Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Pokušaću kasnije kada dodjem kući da napunim skroz i da ga resetujem,uglavnom resetovao sam malopre i dalje stoji media server.
 
Pa mora da stoji jer je takva statistika i dalje... Pogledaj jel se povećava ono vreme za cpu i awake kad klikneš na njega, proveri jednom sad pa zapamti ili slikaj pa za par minuta opet.
 
Izvinjavam se jer idem malo u off ,ali je l neko moze da mi kaze koliko bi odokativno vredela s5ica donesena sa strane, stara par nedelja ali bez ikakvih ostecenja(kao nova :D ) ,sa komplet opremom naravno bez garancije ? :)
 
S5 je još na cijeni koliko vidim oko400e tako da za polovan nebi dao preko 250-300 još ako ti je garancija preko
 
^^ Nije za ovaj deo foruma ,ali cenim oko 320e
 
Poslednja izmena:
Pa mora da stoji jer je takva statistika i dalje... Pogledaj jel se povećava ono vreme za cpu i awake kad klikneš na njega, proveri jednom sad pa zapamti ili slikaj pa za par minuta opet.
Sada pogledah,media server se izgubio preko noći sam od sebe,nadam se da se neće paliti opet,pretpostavljam da je to bilo zbog sinhronizacije galerije samo kada je wi fi uključen,to je bilo štiklirano pa sam isključio,samo mi nije jasno zašto toliko crpi bateriju
 
Nije se izgubio sam od sebe nego to što ti je pržilo bateriju ugasio si restartom a punjenjem telefona počinje novi ciklus statistike potrošnje baterije.
 
Kasnis Jablane...
 
Hoće li taj novi update sadržati mm-qcamera-deamon koji ubija bateriju. Obećali su ga davno
 
ljudi, imam pitanje:
sad sam skinuo i pustio da se update-uje ovaj najnoviji G900FXXU1BOB7 sistem (Holandski 5.0 sa onom Mute opcijom itd) i flash krene, stigne do kraja i tu kaze FAIL (size). Trenutno mi je fon brick-ovan, tako da evo skidam UK varijantu iste te verzije softvera pa da probam i to. Nzm u cemu je problem, nikada nisam imao slicnih problema, da li se nekom od vas desavalo slicno i sta bi trebalo da pokusam? Napomenuo bih jos da sam odradio Hard reset pre flash-a. Molim vas za brz odgovor i unapred se zahvaljujem...
 
Cime si flesovao?
Odin-om 3.09
Ukljuci usb debugging pa ga pusti ponovo.
Sredio sam! Problem je ili u Odin-u 3.09 (mada mislim da sam i prvi put 5.0 flash-ovao preko njega), ili je problem u Holadskoj varijanti ove najnovije verzije sistem. Nakon prva dva puta sa Odin-om 3.09 i Holandskom varijantom koje su bile neuspešne, probao sam sa Odin-om 3.07 i sa UK varijantom i sve je prošlo apsolutno normalno i bez ikakvih problem, tako da svima preporučujem da ne pokušavaju sa Holandskom verzijom jer je po meni 99% problem do nje a ne do Odin-a.

E sad, što se tiče ove nove verzije, ima MUTE, to je tačno, i Video player ponovo radi kako treba, nisam primećivao probleme sa prvih par sekundi razgovora koje mnogi od vas navode, tako da to je to. Exchange ActiveSync ne koristim. Videćemo, zasad je sve, manje-više OK. Pozdrav!
 
E sad, što se tiče ove nove verzije, ima MUTE, to je tačno, i Video player ponovo radi kako treba, nisam primećivao probleme sa prvih par sekundi razgovora koje mnogi od vas navode, tako da to je to. Exchange ActiveSync ne koristim. Videćemo, zasad je sve, manje-više OK. Pozdrav!

Ja instalirao uk verziju al nigde ne mogu da nadjem to famozno mute?
 
Zar nije to bug od Vibera?

To moze da izazove bilo koji program koji ima pristup kameri... Morace da porade na relaciji kamera i kako pristupiti kameri preko third party app.

Ne desava se cesto. Nema neki da kazem okidac, da mozes da reprodukujes. Mislim da je to od 4.4.x problem, koji se provlaci. Mada ne znam kako je na ovim ranijim sistemima 4.0/2.3....
 
Aj sad kad ima više vas sa Lollipopom, koliko rama troši system? Settings/more/application manager pa stavka system odmah na vrhu... Neka uptime bude bar 20ak sati.
I da li ste radili debloat roma ili je sve skroz stock?
 
Aj sad kad ima više vas sa Lollipopom, koliko rama troši system? Settings/more/application manager pa stavka system odmah na vrhu... Neka uptime bude bar 20ak sati.
I da li ste radili debloat roma ili je sve skroz stock?
Kod mene stock, sa onemogucenim aplikacijama koje mi ne trebaju, 700mb uptime oko 18-20h
 
gde ima da se kupi cover za usb kod nas?
i jel postoji original varijanta?
CH4z0i4.png
 
Zalepi selotejp. :D

Jel mora root da se ugase ove aplikacije u pozadini koje se ne koriste?
Jel postoji kakva mogućnost da to stvori neke probleme u radu.
Ne mora root, možeš da disable-ujes one koje ti ne trebaju, uđeš u podešavanja pa u menadžer aplikacija i klikneš na onu koju ne želiš i onemogućiš je...to ti je kao neki freeze za aplikacije, ne pojavljuju se više u app drawer-u i trebalo bi da ne arče RAM. Ne pravi nikakve probleme u radu dok god freeze-uješ samo ono što znaš šta je...nemoj one sistemske koje ti nisu poznate.
 
Nazad
Vrh Dno