Šta je novo?

iPad mini Retina

^ i dalje mi je cudno sto ga apcom i istyle ne prodaju (niti pominju) na sajtu. Secam se da je iPad3 bilo jako tesko kupiti (sad je bolje).

Zna se da je iPad skoro neupotrebljiv bez Apple naloga (koji se naravno moze otvoriti na US ili CRO) a njega mi u Srbiji legalno i ne mozemo da otvorimo.

Mogli bi i SimFree iPhone da prodaju, ali ga nema.

Zato što zvanično ne bi smeli da prodaju ništa od mobilnih uređaja, samo Mac računare, iPod plejere i dodatke :)
 
Znam da su google mape nepa potrebe ti da mi govoris ;-) Ja sa jednim nalogom imam sve ;-)
 
Sta prias bre Apple nalog pravis kako volis imas i user free isto tako i sa karticom da placas... Srbija je na listi ... Simfree iphonova ima koliko volis...

ja ne znam sta ti pricas :)

Ja i dalje koristim CRO nalog (tj. mesto stanovanja je Croatia) da bih kupovao na njihovoj prodavnici. Imam i USA nalog, ali kada god se logujem, idem direktno na USA prodavnicu.

Dok ne dobijemo nasu prodavnicu, fakticki ne postojimo za iOS. I ja imam 2 sim-free telefona u kuci, ali oni nisu legalno uvezeni vec sam ih kupio iz kiosk prodavnice koja i dalje izdaje blok racune. Ako se nesto promenilo u zadnjih godinu dana - OK, ali ne vidjam iPhone po normalnim radnjama kod nas.
 
Zato što zvanično ne bi smeli da prodaju ništa od mobilnih uređaja, samo Mac računare, iPod plejere i dodatke :)

To sam i predpostavio. Zato me zanima odakle (iz koje zemlje) ti tableti u Srbiji :) Kako se uveze gomila tableta (gomila za nase trziste) koje Apple fakticki nije odobrio (ili ga je bas briga). Kao sto je neko pomenuo model iz UAE koji je limitiran, zanima me koji model se ovde moze naci (neki EU global model, ili nesto sl.).
 
Glavni distributivni centar za nas region je u Madjarskoj.
 
Kada sam uzeo iPad 3 iz CT-a bio je za UK trziste, sa sve njihovim strujnim adapterom...
 
I davali su adapter za nase trziste. Bila je jedna serija takvih.
 
Evo, kao da su nas culi :) sad iStyle nudi iPad 29-tog Novembra - pogledajte na sajtu.

Pise boldovano supported by apple. Isto tako ima o tome u svim novinama. Cena da kazem ok, za model koji mene zanima.
 
Nesto ispod 45.000 za osnovnu verziju, i po 10.000 vise za svaku narednu sa vise memorije. To ce biti u svim radnjama. Nije ni lose, cak malo ispod 400e.
 
Ja sam uzeo mini iz ct-a i isto je bio sa uk uticnicom, nisam dobio nas dodatak vec parola snadji se.
 
Ja sam uzeo mini iz ct-a i isto je bio sa uk uticnicom, nisam dobio nas dodatak vec parola snadji se.

Pouzdano znam da su dolazili adapteri, cak su bili lepljeni selotejpom za kutiju kod nekihprimeraka, a tebi su verovatno zaboravili da daju...
 
Uzeo sam ga direktno kod njih, firma gde sam radio je tada dosta saradjivala sa njima i licno sam isao po njega u njihov magacin, cak sam i pitao coveka u prodaji da li ima da mi odmah proda adapter posto ne ide i rekao je da uz ovu kplicinu nisu dobili i nemaju cak ni da mi prodaju.
Ovo ne znaci da nisu davali, verovatno kad sam ja uzeo nisu vise imali ili sta god vec....... Adapter sam uzeo za 600-700 dinara
 
Poslednja izmena:
Samo da se obrati paznja na amperazu, dosta tableta trazi punjac od 2A.
 
