Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja jednostavno ne vidim taj "testni" watchface... Sto se posta tice:
It worked well on my moto 360 before the 5.1.1 update. Since the 5.1.1 update, any WatchMaker face causes the watch to be so unresponsive and laggy. I heard this is a known issue on 5.1.1 and google said that the watch face makers are responsible for updating to fix this. I love the app but please fix as I can't even use my watch with custom faces no
 
Koji smartwatch je po Vama najbolje uzeti, ja ciljam na Moto 360, gde moze povoljno da se uzme jer ovi svi odraše :)
 
Prodavao je neko na forumu za 170e... Ok cena... Jedino da čekaš tako nešto... Na kp su skupi jer ih nema mnogo...
 
Ne vidim da sad neko prodaje, na kp 270e nov a u radnji nov 275e, vidim na BestBuy-u su i dalje 150$ ne znam kakvo je to cimanje..
 
Prodat je... I mene je interesovao... Naručiš i moliš se da ti prođe carinu bez troškova... :D
 
A ceka se mesec dana ?
I da li uopste BestBuy vrsi shiping za Srbiju ?
 
Nemam pojma za bestbuy. Nisam naručivao od njih nikada. Pročitaj na forumu, sigurno ima tema.
 
Da probamo u mađarskoj da nađemo, koje prodavnice prodaju tehniki a da su najjeftnije :)
 
Ja cekam novi moto 360 da se pojavi, kao i Huawei smartwatch, nikako da izadju u prodaju. Mnogo bolji izbor od trenutnog moto 360.
 
^Potpuno se slažem. Ali i njihova cena će biti veoma fina... :) Kod nas ako uopšte budu mogli da se nađu preko 300e...
 
da sacekaj novi moto 360. mozda se pojavi i google smartwatch do kraja godinu.
 
kakav je lg g watch, onaj prethodni cetvrtasti model, ne ovaj najnoviji okrugli? da li je on uopste dobra kupovina sada?
 
Ja cekam novi moto 360 da se pojavi, kao i Huawei smartwatch, nikako da izadju u prodaju. Mnogo bolji izbor od trenutnog moto 360.

a sta je to tacno "mnogo bolje" od sadasnjeg 360? :d Bolji rezultati na bechmark testovima? :d Smartwatch je prosta spravica, prije svega za baratanje notifikacijama, i to 360 radi sasvim pristojno... Kad izadje novi 360, em ce biti mnogo skuplji od sadasnjeg, em ga vjerovatno nece ni biti u ponudi na ovim prostorima prije sledece godine... A evo se ne zna ni kad izlazi, a specifikacije se samo lupaju... Svi ga i juce ocekivali, na XGX eventu, i prc :guitar:
 
Poslednja izmena:
dovoljno sto verovatno nece imati onu crnu izduvanu gumu na displeju. samo taj boljitak vredi makar 100e :)
 
I da vrši, verovatno ti se ne bi isplatilo kad ga ocarine i oporezuju.
Ja sam srećom preko nekog rođaka uzeo Asus-ov SW na BB za smešne pare..
 
dovoljno sto verovatno nece imati onu crnu izduvanu gumu na displeju. samo taj boljitak vredi makar 100e :)
ma da, 1000+€ :d
Ček, kakvu gumu? [emoji1]

maaa, neki ljudi se opterecuju glupostima, pa to nazivaju flat tyre design. Licno, drzim ionako crne watchfaces, a u tom dijelu ekrana se ionako nista korisno ne nalazi, ne otkida dio texta i sl. Zauzvrat, moto 360 je jedan od rijetkih satova koji ima senzor svijetla (bas tu), i samim tim auto brightness
Moto-360_Map-820x420.jpg
 
ako je tebi glupost onda verovatno normalnim ljudima nije.
 
ja imam moto 360 i flat tyre mi je toliko nebitan i neprimetan
 
slazes se da bi bilo elegentnije i lepse da je ceo krug ?
 
Ma daj. Ja sam mislio da dam nešto propustio bitno. [emoji1]
 
maaa svi ste vi nenormalni, rek'o dr. Loznica :d

ako bih mogao da biram cio krug bez senzora svijetla i ovako kako je, opet bih odabrao ovako kako je. Al stvarno jeste zeznuto kad gledamo sve one okrugle klipove na youtube, pa nam okinu dno kruga, i u slicnim situacijama :)
 
2 stvari koje su mi malo tupave (makar na mom moto 360):
- kad dobijem SMS, nema opcije reply, kao sto ima na vajberu i messengeru. Svasta...
- kad dobijem bilo koju poruku/notifikaciju, prikaze mi je preko cijelog ekrana odmah, da je svi vide, a dok ja podignem tel da je procitam, vec se ugasi ekran. Jel moze da se namjesti da samo ime posiljaoca prikazuje, a ne u full screen da ide odmah?
 
ja na moto 360 koristim neki messenger za poruke i mogu da odgovaram
a tastatura je ona flick ili kako se zove vec
 
"neki messenger" i "ona flick ili kako se zove vec" :d
Bez uvrede, ali ili odvoji minut i pogledaj sta tacno koristis, ili ne moras ni da odgovaras, ovakav post nam i nije od neke koristi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno