Šta je novo?

nVidia Maxwell

Znas li sta je tu jos interesantno? ATI je ukupno prodao 3 miliona GPU u q4, a Nvidia je samo gtx 970 gpu prodala u 2 miliona primeraka. To je high end gpu (nije na srecu entuziast klasa), pa s toga jos vise cudi mala prodaja ATI.
 
Šta bi tek bilo da su uračunali AMD-u APU-e? :eyebrows:
 
Onda bi intel za*ebao njih sve. :D
 
I da poverujemo da je stvarno doslo do nenamerne greske/nedovoljne komunikacije tokom pripreme materijala(reviewers guide), pokusavaju da proguraju pricu da bas niko iz tima zaduzenog za hardver nije procitao apsolutno ni jedan review cipa na koji su tako ponosni i koji je de facto najuspesniji cip jos od G92?

Licno ne verujem da je moglo da dodje do greske u komunikaciji, nema sanse da neko nije cekirao sve te tehnicke detalje pre slanja... mislim, marketing tim je mogao da napise sta god hoce, verovatno ne bi razlikovali njihovu karticu od AMD-ove da nije kutije u kojoj ta kartica dolazi.

Ovo je bilo klasicno ako prodje, prodje...
 
Prvo da platis pa onda sledeci put uradi bolje..
 
To je jedan gigant i ovde nije jedna laz u pitanju , nego vise lazi, tako da zeleni zajebali ste, sad nemojte da se..te sa glupostima...
 
super, nadam se necemu korektnom, malo cene da olabave :D
 
6-pin + 8-pin:

titanx5.jpg


3-way i 4-way SLI:

titanx6.jpg


Kite demo radjen UT4 engine-om koji se vrti na Titan X-u:

 
Poslednja izmena:
Cudno da nema backplate karta najvise klase usput koja ce kostat preko 1000$ :trust:
 
Kad im nije bio ni najmanji problem onako jadnu naponsku stavljati na kartice od 1000+ e ( Titani koji su masovno crkavali zbog toga) onda im pogotovo nije problem izostaviti backplate na karti od 1300+ e.
 
au lebac ti kakva zivotinja, 12gb, eto momenta kad je memorija na grafickoj karti pretekla moju sistemsku memoriju.
 
hahaha to se i ja pitam, bice da je pravih sto ce biti jace od 970gtx :D
 
Ukoliko ostanu ovi radni taktovi, na defaultu i scenarijima gde kolicina memorije nije ogranicavajuci faktor ovo cudo ce biti ~40ak% brze od GTX 980.
 
NVIDIA CEO claimed that the card will be faster than even the previous generation dual-GPU flagship product by NVIDIA, the GeForce GTX TITAN-Z.

Po ovome, trebalo bi da bude bar 50% brža od GTX980. Što bi bilo stvarno impresivno.
 
Nazad
Vrh Dno