Šta je novo?

Lenovo P780

@lazendic365
Jedva sam cekao da stigne u winwin, da ga uzmem u ruke. Na pandi kosta 239USD, ima neki kupon od 10USD, sve mi se cini da cu da rizikujem, ima li neko na forumu ovaj telefon?
Pa dobro ti imas L9, a ja nokiu 5230 pa mi se zuri, ha, ha. Sa telefonom sam zaista zadovoljan, Samo me je strah da me ne oderu previse. Jesi li bio u winwin-u?

I meni je frka zbog obracna po nasim cenama. Vec sam nudio nekima da mi donesu iz Kine, vise volim njih castiti nego carinu :D
Nisam isao da vidim, ali planiram ove nedelje da odem da pogledam kakav je :)
 
sada, kada ga ima kod nas u maloprodajama, verovatnoca da prodjes bez carine i pdv-a je minimalna. i dalje ce ispasti jeftiniji nego u winwin-u.

sto se pande tice, sigurni su.

sto se telefona tice, tesko da je to bas neki rizik. a u krajnjem slucaju, sada imamo i domaci servis.
 
Svestan sam i ja toga, ali mozda jos uvek moze da se rizikuje, u svakom slucaju ne mozes da izgubis jer je kod nas cena tog modela smesno visoka. Sada ce imati ovlasceni servis pa je i to prednost.
 
A to za ovlasceni servis je sigurno velika prednost jer ce cene njihovih usluga biti smesno niske....
 
Може ли мало више информација о томе како се чује саговорник у току разговора и каква је камера?
 
Рекао и бих да је способна камерица нашао сам ове примере фотографија https://www.dropbox.com/sh/1ab18712t6x1tm0/k1vZ1IK7R9#/ сасвим задовољавајуће а те снимке на тубету сам гледао онако макро добар а остало може да прође.
 
Stigla mi je juce kineska verzija ovog modela.

Malo da ga izakam pa cu izneti svoje misljenje u nekoj mozda mini recenziji.
 
@cholak
Neka ti je sa srecom. Ako nije tajna, gde si ga kupio i kako si prosao sa carinom?
 
Bio sam danas do Winwin-a da ga pogledam, telefon jako dobro i kvalitetno izgleda s obzirom da sam ga samo tako pogledao. I tih 5 inca je mnooogooo vise od 4.7 na L9, bas je velika razlika kad se stave jedan pored drugog :O
Inace ono sto mi je najvise zapalo za oko je da iza telefona stoji MTS papir sa ponudama uz neke tarife :)
I sada sam skontao zasto: Od 1. novembra ih možete očekivati u MTS ponudi.

Tako da treba da se strpimo veljo, bice i kod nas za pristojne pare ja se nadam :)
 
@cholak

Preko cega si je narucio? Aliexpress? Jedino sam preko njega vidio kinesku kopiju Lenova,pored P780 ima slovo C - Lenovo P780 C, i oko 140 dolara je, a original lenovo od 230dolara pa na dalje.
 
@lazendic365
Ne verujem da ce se cene preko nasih operatera razlikovati previse od winwin-a, verovatno ce mts da prodaje njihove telefone. Treba rizikovati i kupiti preko Kineza, ja bih narucio belu verziju, mislio sam da je etotalk povoljan, ali placa se 25 USD postarina. Sve sam blizi odluci da narucim preko Kineza pa neka bude sta bude :). Trazim neki pouzdan sajt koji prodaje belu verziju, ako neko ima neki predlog...?
 
Ja racunam vremenom na one koji uz tarifu uzmu Lenovo pa posle prodaju po oglasima ako im je visak :)
A jel ima kod merimobiles? Tamo si ipak pazario pa ce ti spustiti cenu ako je skupo ;)
 
@veljkoka

ja sam narucio preko pandawill.com, cekam da mi stigne
 
Nema u beloj varijanti na merimobiles-u. Crna je najpovoljnija na pandi, ali i tamo je crn.
 
koliko znam bijele uopste nema, samo kopija ima u raznim bojama, na aliexpress
 
ljepsi je crni sto puta jer su kod bijeloga stavili opet crni okvir sa prednje strane, umjesto komplet bijeli da naprave, bio bi prelijep. ovako je crni klasa :p
 
meni se bas svidja beli sa crnim prednjim okvirom, kad je fon skroz beo, mnogo mi je nekako "albino" a crni smorili :p
 
To je sada u Kini u trendu, panda stil, vecina telefona im je na tu foru. Ja licno isto volim da je telefon u jednoj boji, ali i ovako mi se vise svidja od crnog. Ali ako ne budem mogao da nadjem jeftinije....
Je li neko uporedjivao kvalitet prikaza ekrana sa drugim modelima? Meni se ekran ucinio dosta dobrim.
 
Ja sam upoređivao ekrane GNexusa, HTC One sa njim i nimalo ne zaostaje što se tiče prikaza na ekranu. Ovih dana ću ga uporediti sa i sa G2.
 
Gledajući na sajtovima telefon videh da koristi sledeće frekvencije :2G: GSM 900/1800/1900/2100MHz 3G: WCDMA 2100MHz, nedostaje li ovde 900 za WCDMA, videh da recimo ZTE v967s podržava i tu frekvenciju na 3g mreži. Hoće li to biti problem sa P780? (Onaj u win winu podržava i 900 na 3g)
"This phone will only work with GSM+WCDMA network
GSM 900/1800/1900MHz WCDMA 2100MHz"
 
Poslednja izmena:
Dali postoji nacin neko ko vec ima telefon da proveri kvalitet snimanja videa?
Na nekim recenzijama pise da je 780 p, negde da je full HD, a na nekim uopste nista nepise, t.j. samo "video recording".

Pozdrav
 
Kakav je S820 u odnosu na P780. Svidja mi se zbog kamere od 13mpix?
 
^ S820 je skroz plastičan i to od sjajne plastike je napravljen(nešto kao S3), jako je klizav, ali je izrada veoma kompaktna i čvrsta. Nisam ga palio da bih video kakav je u radu?
 
Ja bih zamenio svoju XZ nekim dobrim dual simom. Ako su fotke na P780 kvalitetne uzeo bih njega. Ako ne onda S820.
 
Izmedju S820 i P780, ja bih ti preporucio P780. Po meni je bolji telefon.
 
Nazad
Vrh Dno