Šta je novo?

Lenovo P780

A ok. Ali ja nedje procitah da ako se stavi ROM od drugog trzista-podneblja, moze da se brickuje telefon, zbog toga. Cudio sam se i ja sto mi ne radi Update. Koju verziju ROMa ja mogu staviti sad? Imam instaliram recovery CWM_6.0.1.5 (jer sam flesovao baseband na v16)? Smijem li da skinem koji hocu ROM i samo preko recoverya instaliram (instal zip from sd) ili moram da se pazim da ga ne brickujem? Vidio sam na pandawill da ima s125 i s306 verzija roma (bez ROW oznake) ili da skinem samo ROW verziju s119...?
 
Da li bi imali nekog prodavca iz Kine da mi preporucite za ovaj telefon?
Hvala
 
Pitanje za Andrejmi
Vidim da na linku na slici je punjac za americko trziste, kakav su ti punjac dostavili?

Ima li neko link od prodavca koji nudi Lenovo P780 za Evropsko trziste?
 
andrejmi, koliko si platio carinu pdv i tako to? postoji li mogućnost da se zaobidje nekako? kako si ti prošao :D
 
Ja sam u CG, a kod nas se carini i oporezuje sve preko 150eur, ali kazem braci kinezima da napisu 120$ i cica mica, gotova prica :D
 
U zadnjih nedelju dana, par puta mi se ugasio i ne mogu da ga normalno upalim nego moram da drzim dugme za paljenje i ova za volume i tek se onda upali.
 
Koju verziju roma koristis?
Kod mene za sada radi sve ok, nisam cackao oko rom-a, nemam potrebe.. sve sto mi treba radi glatko i mijenja laptop kada sam u pokretu, baterija fantasticna, 4 dana.
Jedino sam uradio promjenu modema na verziju V16 i signal 2G je stabilan i pun (na V20 je bio mnogo losiji i gubio se), u toj verziji nema podrske za 3G na 900MHz vec samo za 2100MHz.
 
Na WinWin sajtu se pojavile folije za p780, eto cisto informacije radi...
 
Rom je sa pandawilla, tj ono sto su mi oni poslali, rootovan, row_116, a baseband sam stavio v16 (bio v20), nista vise... Evo danas se nije gasio. A baterija mi traje evo cetvrti dan, imam oko 30%, sjutra ce biti peti :D
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje za kupce P780 preko pande. Koliko telefon izadje sa svim carinama i glupostima na kraju? Razmisljam da pazarim ovaj telefon pa me interesuje koliki bi ceh izasao.
Ja sam danas preuzeo telefon ( narucen 04.11.) ocarinjen full, po fakturi ( koja je sadrzala i memorijsku karticu i futrolu ) 20375.47 din carina je 2037.55 plus PDV 4482.60 komplet telefon me izasao 26895.47 ( plus mi uzeli nesto sitno za otvaranje ). Nije malo ali je jos uvek bolje od 39000... Tel je skroz ok, kvalitet izrade super, nemam problema sa mrezom ( VIP 2G i 3G ).
 
Ovo sa gasenjem aparata samog od sebe se desava i mom drugu, on je na fabrickom 115-row romu... Jel zna neko resenje neko ili barem zasto se to desava?
 
@gsuschr
Koju su ti cifru stavili Kinezi?
 
Poslednja izmena:
Mislim da je to generalno boljka androida, ja sam na HP Touchpad stavio android i zna ponekad, mom drugu na samsung zna ponekad. Evo meni se uopste vise ne gasi, tj nije zadnja 3 dana. Do sada za ove 3 nedelje se ugasio 2 (dva dana zaredom) i ne vise.
 
Ma nije to boljka androida, meni se to nikad ni na jednom telefonu nije desavalo, a da je to boljka androida generalno, tako krucijana stvar u open source svetu bi bila resena dok kazes keks... :)

Ovo je problem ili u seriji modela ili u softveru... Meni se to na 119_row ne desava...
 
@gsuschr
Koju su ti cifru stavili Kinezi?

Ja sam slao potvrdu o uplati, kinez ne znam sta je stavio, verovatno nista... Ali nisam se nesto ni posebno dogovarao sa njima, mozda moze da se trazi niza cena. Glupo mi je samo sto je pismo sa carine sa zahtevom za fakturu putovalo skoro nedelju dana iz Novog Sada do Kule :((
 
Nema ni blue screen, android je u osnovi Linux... :) Moze da ima "kernel panic", ahahahhahaha... :D
 
Zna li neko hoce li biti updejta na Kit Kat? Ima li kakvih info?
 
I cena je preterana.
 
Zavisi ko sta voli, ali ja mojih nedelju dana baterije na p780 ne bih menjao ni za sta drugo sem za 10 dana baterije, znaci za telefon sa 6000mAh :D
 
Jes vala.Ja posle ovoga nema sanse da predjem na nesto sto drzi bat. Jedan dan.khhhmoj bivsi htc one xkhhm. :smash:
 
Jel zna neko koliko obicno traje dostava sa PandaWill u zemlje EU? Uletela mi varijanta da dopremim telefon preko belgije pa moram da uskladim tajming kada najkasnije mogu da narucim.
 
Poslednja izmena:
Idem za Emirate za koji dan pa sam nasao P780 tamo za nekih 190e, jel to OK verzija posto bi ga uzimao?
 
Koliko je u Emiratima One, da mi dovuces jedan? :D

Izvinjavam se za off. :)
 
Nazad
Vrh Dno