Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

koristio sam nekoliko dana Android L i moj je zakljucak da je ovo jos nedovrsen Rom, da ima mnogo bagova, aplikacija koje mu nisu prilagodjene itd itd....sve u svemu, ne postoji ni jedan jedini razlog da sa 4.4.2 predjete na 5.0 a mnogo je razloga da ostanete na starijem Romu, bar za sada!
 
Dovoljno je da nemam silent, xposed, phone info ne menja csc, bela pozadina menija itd.... da ne nabrajam, mane su mu vidljive a koristi nisu! Niti je brzi, niti tecniji niti mu baterija duze traje!
 
Kako nije brzi, tecniji i kako mu baterija ne traje duze?
Ja dok sam imao S5 bio sam mnogo zadovoljniji svime pobrojanim na L-u nego na 4.4.2.
Sa druge strane, ono sto je meni smetalo jeste silent (nije nedovrsen niti je to bag, prosto je tako zamisljen) i posle slikanja mu treba par sekundi da osvezi folder u koji smesta te nove slike.
 
Kako nije brzi, tecniji i kako mu baterija ne traje duze?
Ja dok sam imao S5 bio sam mnogo zadovoljniji svime pobrojanim na L-u nego na 4.4.2.
Sa druge strane, ono sto je meni smetalo jeste silent (nije nedovrsen niti je to bag, prosto je tako zamisljen) i posle slikanja mu treba par sekundi da osvezi folder u koji smesta te nove slike.
Analizirao sam kroz batery stats, vreme osvetljenosti, procente i zakljucio da je baterija ista, moj subjektivni utisak je da je sporiji i manje tecan, pritiskom na task kiler treba mu nekoliko momenata da dodje sebi dok je na 4.4.2 to radio momentalno, opet ponavljam, nista nisam dobio a dosta toga sam izgubio, tek kad sam se vratio na 4.4.2 ponovo sam uzivao koristeci S5. I da, ne radi mi mi jedna aplikacija swipe notification bar kao i smart data on off, ima jos toga samo sad ne mogu da se setim. Znam ja da silent nije bag nego je tako zamisljeno, iz mog vidjenja je to kao da sutra neko zamisli novi tip automobila koji npr nece imati rucnu kocnicu nego cete kada se zaustavite podmetnuti ciglice ispod tockova i tako osigurati vozilo
 
Poslednja izmena:
Samo sam nabrojao sta sam izgubio prelaskom na 5.0. A da sam nesto dobio sto pre nisam imao, to ne postoji!
 
Nzn meni španska verzija ekstra radi i sigurno bolje nego onaj pre 5.0 a krastavac sad sto ima zamjerku za mute to je druga stvar.
 
I ja cu se bogami vratiti na 4.4.2. Koristim L vec dve nedelje i mogu reci da bolje i brze radi 4.4.2. Cak mi i baterija duze trajala na starijoj verziji.
 
Ja sam na 5.0 (BOA3) poslednja UK verzija. Odlicno radi... nikakvih bagova. Baterija drzi oko pola sata duze nego na 4.4.2...
 
Ljudi koliko rama vam je zauzeto sa 5.0? Meni 1.20 Citao sam na nekim stranim forumima da je to normalno... Mada je 4.4.2 imao vise... ???
 
Pardon na upadanju u temu - moze li mi netko predloziti sajt s najnizom cijenom otkljucavanja - putem imeia ?

Hvala unaprijed :) <3
 
I jel ima neko ovde ko koristi Lollipop i da mu je uptime bar 3-4 dana?
 
Pardon na upadanju u temu - moze li mi netko predloziti sajt s najnizom cijenom otkljucavanja - putem imeia ?

Hvala unaprijed :) <3

Au nisam ni znao da su toliko digli cene. Ovde gde uzimam na ebay.com je 31£
 
Javi kako je proteklo. Hvala.
 
Našao sam za 24 ali evo još se čeka. Thx

Kasno sam video pitanje.
Iz nekog razloga konstantno raste cena otkljucavanja. Do pre par dana je bilo oko 10€, pa je skocilo na 20, a rvo sad citam da je 30£.
Inace je procedura, ako je ok stanje sa serverom, cirka 10minuta od trazenja do dobijanja koda. Ovo sto sam napisao vazi za G900F verziju, za ostale ne znam nista...
 
Da li je neko imao problema sa screen burn-in? Danas sam u telenoru cackao s5 i dve-tri ikonice su urezane...
 
Ja sam slao negde preko eBay plaćao oko15dolara i nisu mogli nzn što. Ima neki kod ukucas ako on ne prodje ne može
 
Dosao kod i radi. 24$ . kaze lokalni serviser 120 kn naplacuje on - 16 eura cca
 
I jel ima neko ovde ko koristi Lollipop i da mu je uptime bar 3-4 dana?
Izdrzao mi proslo punjenje 3 dana 2 noći, ali ono bez ikakvog archenja, samo fon po potrebi, poziv, sms, FB i FB Messenger na blic...
 
Nije mi bitno zbog baterije, mislio sam uptime bez restartovanja telefona, zbog memorije, da li ima curenja kao na nexusu :)
 
Kad ukucam *#7465625# izbaci mi problem pri povezivanju, a hteo bih da otkljucam tel ma li neko rješenje?
 
Da ga otkljucas sa mreze? To se radi preko koda koji se kupuje, a ne preko USSD-a kojim pokusavas.
 
Nemoj zajebavat kupio sam kod ali ne može pa su mi rekli da ukucam ovo ako izbaci grešku ne može preko koda.
 
Nazad
Vrh Dno