Šta je novo?

LG LA 660s

  • Začetnik teme denigaj
  • Datum pokretanja
imam dva pitanja u vezi ovog lg-a

prvo je, kako da povezem 2.1 ili 5.1 sistem, mel treba neki opticki kabal? ako jeste neka mi neko postavi link istog, da porucim.

drugo pitanje je, posto mi je sam operativni sistem odvratno spor (pogotovu youtube) razmisljam o nekom tv-u tipa Apple Tv3 ili neki Android box, ili nesto trece, tj interesuje me nesto najbolje sto postoji u prodaji?
Jedino sa optickim i mozes 5.1. Zvucnici treba da budu aktivni sa optickim ULAZOM za 5.1, nikakvi cincevi i sl. Ili 5.1 pojacalo sa zvucnicima pa se opet oveze optickim.
2.1 mozes i preko izlaza za susalice pa na cinceve, tu ti ide klasicni aktivni za komp, ali to vec imas na TVu, 2.1, sem ako neces nesto snaznije...
 
Što se tiče TV box-a. Njegova specifikacija je: Dual Core -1,6Ghz-1G RAM.
Nije to nešto turbo brzo. Znatno brže nego LG-eva YouTube aplikacija. Za otprilike 20-ak sekundi brže uz Air Mouse tastaturicu. Verovatno ima i brže varijante TV Box-a,ali ova je jeftinija.
Evo sada sam probao Facebook preko Android TV box pregledača i razbija kako brzo ide.
 
Poslednja izmena:
@Oggy trenutno bi da povežem altekov 2,1 sistem za privremeno, e sada, ubacio sam crveni i beli činč u tv, ali mi ne dozvoljava tv da selektujem na slušalice, da bi se prenosio zvuk na altek.

@denigaj koji Android box si kupio, i koliko si ga platio?
 
Android TV BOX MK808B Dual Core - 5600 din.
Air mouse Measy RC11 - 2500 din.
To je cena kod nas,a ima na AliExpress i jeftinije.
 
Pre neki dan sam povezao TV sa PCjem preko HDMI kabla kako bi odigrao neki PES sa par drugara :D
Kad ono vidi cuda..Umesto da lepo radi na 1080p..On sece ivicu...U celom krugu po pola ikonice otp. Zna li neko u cemu je fora sa ovim? da nisam ja nesto promasio?
 
Mislim da trebaš u opcijama igrice da podesiš rezoluciju 1080p.
 
@Oggy trenutno bi da povežem altekov 2,1 sistem za privremeno, e sada, ubacio sam crveni i beli činč u tv, ali mi ne dozvoljava tv da selektujem na slušalice, da bi se prenosio zvuk na altek.
To ti je ulaz na TVu, lepo pise AV2 IN. Jedini analogni izlaz je 3,5mm banana za slusalice obelezen H/P i izgleda scart AV1 koji ima out.
Drzacemo se HP. Treba ti kabl koji na jednom kraju ima 3.5mm bananu kao sluske za mobilni a na drugom cinceve ili kako ti se vec povezuju zvucnici. Taj zvuk mislim da nebiras vec je stalno prisutan.
 
Pre neki dan sam povezao TV sa PCjem preko HDMI kabla kako bi odigrao neki PES sa par drugara :D
Kad ono vidi cuda..Umesto da lepo radi na 1080p..On sece ivicu...U celom krugu po pola ikonice otp. Zna li neko u cemu je fora sa ovim? da nisam ja nesto promasio?
kao i za svaki monitor treba prvo da podesis rezoluciju na kompu, display propertis, na 1920x1080, bilo da je jedan ili vise monitora, ne znam kako si povezao i sto kaze denigaj da igra bude isto podesena. Mislim da treba i na TVu nesto cacnuti ali nisam siguran, provericu...
 
Treba taj HDMI da preimenuje u PC i biće OK.
 
,,Oggy,, je upravu. Kada prebaciš sliku sa monitora na TV,treba da podesiš screen resolution 1920x1080 (Full HD),tako isto ili 1080x720 (Half HD) treba da bude u igrici. I tako ćeš jedino dobiti sliku preko celog ekrana.
 
Ja sam nasvim modelima imao odsečene ivice (tri tv-a) dok nisam preimenovao. Čim sam preimenovao bez bilo kakavog čačkanja na kompu slika je bila normalna
 
Ma stoji na 1080p :v
Nije do toga..Upucen sam u tematiku oko PCja..
Verovatno je ovo na strani TVa onda?
 
Interesuje me da li neko koristi saund bar za 660 ili 690 i koji model i nacin kupovine bi mi preporucio?
 
Jel moze da se stavi na ovaj TV (ili neki drugi LG smart) obicna web kamera (USB) i da radi skajp sa njom ili moraju ove njihove kamere od 10000rsd?
 
Poslednja izmena:
Moraju skupe koje kaže LG.
 
Glupost ili ne, zastitili su svoj proizvod. Kao samsung i apple i mnogi drugi ....
Mada sama nabavna cena LG kamere za tv je smesna tako da deru i zaradjuju samo tako (propratna oprema uvek bila skupa, krastavac)
 
Pozdrav!
Da li je moguće, i ako jeste gde se možeskinuti, pokrenuti Popcorn Time aplikaciju na 660s?
 
Ja sam takodje narucio Hama nosac koji je slican ovome sa prvog linka samo manjih dimenzija. Uz njega sam dobio 4 plasticna odstojnika koji se stavljaju izmedju sine nosaca i televizora i taj prostor je taman dovoljan da sina ne naleze preko zvucnika. Tako da je prilikom montaze ispalo sve OK...Predpostavljam da se isto to dobija i u pakovanju nosaca sa tvoje slike...
 
E pa to me zanimalo dal se dobija nesto da odbijem od zvucnika.
@ oggy Sto se tice skajpa kad ga pokrenem ne pise koji model kamere treba.
 
Hej drugari!
Da li ste primetili da više nema ovog lepog launch-a za 3D World.:shock: Slike!?
LG_3D_World.jpg1336121583_lg_3d_world_eglence1336127376.jpglg-3d-worldsports20120416174255122.jpg
Ja sam prosto ostao :shock::wall:
 
Ne volim ovo da pisem,ali hitno mi treba odogovr...
Imam 42la620..da li je moguce da tv ne mogu da povezem sa kompom preko lan ili wifi konekcije ukoliko trenutno nemam izlaz na.internet??Potrebno mi je da ih povezem zbog serviio-a,medjutim nikako ne uspevam...
 
Izgleda da je upravo update obrisao onako lep meni u 3D World-u
 
Nisam to primetio. Bitno je da ga nema više i da je baš s...e što ga nema.
 
Nazad
Vrh Dno