Šta je novo?

Jeftino a dobro

Ja sam po pitanju miseva uvek koristio A4tech koji su iznenadjujuce izdrzljivi i kvalitetni uzevsi u obzir cena-kvalitet. Trenutni mis iz X7 serije je prisutan kod mene oko 3 godine, svakodnevne zloupotrebe a placen je ja mislim oko 2000 din
 
A4ech najbolji misevi,uzeo sam intex tastaturu a video sam da su im i zvucnici jeftini i dobri.
 
Sa tastaturama je jedini izbor Logitech, ako si kao ja naviknut na slim. Bukvalno nijedna druga slim tastatura im nije ni za prici, i po onome sto sam probao i iskusio, niko drugi nema toliko dobru slim varijantu a da je pristupacna
 
Probao 1 bežični miš od A4Tech koji je crko posle par dana, pa sam morao da se cimam od radnje do servisera i nazad, hvala lepo... uzeo kasnije Logi iz potpisa, bez problema 3 godine (garantni rok), sad nešto zeza i on, uzo običan dok ne vidim šta je, inače fantastična kupovina bio za nekih 600 ili tako din.
 
Probao 1 bežični miš od A4Tech koji je crko posle par dana, pa sam morao da se cimam od radnje do servisera i nazad, hvala lepo... uzeo kasnije Logi iz potpisa, bez problema 3 godine (garantni rok), sad nešto zeza i on, uzo običan dok ne vidim šta je, inače fantastična kupovina bio za nekih 600 ili tako din.

ne znam sta se ljudi tripuju ako im crkne nesto u prvih par dana odma pljuju brend. To su masovne produkcije, normalno je da ce tu i tamo biti neki los primerak, a sta je dobro kod toga je sto u prvih par danas znas da li imas takav primerak ili ne, i ako imas lepo se "iscimas" do radnje i zamene ti za novi, tome sluzi garancije, zar ne?
ja sam jednom kupio misa, posle par dana senzor poludeo skroz, zamenio sam i isti model mi radio godinama
 
Koristio sam jedno 3-4 A4tech miša i svaki je bio odličan. Imam jedan Logitech i to je najgori kog sam ikad kupio. krastavac, sve kako se kome zalomi.
 
Ja već nekih 12 godina ne kupujem ništa drugo osim A4Tech-a kad su miševi u pitanju. Pri tome ni jedan mi nije crkao, menjao sam ih uporedo sa napretkom tehnologije. :)
 
Logitech vx revolution, nije mnogo skup bio, oko 20$ evo vec skoro 7 godina kod mene, bezbroj padova, bacanja o zid, lupanja i radi sve kako treba. Napukao laminat na dva mesta a misu nista :D
 
Nazad
Vrh Dno