozdrav u novoj g. CM-u i da nam dugo, dugo pozivi sa ovakvom podrskom.
Vlasnik ne znam koliko ventilatora i hladnjaka za CPU, od jesenas i kucista SCOUT II (za njega cemo drugom prilikom 2 kritike), sada bi da predjem na molbu.
Od pre neke nedelje i vlasnik Cavaller-a 4 (polovnog naravno) za moj HTPC. E sad fali mi na tom kucistu plasticni nosac za 2 venta od 6cmm. Da li postoji mogucnost da se on negde nabavi i sta se desava sa ventovim manjeg precnika (6cm, 4cm... ) da li je moguce nabaviti i ova 2 od 6cm?
Veliki pozzzz od Milana
 
Pozdrav CM-u.

Preksinoc sam kupio napajanje od 700W (COOLER MASTER B700 series version2 700W - RS700-ACABB1-EU). Veceras sam ga montirao, radilo je normalno 15tak minuta - i culo se jedno "pljas" (poput šamara). Napajanje je vrisnulo.
Vratio sam staro (iz potpisa). Koji je protokol za zamenu? Koliko traje? Koliko cu morati da cekam, imajuci u vidu da sam kupio kod vaseg dilera?

Stvar je hitna (kao i uvek svugde i svima :)), koliko servisu treba vremena da konstatuje da neispravnost uredjaja nisam izazvao ja kao korisnik, kako bih dobio drugi uredjaj (pogotovo imajuci u vidu da su praznici u toku)?

Hvala na odgovoru, unapred.

Pozdrav,

Procedura je da se napajanje reklamira tamo gde je kupljeno.Sto se tice trajanja reklamacije i provere ,tih modela napajanja ima na lageru a koliko znamo EWE resava reklamacije CM napajanja u roku od nekoliko dana .
 
Gde u Srbiji mogu naruciti Cooler Master Storm Octane? Hvala.
 
Da li moze da se nabavi prednja i ornja maska za cm 690 kec ?
 
Jel će biti kod nas (i kad) "CM Storm QuickFire XT STEALTH / Red switch" ili može da se poruči inkognito ?
 
Poslednja izmena:
Kada bi trebali biti dostupni ventilatori FP 120 u Srbiji i po kojoj ceni ? :)
 
Vi to ozbiljno sa 9e ?! A kakvi su u poredjenju sa vašim ventilatorima Blade Master, Jet Flo, Sickleflow, pošto bih njih zamenio sa FP 120 :)
 
Interesuje me sledece, da li CM proizvodi koji su dobijeni na nagradnoj igri podlezu/imaju vazecu garanciju?
 
Večeras sam pazario Devastator set i kad sam povezao sa računarom svetlo na tastaturi neće da se uključi. Naravno stisnuo sam SCR LK taster. Miš radi odlično, svetli lepo.
Probao sam sve portove USB 2.0 i USB 3.0 i neće. Instaliran mi je Windows 10 Technical Preview. Da li je zbog toga, ili imam neispravan primerak tastature?

Inače kucam ovo sa nje, tako da to radi? Problem je što se tasteri bez osvetljenja jedva vide.
 
Evo jedne zanimljivosti, na drugom računaru mi je Win8.1 i svetlo radi ;)
Da li je moguće da je to razlog?
 
Pozdrav,

Hvala vam svakako na informacijama mada nam je tesko da bilo sta konkretno potvrdimo iz razloga sto je u pitanju Win 10 preview OS.Dajte nam malo vremena, nasi product manageri vec imaju u vidu ovaj problem.
 
Pozdrav,

Hvala vam svakako na informacijama mada nam je tesko da bilo sta konkretno potvrdimo iz razloga sto je u pitanju Win 10 preview OS.Dajte nam malo vremena, nasi product manageri vec imaju u vidu ovaj problem.

Dok sam guglovao problem, vidim da su ljudi imali probleme samo na nepodržanim OS-ovima. Linux i MacOS, Mac ima neku LED test aplikaciju koja bi upalila svetlo na tastaturi, što znači da je sama tastatura bila ispravna. Na Linux-u treba učitati određenu komandu kako bi se svetlo uključilo, jer preko tastera neće. Ja ću probati da nabacim Win 8.1 na ovaj PC sa 10-kom čisto da vidim da li je to problem do računara.
 
Pozdrav,

Kada ce ocekuje uvoz Quickfire TK tastatura sa blue tasterima?
 
Nazad
Vrh Dno