Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stiže mi Moto360 sledeće nedelje, tako da ću moći da podelim iskustva ako nekoga interesuje.
 
Moto-360-vs-LG-G-Watch-R-cam-AH.jpg


http://www.androidheadlines.com/201...risons-motorola-moto-360-vs-lg-g-watch-r.html
 
kako si se cini na prvi pogled? jesi odmah dobio lollipop update?
 
Pre ovoga sam imao Pebble, a to je plastična igračka u odnosu na ovo. Da, odmah se updateovao nakon povezivanja.
 
Kad budes mogao, prenesi onda neke utiske. Juče sam gledao u free shopu u italiji moto 360 ili lg watch r, ali nemaju demo uredjaje pa nisam da ih procackam. Inače su 150 evra na nekoj promociji zbog praznika pa se razmišljam da uzmem neki od ta dva.
 
Mene zanima kakva je baterija, i jel moze da izgura ceo dan na jednom punjenju?

Napunio sam ga juče ujutru, sad je na ~15%. Ceo dan mailovi, poruke, par poziva, umereno čačkanje, prošao kroz ruke par kolega na poslu. Ne koristim FB i Twitter, doduše. Tako da može da izrdži oko 36 sati sa jednim punjenjem po mom režimu.
 
Sumnjam da koristi Android Wear tako da su 'objasnili' samo po izgledu, ako i to.
 
Jel neko imao priliku da cacka Samsung Gear S ili Gear 2? Kod Samsunga mi je primamljiv ogroman ekran kod S-a...stvarno moze lepo da se skrola i vidi sve sto treba, ali mu je cena jaka. Ne znam koliko je Gear 2 dobar, pazario bih njega...
 
Још два видеа

http://www.engadget.com/2015/02/28/huawei-watch-teaser/

Има сафирно стакло, укупна ширина сата је 42mm и кућиште је из једног комада челика. Пуни се преко механичких контаката, питање је да ли је екран ТФТ или ОЛЕД типа и наравно, колика је цена. Користе се обични кајишеви за сатове ширине 22мм. Компактан је и мањи у пречнику и од Moto 360 (fi46mm) и од LG Watch R (fi46.4mm) сата. Свиђа ми се што је екран цео, тј. не недостаје му доњи део као код Мотороле.
 
Poslednja izmena:
Hmmm.. Krajnje zanimljiv sat. Pitanje je samo cene i baterije.
Kinezi majka.. ;)
 
Ма то је само бува, можда ће златна варијанта (од правог злата) да кошта толико, али не верујем и ове стандардне варијанте. Мислим да Хуавеи-ју није циљ да прода 6 комада сатова него пар милиона а то неће да може по овој цени.
 
Steta sto mu je baterija djubre kao i svim tim satovima. Dok ne naprave sat koji se puni na svakih 7-10 dana ja o njima necu razmisljati ozbiljno :)

Realno da ovaj sat ima apple logo pozadi prodao bi se u 10mil primeraka.. Ovako ako uspe u 200k da pevaju. Sta znaci brend...
 
Poslednja izmena:
Ja ne razumem zašto je punjenje baterije svako veče problem? Pristaješ na to da svako veče puniš smartfon, ali da puniš i sat je neprihvatljivo? Zašto? Zbog dve sekunde koliko je potrebno da ga nasloniš na Qi punjač? Ja bih prvi voleo da je baterija bolja na satovima, ali ljudi prave preveliku dramu od toga...
 
Ko ce ga skidati svako vece i onda ujutru ponovo navlaciti. ( neki ljudi spavaju sa satom na ruci :) )Plus cimanje stalno u mozgu da li si ga napunio ,da li ce preziveti izlazak uvece.. Totalno logike bez.
Neka me potraze kada poprave drasticno trajanje baterije :)
 
Poslednja izmena:
Daj ne zezaj, nije valjda da spavaš sa satom na ruci? :d O čemu pričamo ovde, skidanju svako veče i stavljanju ujutru, nešto što radi 99.9% ljudi sa bilo kojim satom i da ne pričamo koliko je to banalna i jednostavna radnja :D
 
Sumnjivo mi nešto ovo, a uz to ga objavili Samsung fanboyovi. Garmin nisam ni znao da ima smartwatch, za Withings i polar nikad čuo a svi su bili uspešni od Motorole, na primer?
 
Sumnjivo mi nešto ovo, a uz to ga objavili Samsung fanboyovi. Garmin nisam ni znao da ima smartwatch, za Withings i polar nikad čuo a svi su bili uspešni od Motorole, na primer?

lol

http://seekingalpha.com/article/2989256-samsung-no-1-in-smartwatches?app=1&auth_param=rhv9f:1afubu6:412fc2eace7b03fafbae39b11b666169&uprof=52&dr=1

Sto se "fanboy" sajta tice, mislim da je jedan od najrealnijih, cak su u par navrata i kritikovali Samsung, a kao sto vidis ova vest je samo prenesena kao i velika vecina drugih na sajtu, ako nije ekskluziva.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno