Šta je novo?

Da li ste testirali madjarsku garanciju?

Te njihove garancije što se prenose sa kolena na koleno su zaista smešne.
Jeste da je jeftinija roba ali takoreći nema garancije,pa se postavlja pitanje šta ju tu jeftinije,odnosno tek kada prođu dve godine možeš da podvlačiš crtu.
Ma ne treba generalizovati. To je moje iskustvo. Neko bi se bez razmišljanja prepustio tom vortanju ovamo, onamo, ping-pongu među ortacima u "poslu". Ja nisam imao vremena, živaca i herca, na kraju krajeva, da nosim nekome uređaj na majke mi, dobiješ ga kad se dogovorimo. Ne znam kako to završavaju drugi..

Sent from my SM-N9002 using Tapatalk
 
Pa zar LG televizori nemaju garanciju koja se može ostvariti kod nas u ovlašćenim servisima?

Sent from my SM-N920C
 
Ovaj oglas dosta govori o HU garanciji. [emoji2] (osim ako pod domaća pisana garancija ne misli o HU garanciji haha)[emoji16]
uploadfromtaptalk1462425209243.jpg
 
Poslednja izmena:
Kakav je mađarski zakon o garanciji u odnosu na naš?
Zamena/reparacija itd.
 
poz
recite mi zakon o austrijskim garancijama..
msi r9 380x za neki dan bice tri I po meseca cekam na realizaciju garancije ..I izgleda da od toga nema nista.
svega sa 8 meseci starosti su vracenje na reklamaciju.
nikavih ostecenja , niti su pregrejane.apsolutno kao nove.jednostavno PC se nemoze pokrenuti sa karticom.
jeli imao neko slicno iskustvo-problem I kako je resio ..ako je uopste resio?
znaci li to da su austrijske karancije k...c??
 
Sve to zavisi od konkretne prodavnice, ali evo za Austriju, ja sam pre NG dao jedan disk na reklamaciju, skoro 4 meseca sam cekao :( A inace se za mesec dana resi kod te firme (ne treba njima mesec dana, nego ne idem ni ja ni neko od poznanika cesce, pa zbog toga mesec dana).

Zakon je inace prilicno slican nasem.
 
Nazad
Vrh Dno