Šta je novo?

GTA V

@emaremare
Multiplayer mod za San Andreas, sa raznim modovima tipa role play, cops and robbers, stunting itd.
On je za SA bio odlican jer nije bilo zvanicnog MP-a, ali petica ima odlican online i taj nezvanicni online ce verovatno biti koristan samo onima sa malo manje legalnim verzijama igre :d

Btw. jel neko probao ove nove AMD drivere za Witcher 3, znajuci AMD ne bi me cudilo da pokvare performanse u GTA. :smackbum:
 
jesam ja,radi sve kako treba,nista nisu ni pokvarili ni popravili.
 
A da li je igrivo preko tastature? Tvoje misljenje.. ? Posto vidim da se jedni zale a drugi kazu da moze da prodje..

Nije igrivo preko tastature, ali ja tastaturu za vožnju u igrama ne koristim odavno tako da nemam problem.
 
@emaremare
Multiplayer mod za San Andreas, sa raznim modovima tipa role play, cops and robbers, stunting itd.
On je za SA bio odlican jer nije bilo zvanicnog MP-a, ali petica ima odlican online i taj nezvanicni online ce verovatno biti koristan samo onima sa malo manje legalnim verzijama igre :d

Odlično taman dok predjem story mod to će verovatno da zaživi :)

bffd9622f9164b1c078ad32792bf319c4ed4762ac12c319f08d1e31d41e100af.jpg
 
Nije igrivo preko tastature, ali ja tastaturu za vožnju u igrama ne koristim odavno tako da nemam problem.

Realno GTA je za tastaturu/gamepad, nije sigurno toliko realisticno da je volan plus, probacu i tako, ali mora biti dobro i preko tastature.
 
@emaremare
Multiplayer mod za San Andreas, sa raznim modovima tipa role play, cops and robbers, stunting itd.
On je za SA bio odlican jer nije bilo zvanicnog MP-a, ali petica ima odlican online i taj nezvanicni online ce verovatno biti koristan samo onima sa malo manje legalnim verzijama igre :d

Btw. jel neko probao ove nove AMD drivere za Witcher 3, znajuci AMD ne bi me cudilo da pokvare performanse u GTA. :smackbum:
Pa nije baš tako. Roleplay, ali pravi, kao što je na sampu na nekim serverima, u gta v će biti neverovatno dobar. Igraš kao u pravom životu sa milion skripta i custom poslova. Cops and robbers isto, racing, stunt, gangwars serveri... ma ludnica.. nisi igrao samp pa bih morao sad mnogo da ti pišem, al nema veze, zaživeće bože zdravlje uskoro pa ćeš videti :)
 
^ Igrao sam samp dobrih godinu-dve ali jednostavno ne vidim poentu takvog moda u V.
 
Imam problem sa teksturama graficka klokovana-ne klokovana isto,ali ne svuda na mapi.
Zna li neko lek? :(
 
Poslednja izmena:
Meni je ova igra pocela uzasno da trokiraaa, nije pre stucala ovako, radila ok... ne znam sta moz biti... Oridjinale u pitanju... Low sve
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa teksturama graficka klokovana-ne klokovana isto,ali ne svuda na mapi.
Zna li neko lek? :(
DirectX rekao bih, u prvi mah mi se ucinilo neko gleda kroz zalozine.:D

@Bajica ukljuci msi afterburner i aktiviraj u monitoringu stavku pagefile usage.
Pogledaj da ne raste konstantno.
 
Poslednja izmena:
:D Radilo do sad cudno odjednom. Vratio na proslu verziju ali ipak ne radi probacu reinstaciju dx.
 
Poslednja izmena:
Meni puca igrica tj ovi najnoviji drajveri pa sam vratio na one prve za gta. Nekako sam izgubio i volju da igram. Udjem na server, 2-3 igraca zevaju negde, glupo mi da ih pucam. Promenim server par puta, uvek isto, ubaci me negde bezveze.
Bas fali da znas adresu servera i da se ubacim tamo gde ja hocu, da vidim gde je puno, nesto kao battlelog. Sem toga cesto mi se desava da odjednom pola igraca ode, a nekad i svi odjednom. Citao sam da je to i do nase konekcije, nesto zeza, ali zasto se onda desava da pola napuste, a pola ne. Sve me vise zamara ovo sa serverima. Treba nesto da se zna, tipa da mozes da biras sa kakvim igracima hoces da igras, agresivnim ili blejacima. Zao me da idem i ubijam nasumicno, a nije ni zanimljivo.
 
Poslednja izmena:
Puca mi na misiji BBury the hatchet u orth Yanktonu kada se probij sa groblja i probam da udjem u kola. Nisam primetio da je neko o tome pisao do sada. Ima li neki fiks ili moram da riknem 3 puta?
 
Poslednja izmena:
Oko 60-65 na def kad je oc 70. Cini mi se oko 2.8gb
Inace cepam Far Cry 4 bez problema...
 
Poslednja izmena:
da li ce biti dovoljan q9550 4 gb ram 1600 mhz i ati hd 5970 da igram ovaj gta V ?
 
Da, a eventualno dodati jos rama.


Samo ne zaboravi sta ti je receno u onoj temi (da ne uzimas GTX590) - isto vazi i za 5970. ;)
 
nisam uzeo gtx 590,,,a stricu sam dao neki htc za 5970 :) dobro sam prosao,,,uzecu 270x toxic samo da jos ustedim koju kintu,,za ovu kesh nisam dao,,pa ko veli sta sad,,nego ja sam instalirao narodnu verziju gta,,,,i probao sve moguce krekove i update-ove ,,pratio upustva sa neta,,i nece da udje u igru i Bog :) ....a samoo mi trazi registraciju na social club,,nece i nece
 
Nazad
Vrh Dno