Šta je novo?

GTA V

Gta V konacno izasaoooooooooooooo hohohohohoho necu da izlazim 2meseca iz kuce, dok mi ne dosadi :banana::banana::banana::banana:
 
Jeste pirat je, al uzimam si to pravo jer sam igru vec platio jednom na ps3.
Buraz je visio na igri, ja nisam nest ni igrao, jer nisam mogao podnijet onaj blur fest i 20fps.
Imao sam sad želju da obrnem priču, u 60fps kako i treba, al ništa od toga izgleda.

Upitnik jeste side misija, al ako ne uradim ti prvu side misiju ne otvaraju mi se dalje nikakve glavne misije tako da ne mogu nastaviti priču.
 
Niste skinuli sa sigurnog sajta, ja jedan jedini problem nisam imao.
Igra radi perfektno, svi znate odakle je najsigurnije i svaka igra radi.
I sta vise odrade svaki update, virusi tu ne postoje.
 
Niste skinuli sa sigurnog sajta, ja jedan jedini problem nisam imao.
Igra radi perfektno, svi znate odakle je najsigurnije i svaka igra radi.
I sta vise odrade svaki update, virusi tu ne postoje.
Sa bcg 60gb nocrack verzija plus v2 crack i sve radi perfektno.
 
Jeste pirat je, al uzimam si to pravo jer sam igru vec platio jednom na ps3.
Buraz je visio na igri, ja nisam nest ni igrao, jer nisam mogao podnijet onaj blur fest i 20fps.
Imao sam sad želju da obrnem priču, u 60fps kako i treba, al ništa od toga izgleda.

Upitnik jeste side misija, al ako ne uradim ti prvu side misiju ne otvaraju mi se dalje nikakve glavne misije tako da ne mogu nastaviti priču.

Fale ti fajlovi: mpchristmas2, mppatchesng i mpheist. Skini negde samo ta 3 i dodaj u update/x64/dlpacks
 
Najbolji sajt za siguricu skidanja igre je ROCK*TAR-ov sajt samo vam trebaju kodovi koje sa 3-4 klika nabavite, recimo sa g2play-a kao ja jutros.
Nema game breaking bug-ova i radi online!


...
Taman dok predjem sp pasce cena. A i nije me nesto drzao online ni na ps3 tako da cu razmisliti da li mi treba za pc.
 
Sumnjivo mi ovo sto kod narodne verzije kad hoces da krekujes moras ugasiti AV! Pitam se samo sta to treba da prodje mimo AV i mimo naseg znanja... Mozda neki bitcoin miner kako sto je isao uz onu neku verziju torenta.
 
Ja nisam gasio kad sam krekovao. Inace, osetno bolje radi nakon drugog update-a.
 
To sa gasenjem AV je normalno za pojedine igre, stoji u deskripciji, sve je objasnjeno.
Procitajte komentare ljudi, najbolji pokazatelj da je igra OK.
 
Sumnjivo mi ovo sto kod narodne verzije kad hoces da krekujes moras ugasiti AV! Pitam se samo sta to treba da prodje mimo AV i mimo naseg znanja... Mozda neki bitcoin miner kako sto je isao uz onu neku verziju torenta.

10 PRINT "Ovako"
20 GOTO 30
30
Najbolji sajt za siguricu skidanja igre je ROCK*TAR-ov sajt samo vam trebaju kodovi koje sa 3-4 klika nabavite, recimo sa g2play-a kao ja jutros.
Nema game breaking bug-ova i radi online!


...

RUN
 
Sumnjivo mi ovo sto kod narodne verzije kad hoces da krekujes moras ugasiti AV! Pitam se samo sta to treba da prodje mimo AV i mimo naseg znanja... Mozda neki bitcoin miner kako sto je isao uz onu neku verziju torenta.
A sto gasis av i koju verziju kreka imas? Zs v2 nisam nista gasio.
 
Ako ne gasite AV i krek prolazi, znaci da vam je AV djubre gde prolaze neke vrste trojanca, pa i ko zna sta jos. Koristim NOD od davnina, ne pusta nista!

Ima li neko resenje za bele tackice u daljini na prozorima, ogradama, nekim ivicama...?
 
Poslednja izmena:
Imam bug odmah na početku igre.
Prva side misija sa Franklinom "strangers and freaks" odma ispred njegove kuce.
Stoji mi upitnik al nema nikog da se pokrene misija.
Inace tu stoji nekaka crack ovisnica, znam jer sam to vec odigrao na ps3.
Džaba ponovno učitavanje, replay zadnjih misija itd. nece pa nece.

Dvije godine poliranja a igra i dalje prepuna bugova:lupko::lupko:

Na tim upitnik iliti side misijama se desi da jednostavno taj ko tu treba da stoji ode negde, i meni se na originalu desilo dok sam dosao do odredista misije, nema nikog, a misija se vise ne pojavljuje na mapi, tako da msm da to nije bag, osim ako tebi i dalje stoji misija na mapi a nema nikog... ja sam se recimo istripovao u onoj Trevorovoj radnji, stoji misija, udjem u radnju i nista, a u stvari si trebao da odes iza i da se popnes na sprat kod Trevora :D
 
Ljudi imam narodnjaka sa day 1 updateom i lekom. Cim pokrenem 3dm launcher krene zvuk spica 3 sekunde i pap Grand Theft Auto has stopped working.


