Šta je novo?

MOTOROLA Moto G

Nema ni austrije, prosirice se ova lista sigurno.
 
E ljudi, jel moze nekako fon da se kupi za ove pare (150-160e) u Svajcarskoj ?
 
Na oba linka verzija sa 8GB, treba dati tih 20€ vise u startu da glava posle ne boli.
 
Na oba linka verzija sa 8GB, treba dati tih 20€ vise u startu da glava posle ne boli.

Kanda u DE jos nije stigla verzija od 16GB,procackah cio internet :D .
Ozbiljno ,nigde ne mogu da je nadjem , a dogovorio sam sa rodjakom da mi donese ,samo da nadjem gde ima da se kupi-i SVUDA SU VARIJANTE OD 8 !!!
Ako neko ima info u kojoj radnji moze da se uzme bez preordera i ostalih cekanja ,neka mi doshapne,bicu mu duznik !!!
 
I u UK je bio dostupan samo 8gb model, zaboravio sam datum kad kreće i 16 u prodaju. Probaj to da nađeš pa će tad verovatno i u DE.
 
I u UK je bio dostupan samo 8gb model, zaboravio sam datum kad kreće i 16 u prodaju. Probaj to da nađeš pa će tad verovatno i u DE.

Sve sto sam uspeo da izbabrim je da stize sredinom meseca. Ili za Bozic. Oce u ludnicu da me stave -nalozio sam se jako , cena mi je vrhunska (za vise nemam ) konacno imam nekog da mi donese iz puste Njemacke, a ni nemci ne znaju kad stize. Do qrca .
 
Poslednja izmena:
Ima i jedan ovde na forumu za 220 ;) Pošto ne piše ništa, pretpostaviću da ima 8 GB.
Mislim da za ovaj telefon, iako mi se sviđa, iz principa ne bih dao ni pet evra više preko redovne cene.

Edit: Haha, nestade oglas ekspresno.
 
Poslednja izmena:
Više - manje očekivano. Koga zanima dobra kamera i video (koliko je to na telefonu moguće) tražiće nešto drugo, a za sve ostale ovo je sjajan telefon za male pare. Samo da stigne po normalnim cenama.
 
Kamera je loša tu nema šta. Ostalo je odlično, brzina u radu i trajanje baterije. Ko ga može uzeti po regularnoj ceni ne može pogrešiti.
 
da..def najbolji telefon za te pare.. realno sada se ne isplati kupiti ni nekog jeftinog a dobrog kineza kada su stavili ovu cenu na ovako dobar telefon.
 
Heh amazon.de kaci pinjac uz kutiju.
 

Prilozi

  • pic1.jpg
    pic1.jpg
    117.9 KB · Pregleda: 249
Nazad
Vrh Dno