Šta je novo?

SOMA

ABET

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
14,009
Poena
720


Razvojni tim: Frictional Games
Žanr: Horor
Platforme: PC i PS4
Datum objavljivanja: 2015. godina

http://www.somagame.com
 
Odlično!
Samo kako da skupim mu*a za noćno igranje ? :)
 
... mene podseca na Gigerov enterijer svemirskog broda...

alien_background.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma jok, želim da se uplašim, al' kad pustim vidim da sam se za**bo. Kad samo mogo Condemned, valjda ću moći i ovo :)
Iako outlast i dalje stoji instaliran :D
 
Da malo osvježimo temu. Danas je izašao novi trailer.

 
nista posebno... mada meni je i Amnesia bila ******...
 
meni je u amnesiji falilo prisustvo oružja . tu je ipak resident kec bio keva. ništa bolje kad te dobro i jezivo isprepadaju a onda im saspeš metak u vugla iz vjernog magnuma (a metaka naravno ima malo).

igraću somu sigurno , ali meni je trenutno najinteresantnija The Evil Within koju potpisuje Šindži Mikami lično.

[youtube]MMKhoHl9BnE[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Meni izgleda interesantnija SOMA... za ovo gore imam osecaj kao da sam vec igrao... RE+SH+reka krvi iz lifta+spiderwalk
 
Poslednja izmena:
Soma, about 50 percent of the gameplay takes place in the water, in sunken stuff or on the ocean bottom.

ronjenje?

When you get to PATHOS-2, which is the research station where this all takes place, you’re not entirely sure how you got there. There is a mystery in that.

The interesting part, especially for players who play the game from the start, is that they all have very different explanations, going into the game, for why they ended up there. You can understand the reason from the very start, but I think that some people won’t really think about it. That’s very much related to the thematics that we’re working with. From the start, people start thinking about your background.

otmica vanzemljanaca ? :p

...ostalo spojler imo... preskacem.
 
Poslednja izmena:
Sudeci po review-ovima ova igra ce biti poprilicno zabavna. Imajuci u vidu razvojni tim koji je poznat po svojim igrama svakako cemo uzivati u nadolazecem naslovu. Grafika je potpuno neverovatna za ovaj tip igre, totalno je next-gen sto sa sobom moze povuci neke losije performanse u slucaju lose optimizacije ali se nadam da to toga nece doci. Ono sto bi svakako trebalo da radimo jeste da glorifikujemo svaku igru, razvojni tim kao i intervjue jer je to sustina. Odlican naslov, jedva cekam!
 
Novinar ga je razbio kako je intervjuisao o igri...svaka cast! Bice ovo super igra koja ima super review-e a samim tim bice i igra super, tacnije....ocekujem naslov dostojan review-a. Super covece!
 
Vidi se da je vrhunska igra u pitanju samim tim cim postoje linkovi gde intervjuisana osoba hvali svoj proizvod. To je nesto totalno novo i svakako da treba slepo da im verujemo, bilo da je u pitanju intervju ili reklama. Drago mi je da postoje clanovi koji znaju da prekopiraju link od nekog random intervjua posto se ja mucim da nadjem bilo kakav podatak o ovoj igri. Takodje ovo je 2014. godina za koju je Nostradamus predvideo da ce biti glavna za gejming industriju tako da nam je svaka informacija bitna posto je jako komplikovano naci bilo sta na guglu, bar meni. Kellhuse bog te blagoslovio, 100 dece da imas! Samo gruvaj postove relevantnim podacima i linkovima jer nam to fali!
 
Koliko sam razumeo iz do sada izbačenih informacija još nisu odlučili o tome. Ronjenje bi svakako dobra ideja bila za ovakav survival horror, vođenje računa o zalihama kiseonika a već su pričali o visokom pritisku na dnu okeana, jezvim životinjama, i generalno toj teškoj i opresivnoj atmosferi..
 
SOMA me licno podseca na Penumbru, i ako bar malo donese te atmosfere, igrica ce biti fenomenalna. Svako ko je igrao Penumbru zna o cemu govorim :D :-devil-:
 
Ou jea
 
Izgleda fino a vidim da su malo pokupili i Outlast vibe.
 
Mene vise asocira na Alien: Isolation.
 
Atmosfera da je nožem sečeš. Priča deluje kao totalni mind fuck. Da li si i ti poludeli robot?
 
Dobro je, ipak nisu odustali od igre. Davno sam čitao o njoj i nigde novih informacija i sad ovo. Tajm tu stop foloving dis tred nau dok neko ne dođe i ne kaže da se ne pomera kamera dok dišeš duboko ili tako neku glupost i ne umrem od moždane side pre nego što pređem.
 
Nazad
Vrh Dno