Šta je novo?

LG Optimus L9 II D605

Pa racunam, na to sam i mislio :) realno je da korisniku ne znaci to koliko ode na sistem i grafiku, nego koliko preostane.
 
Е па јбг сад. :)
А и нико не "рекламира" да телефон има 1гб слободног рама, него лепо кажу колико укупно има ;)
 
Tako je, malo sam uprostio onaj prvi post, ali razumemo se.
 
Da li neko može da mi kaže zašto mi odjednom ponekad izađe iz apliakcije npr. sa fejsa iz neke igrice i slično, i koju navigaciju za ovaj telefon koristite? Ja trenutno koristim Osmand ali nisam baš najzadovoljniji. Pozdrav!
 
Pa racunam, na to sam i mislio :) realno je da korisniku ne znaci to koliko ode na sistem i grafiku, nego koliko preostane.

To baš zna da varira... na tri telefona sa 1gb rama koja sam imao, dostupno je bilo 693, 832 i 982 mb
 
И тај са најмање рама ради најбоље :)
 
Valjda je po tome Alcatel 997 sampion, ima skoro ceo gigabajt. Ja sam imao jedan sa 512 mb a dostupno 380, sto je bas lose.
 
On je ovaj sa 982 kog sam pomenuo :)

@gibo tako ispada :)
 
Da li neko može da mi kaže zašto mi odjednom ponekad izađe iz apliakcije npr. sa fejsa iz neke igrice i slično, i koju navigaciju za ovaj telefon koristite? Ja trenutno koristim Osmand ali nisam baš najzadovoljniji. Pozdrav!
Pukne aplikacija usled nedostatka RAM memorije. Pobrisi nepotrebne sistemske aplikacije odnosno debloatuj rom. Naravno za ovo to treba root. A najbolja navigacija je iGO.
 
Ja ne mogu da nadjem nigde kako da rootujem ovaj tel. Jel moguce da se rootuje?
 
Pozdrav svima!

Imam problem sa telefonom. Naime, kada imam dolazni poziv, javim se ali ne cujem glas osobe koja zove, i to se desava samo kada mene neko zove. Da li neko ima slican problem, kako ga resiti? Hvala unapred! :)
 
Ako je telefon na kitkatu onda je ovo poznat problem. Ili prelazak na 20a verizju ili neki kuvani rom ili vracanje na JB.
 
Trazio mi je azuriranje softvera i posle nekoliko odbijanja, prihvatila sam i imam JB 4.4.2, i nakon toga su poceli ti neki sitni "bagovi". Znam da Kitkat pravi problem, ne razumem se bas toliko u sve to :) Da li ikako mogu da resim taj problem, koji se inace ne javlja uvek?
 
Који су то ситни багови?
 
Iz cista mira se sam restartovao, WhatsApp mi je kocio, (dan nakon sto je softver azuriran), i generalno je sporije radio ali sam rasteretila memoriju obrisavsi neke aplikacije, slike, itd., i u tom smislu je ok, sada normalno funkcionise, osim toga sto povremeno radi to da ne cujem osobu koja zove.
 
Nasao sam na vise oglasa na sajtu kupujem-prodajem ovaj telefon za 145, 150, 160 evra NOV, kako gde, i to kod oglasivaca sa stotinu pozitivnih ocena. U prodaji je ovaj telefon 230 evra po poznatijim radnjama. Koliko je bezbedno kupiti na taj nacin i zasto je toliko jeftinije (na pojedinim mestima i za 100 evra jeftinije). Izvinjavam se ako je bilo reci o ovome, isto tako nije mi namera bila da reklamiram pomenuti sajt.
 
Znam ljude koji su kupovali tu i nema problema, valjda ih donose iz Madjarske pa je zato niza cena.
 
Kupio sam ovaj telefon pre par dana.. Imam Android 4.1, hteo sam da uradim na 4.4, ali na Lg Pc Suite mi izlazi da vec imam poslednju verziju softvera.. Isto pise i na aplikaciji za azuriranje softvera u telefonu.. Telefon je sim free.. Zna neko u cemu je problem?
 
Imam problem kada me pozove neko ili ja zovem, ne cuje se nista ni na zvucniku ni na speakeru, a ni mikrofon ne radi. To resavam tako sto restartujem telefon i odmah proradi. Jel zna neko kako resiti ovo, nervira me da svaki put kad se desi, a to je jednom nedeljno, restartujem telefon?
 
Ja sam imao isti problem i rešio ga deinstalacijom vibera. (20a verzija kitkat)
Da li ima neki next>next>finish način za root kitkat 4.4.2. bez cwm-a?
 
Poslednja izmena:
Izvadio sam sd karticu iz mobilnog da bi je ubacio u adapter na kompu i prebacio brdo muzike ali kad sam vratio sd karticu u mobilni i upalio ga radio je normalno par sekundi i onda crn ekran(vidi se samo gornja shtrafta gde je vreme i status baterije),ne reaguje na dodir.Kada dugo drzim power dugme on se iskljuci ali kad ga ponovo upalim ista pesma.Probao sam bez sd kartice i radi normalno.SD kartica takodje radi normalno ali preko adaptera na kompu.U CEMU JE PROBLEM???POMAGAJTE ???
 
Izvadio sam sd karticu iz mobilnog da bi je ubacio u adapter na kompu i prebacio brdo muzike ali kad sam vratio sd karticu u mobilni i upalio ga radio je normalno par sekundi i onda crn ekran(vidi se samo gornja shtrafta gde je vreme i status baterije),ne reaguje na dodir.Kada dugo drzim power dugme on se iskljuci ali kad ga ponovo upalim ista pesma.Probao sam bez sd kartice i radi normalno.SD kartica takodje radi normalno ali preko adaptera na kompu.U CEMU JE PROBLEM???POMAGAJTE ???

Ma pravio problem jer sam hteo da prebacim FLAC muziku.Bez FLAC-a nema problema mada mi je cundno zasto nemoze FLAC ali nema veze
 
da li ima neko problema sa sms-ovima? cesto se desava da se neki zagubi. update-ovan na kit kat. citala sam da se mnogi ljudi zale na ovo. ima li neko resenje???

Imam isto pitanje? Pročitao sam na raznim forumima da je ovo problem? Trebao bih sutra-prekosutra da kupim ovaj telefon pa me zanima da li je ovo problem kod svih ili samo kada je na kit katu? Molim za brz odgovor :)
 
Veci ti je problem sto ne cujes sagovornika a ni on tebe, to je povremen problem na kitkatu.
 
Pozdrav svima . Telefon sam uspeo da brick- ujem ... Na zalost telefon je sad kao bez baterije , nista ne funcionise . Uspeo sam da ga rutujem i sve sam zeznuo kada sam pokusao da instaliram pogresan CWM . Da li neko zna resenje ? Sto se tice poruka apk. Gosms je resio.
 
Izvadi bateriju, zakaci telefon na komp usbom(bez baterije), drzi volume up dugme i vrati bateriju dok drzis dugme. Jel ulazis u download mode?
 
Nazad
Vrh Dno