Šta je novo?

LG Optimus L9 II D605

Ne ulazi u download mode, i to sam probao x puta ... telefon nikako da da barem neki znak ... a pc ne moze da prepozna da je tel konektovan .
 
Pozdrav svima, registrovao sam se posle listanja par stranica i nigde nisam nasao adekvatan odgovor na pitanje koje me jako muci.
Pre 2 sata sam uradio update na 4.4.2 kitkat i to samo zato sto me je nerviralo da mi stalno izlazi u notifikacijama da ima taj update (prethodno se nisam informisao vec sam kao muva bez glave eto tek tako to skinuo). Prvo sto sam primetio jeste da su tu bile neke izmene u odnosu na JB koji sam imao ranije i to mi je jako smetalo jer sam dugo podesavao nesto po svom ukusu. E sada da se manem te price jer verujem da nikog ne interesuje, a nije ni nesto bitno. Pitanje koje me ubija je to da li Kitkat mnogo vise baguje u odnosu na JB (sto se tice jb-a nisam imao tih slucaja da ne cujem nekog u toku poziva a za sms postoje sad neke aplikacije tako da su male sanse da se to sad izgubi)? I da li postoji negde full tut kako da se sa 4.4.2 vrati na JB (4.1.2 tako nesto ako se ne varam) ja sam citao nesto ali to je sve zapetljano do daske i nigde nisam uspeo da nadjem na nasem domacem kako se to postupno radi a ono sto sam nasao na engleskom totalno me je zbunilo (xda forum tako nesto).
* Dodatak
Da li bi hard reset uradio restart verzije androida na fabricki kako sam dobio jb?
 
Poslednja izmena:
Hard reset neće vratiti verziju Androida na prethodnu samo ce obrisati sve user apps i podešavanja.
 
Jel se jos nekome telefon ugasio iz cista mira? I to tako da nece da se upali, ako mu ne izvadim bateriju pa vratim!

Kitkat 20a.
 
Poslednja izmena:
meni. Nemam resenje, ali sam mislio da je pokvaren
 
Ne gasi se nego blokira, ne moze da se otkljuca. To je isto zbog malo rama, ili neki costum rom ili da se redom brisu aplikacije na fabrickom.
 
Ja odradio jutros vracanje na fabricka podesavanja, krenuo sa instaliranjem aplikacija i evo skoro mi se opet desilo to.
A bio danas u servisu i rekli da ce mu promeniti softver(rom) kako god, ako se to opet desi i posle resetovanja na fabricka podesavanja.
Malo rama? Od juna ga imam i od juna nisam imao problema. I sad odjednom svima se desava isti problem!!
 
Ne gasi se nego blokira, ne moze da se otkljuca. To je isto zbog malo rama, ili neki costum rom ili da se redom brisu aplikacije na fabrickom.

pobrisao ja maltene sve. 480 slobodno.

P.S. "costum"? really?
 
Sinoc obrisao viber.(teska srca) I od sinoc se nije zaledio... Sacemo da vidimo sta ce biti.
 
Jel ga rutovao neko na kitkat-u, koja je procedura?
Videh samo nacin da treba da se kdz-uje na jb pa onda root..
 
Sutra bi trebalo da uzmem ovaj fon pa mi recite ima li neki dobar rom za njega? :)
 
Jel ga rutovao neko na kitkat-u, koja je procedura?
Videh samo nacin da treba da se kdz-uje na jb pa onda root..

I mene zanima ovo!

Ako bi negde bilo neko uputstvo a da nije sve u skracenicama, nego da moze average joe koji nije bas ekspert za android da isprati
 
sta je sot?
 
Screen on time...
 
Jel izvlacite preko 3h? I jel vam baguje double tap on screen
 
Samo da javim onima, kojima telefon nije hteo da se otkljuca. Ja sam resio problem, brisanjem viber-a. ;)

Double tap sam isprobao i kod mene hoce samo da zakljuca/ugasi ekran. A kada sam probao da otkljucam na isti nacin, nije hteo. A i ne treba mi to.xD
 
Jace se udara po ekranu jer ne radi preko taca nego senzora orijentacije.
 
Može tap (ili kvrc :d) na poleđinu telefona
 
Aha, nego niko mi nije odg. koristi li neko neki custom rom, video sam na nekom sajtu da ima i lollipop cm 12..?
 
ja pre neki dan prelistavao CM sajt i d605 nije podrzan
 
Jel se nekome od vas gasi ovaj fon, meni vec 2 puta na 20d..?
 
Tek sada vidim, mas na xda i recovery(cwm i twrp).

Stock je zivo njesra, ima 1000 bugova, cm11 mnogo bolje radi i nema tih bagova, ali gubis ir i fm radio.
 
Znam al fazon prodao sam fon na stock romu 20d i zali mi se covek da mu se 2 puta gasio, e sad treba njemu sve to objasniti xD
 
Nazad
Vrh Dno