Uzeh ga prvi utisci su vise nego pozitivni.... Ekran fantastican, kvalitet vrhunski dizajn odlican ios ima neke greskice ali valjda ce to resiti sve u svemu fantazija. Baterija je fantazija i vrlo pozitivno sam iznenadjen :)
 
200e u Srbiji? Jefinije je nego u UAE. Evo mu moj na test sa ios 10 jos bolje radi nego sa ios9 :)
 
na kupujemprodajem :D

skroz je nov bio, u vakum pakovanju, uzet krajem maja 2016, na racunu pise da je placen 39990, u garanciji jos dugo
 
svaka cast osobi koja je platila 40000 nesto i prodala za 25000 :-D da nema jos na lageru? :-D inace cepi mu desetku, tek onda ce ti se svideti retina :-D fantazija kako radi, cak ni zatvaranje poslednjeg taba(animacija) vise ne secka :-D taman imas feedback i svaku zamerku samo posaljes, i nemoj da mislis da ne citaju, jer meni odgovore redovno :)
 
Poslednja izmena:
kako da stavim desetku? nisam probao nikad

ma osoba je dobila tablet kao neku kompenzaciju koliko mi se cini, pa su joj trebale pare
 
za 200e bih kupio jos jedan za majku :-D beta.apple.com ulogujes se i cepas samo :) ako ti nesto nije jasno pomocicu ti :) odlican sistem a tek u beta 3 fazi :-D
 
evo sad cu da probam i na iphone se i na ipadu

da li si mozda probao sierra za mac?
 
Se leti ne oseca 10 do duse probao sam 6s ali to je to ... sto se tice Sierre nisam probao jos uvek, bas su mi poslali u feedback app da bi voleli da probam sierru i napisem svoje misljenje...
 
Da li ima ovde nekog ko je iz Kragujevca i da je raspoložen da mi pogleda jedan ipad mini koji sam našao u oglasima? Ja sam iz NS, pa ne bih na slepo da uzimam?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Uzeti trojku ili se isplati dati više za iPad Mini 4?
 
Ja jurim vec nedelju dana neki krsten ipad air 2, medjutim slaba vajda od nekih polovnih varijanti po pristupacnoj ceni. Da li ja uopste i imam potrebu za air 2, s obzirom da sam light user, igrice prakticno ne igram, ali bih koristio neke aplikacije za audio produkciju, pored standardnih multimedia varijanti. Kad vec uzimam tablet uzeo bih od 10".
U krajnjem slucaju cu uzeti u istyle, air 2 od 32gb, vidim da je 52000, sto je poprilicno ok cena.

Btw, bravo za review mini 2, sve sto me je zanimalo oko ipad-a si lepo opisao, nisam ni znao kako lepo radi ovaj stariji malisa :D
 
Poslednja izmena:
Ipad mini 3 i 2 su identicni, rade sasvim solidno, i za te pare 2 vredi svaki dinar... sto se air 2 tice povovan a dobar nisam ni ja video , savetujem da sacekas predstavice nove pro modele pa ce mozda pro 9.7 biti veoma interesantan... @gizmo za sta bi koristio ipad? Mini4 daje i split screen, kao i bolje MT mogucnosti zbog 2GB RAM-a sve ostalo je veoma blizu s toga sam ja zaobisao i 3 i 4... cekam noviji model bar sa A9 cpu ili ako Bog da neki A10 :-D
 
Kupio juče iPad Mini 4 WiFi 16GB Gold za 280 jura, prilično očuvan. Oduševljen sam tabletom jednostavno :) Prikaz je vrhunski, boje su fenomenalne, oštrina sjajna. Sviđa mi se to što je panel ekrana tik uz samo staklo, odličan je taj efekat kad je ekran laminiran u jednu celinu, mnogo realističnije sve deluje tako. Multitasking se baš isplati, možeš tri stvari odjednom da radiš :)

Nego nisam puno istraživao da li da radim update na iOS 10, da nema slučajno nekih bagova, da li su bolje performanse, itd. Sad je na 9.2.1. Manje ću da mučim smartfon kad se zavalim da čitam nešto, to je sigurno, tu mi je falio tablet ovih par godina koliko sam bez istog. Imao sam bio Samsung Galaxy Tab 8.9 i Nexus 10, ova dimenzija je prosto idealna. Lagan, tanak, baš kako treba.
 
Nazad
Vrh Dno