Jel treba steam ili social club za narodnjaka ili je nesto drugo u pitanju?

P.S. sada skidam update 2 i lekic da vidim da li ce mu to pomoci
Koristis pogresan krek idi na kickass torrent i kucaj "Grand Theft auto V" ostalo ce ti sve biti jasno!
 
Jek rade moderatori u ovoj temi,a?!

Dzaba moderatori da kaznjavaju i da snakcionisu i da rade ne znam sta, to ti je isto kao da lekari pokusavaju zdravog coveka da izlece, zakljucak nemoguca misija u oba slucaja.

Svatite jedno sto ljudima nesto vise branite to ce oni jos vise pominjati!!!

Da ne shvatis pogresno, tebe jesam citirao ali nije tebi licno upuceno! Sto pre shvate ostali ovo sto govorim to ce svima biti lakse.
 
Imam pitanje igra mi radi extra i odlican je fps oko 50 ali ja hocu da povecam detalje pa makar mi fps pao za 10 ali igra mi ne dozvoljaa da li ima neka fora da se ta zabrana zaobidje?
 
Ima,u grafickim opcijama,prva stavka!
 
probacu v2 pa da vidim dal sljaka...pa cu doci da pricamo o gameplaju a ne o lekovima i pacijentima posto vidim da je raja jako osetljiva jos jednom izvinjenje
 
Poslednja izmena:
Ok, resio sam i problem sa blurom. Ipak ima razlike FXAA vs MSAA, i FXAA i TXAA umeju da zamrljaju pogled. Ostavio sam samo MSAA 2x ukljucen. Medjutim, problem koji ja imam sa MSAA je taj da ako startujem igru kada je on ukljucen imam, ajde seckanje nije bas najpreciznija rec, ali naizmenicna ubrzavanja i usporavanja frejmova. Problem resavam tako sto opet namestim FXAA, vratim se iz pause menija u igru i onda opet vratim na MSAA. Tako mi pogled nije zamrljan (blur) a nema ni onog bezveznog usporavanja/ubrzavanja kadrova. Nije bas najsrecnije resenje ali ****ga...
 
Ok, resio sam i problem sa blurom. Ipak ima razlike FXAA vs MSAA, i FXAA i TXAA umeju da zamrljaju pogled. Ostavio sam samo MSAA 2x ukljucen. Medjutim, problem koji ja imam sa MSAA je taj da ako startujem igru kada je on ukljucen imam, ajde seckanje nije bas najpreciznija rec, ali naizmenicna ubrzavanja i usporavanja frejmova. Problem resavam tako sto opet namestim FXAA, vratim se iz pause menija u igru i onda opet vratim na MSAA. Tako mi pogled nije zamrljan (blur) a nema ni onog bezveznog usporavanja/ubrzavanja kadrova. Nije bas najsrecnije resenje ali ****ga...


Problem je do Vsynca zato ti i seta frejmrejt, nije do nikakvih drugi opcija, ako zelis brze rijesenje onda stisni alt + tab i ponovo udji u igru i problem ce nestati, mnogo brze nego da mjenjas stvari u opcijama uglavnom dok ne patchuju pokvareni Vsync.
 
Nisam probao to, pokušaću čim se završi basket. Isključio sam Vsync u igri uključio ga u nvidia control centru.
 
Dzaba moderatori da kaznjavaju i da snakcionisu i da rade ne znam sta, to ti je isto kao da lekari pokusavaju zdravog coveka da izlece, zakljucak nemoguca misija u oba slucaja.

Svatite jedno sto ljudima nesto vise branite to ce oni jos vise pominjati!!!

Da ne shvatis pogresno, tebe jesam citirao ali nije tebi licno upuceno! Sto pre shvate ostali ovo sto govorim to ce svima biti lakse.
Sto se vise pominje to ce vise biti banovanih.
Na forumu si od pre 10 dana, sto pre procitas pravila to ce tebi biti lakse.
Obracas se clanu koji je tu 10 godina i ti treba njemu da objasnis kako ce da mu bude lakse...

Nemoj vise, i nema potrebe da mi ista odgovaras, procitaj pravila, pa ako je nesto nerazumno pitaj.

Ostalima : Kad vidite post piraterije, repot ili pm modetarotu.
Bice sigurno kaznjen i onaj ko pita i ko odgovori.

N
 
Posto se pravila moraju postovati evo jedno pitanje tehnickog karaktera :) Moze li mi neko reci koji program da koristim da mi u toku igranja ispisuje fps, cpu i gpu load itd? Grafike su radeon.
 
Msi afterburner
 
Nazad
Vrh Dno