Šta je novo?

Memorijska kartica za mobilni

U krivu si.
100% možda ne (ja lično sam imao i par 100% recovery-a sa quick formatiranih fleški i memorijskih kartica) ali veliki procenat fajlova će sigurno povratiti ako nije prepisivano.
Ako ne uspe neka nosi kod nekog drugoga, mada tu nema velike mudrosti, uradi se skeniranje i recovery sa dva, tri pouzdana softvera i to je to što se može uraditi u amaterskim vodama.
Ako si u sumnji i dalje, sutra u temi postavljam video sniman noćas.
 
Šta je pametno kupiti samo adapter na usb ili kupiti sd karticu sa adapterom i ako ima neki predlog?
 
@nemanja123
Evo malo prakse a ne teorije.
Fleška koja je bila butabilni instalacioni disk sa sedmicom je quick formatirana, pa su na nju prekopirana dva filma, album Sepulture i nekoliko slika.
Potom je ponovo formatirana pa je rađen recovery.


https://vimeo.com/104901036

@nesa07
Imaš privatnu poruku.
Što se tiče adaptera, sam adapter je oko 200 din ako ga nadješ, ako ga ne nadješ posebno kupi sa karticom nekom.
 
Poslednja izmena:
Ja uvek kad sam vracao slike su mi bile korumpirane, pola slika pola crno... i to po prqvilu bas one koje su mi trebale.
 
da li sd micro adapter koji kosta 250din koji je na usb losije ce da ocita podatke sa sd kartice od adaptera koji ide uz sd karticu, mislim ako je pouzdaniji iz pakovanja sd+adapter da kupim neku bolju karticu (valjda je i adapter bolji)?
 
Ja uvek kad sam vracao slike su mi bile korumpirane, pola slika pola crno... i to po prqvilu bas one koje su mi trebale.
Pogledao si zadnja dva minuta videa?
Svi fajlovi su neoštećeni.
Čak i dosta fajlova od preposlednjeg formatiranja su neoštećeni.
 
Uzeo sam karticu sa adapterom ali kada ubacim adapter u Laptop (sa micro SD card) uopste Laptop ne vidi karticu, nisam dosada koristio citac kartica na Laptop-u kako se aktivira?
 
Kada sam izasao iz programa sd karticu vise nemogu da vidim, sta bi trebalo da uradim da bi je pc video?
 
Radio sam po uputstvu sa klipa i sve je iscitao i navodno nasao i kada je otvorio (na klipu 08min:08sec) na klipu se vide 3 stavke RAW, System,Lost a kod mene se videlo samo Lost i kada sam usao bilo je svega i svacega i kada prebacim na Laptop to ne postoji. Kad sam napustio program Laptop SD card vise je nije pokazivao, vadio sam je i ponovo vracao i opet nista, stavljao sam je iu telefon nevidi je. Da li se kartici nesto desilo jer kartica nije pokazivala nikakve slabost, bila je dobra kartica. Da li je kartica crkla ili nije tj. da je nisam mozda ja kroz program iskljucio pa se nevidi?
 
Nazad
Vrh Dno