Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

To kada je onaj priority na none...a ja pričam o silent modu, tada radi alarm, makar meni...
Ja ti pricam da nije isto kao sto je bilo. Ako stavis na silent ili mute, nece nista zvoniti, a ako stavis priority na events i reminders pored alarma ce zvoniti svakakve gluposti.
Ne postoji opcija gde ne zvoni nista sem alarma kao na kit katu.
 
Stigao mi updated OC7. Na Kies je 1.4Gb a preko telefona je par sto megabajta.
Pitanje je, kako da updejtujem?
Preko Kies ili preko fona?
Da li cu preko Kies pogubiti programe?
 
Ne, nego da ugasiš sve zvuke. Imaš zvono, vibraciju i mute (silent, kako god)...
Updejtovao ga preko Kies na BOC7. Volume je i dalje isti. Smanjuje se i onda ide vibracija i to je to. Posle vibracije ne može da se još "smanji" na mute/silent.
Moze samo na sound prečicu u notifikacijama.
 
Poslednja izmena:
Stavio i ja BOC7.
Izgleda da se sada čuju prve sekunde razgovora i napokon radi Exchange mail.
 
Ja apsolutno nikakvih problema sa bnl9 nisam imao. Jedina razlika koju za sada vidim je da imam mogućnost za lte.
 
Probaj preko Kies da potražis updejt. Na sammobile je Telekomov rom. Mozes ga i ručno skinuti i fleshovat (ne znam da li treba root)
 
Radi OTA! SEE BNL9 prebacen na BOC7! Kakvog li iznenadjenja!

Untitled.png

Update tezak 390 mb
 
Poslednja izmena:
Imam BOB7 firmware i u ovih par dana desilo mi se 2-3 puta camera daemon. Pokušavam da skinem sad ovaj telekomov ili vipov BOC7, ali nikako ne mogu. Stalno mi izbacuje da se registrujem. Nema ona klasično download opcija. Ne znam ni sama kako, a nije mi prvi put sa skidam firmware sa Sammobile
 
Šta sada?
f93e8ef0c7f04a9045833513bad8bb50.jpg
 
U čemu je opšte razlika između ta 2 apdejta. Video sam j ja ali sam skinuo ovaj manji OTA. Dobio sam mute i otključan LTE.
 
Evo i meni na Telenoru neki update 390mb, jel to 5.1 ili samo neki fix za LTE?
Jel su resili mute?

Sorry, ne videh Goxy post.
 
Ja sa telenora i nemam nikakav apdejt ,mislim i na telefon i na karticu
 
Brže mi radi telefon posle uplate a ne znam ni ja zašto.
Ali opet nema da se ugasi vibracija? Smanjiš ton i onda ostaje vibracija, ne verujem!
 
Ja sam isto telenor i još juče stigao update. 390MB, samo je bug fix za mute i LTE
 
Nazad
Vrh Dno