Šta je novo?

GTA V

Moguce da smo u manjini, ali meni je najlepsi deo GTA ta voznja izmedju misija i automobili. Tu najvise uzivam, izmedju misija, a one su tu da razbiju monotoniju. Kakva crna joga, od 2013 tj izlaska V nijedan minigame nisam probao.:d
 
Nikako, jer nije jos dostupno za skidanje.
 
Za to iznad koliko sam citao treba prilicno jaka masina jer pogledaj njemu konfu a koliki mu je fps u igri :)
 
Igrano i snimano na laptopu.
 
Za to iznad koliko sam citao treba prilicno jaka masina jer pogledaj njemu konfu a koliki mu je fps u igri :)

Igrano na lap topu,ali moja graficka mislim da ce da razbije ovaj novi mod cisto iz zajebancije i jos pored da zeva i da mi j... sve po spisku sto nista neradi :d
 
Poslednja izmena:
Ljudi, da li je probao neko od vas modove u smislu novih automobila (vec ih ima na gtainside.com). Naravno da posle 16 miliona patch-eva na original verziji sada ti modovi ne mogu da se koriste (probao sam i ispise game data corrupted, please reinstall game bla bla bla)... Ako je neko uspesno ubacio nove realne automobile, zamolio bih da mi na privatnu poruku napise na koju verziju GTA je uspeo da ih ''nakalemi''. Da ne bude da sirim pirateriju, original imam, ali prinudjen sam zbog modova da nabavim narodnu (i kontam da su na original sve te zastite ubacili zbog chitera u onlinu, pa su sad eto i bilo kakvi modovi onemoguceni).
 
Ne znam koliko to ima veze sa originalom, verovatno nisi dobro instalirao Open IV, odnosno nisi one ASI pluginove u sklopu njega instalirao. Imas tamo u Open IV negde opciju, gde instaliras dva ASI dodatka, i onda ne bi trebalo da izbacuje tu poruku..
 
Poslednja izmena:
Ladno radi!!! Boro ti si ****ni genije!!! Znaci, zaradio si pivo! :)

I da ne zaboravim, ima li neki dobar trainer za preporuku a da radi uz ove ASI loadere? Mrzi me da kupujem ova kola, lakse spawn-ovati :)
 
Poslednja izmena:
Uzivaj, mada ne znam sto se cimas s tim, ko jos vozi kola u GTA..
 
McLaren P1 mod, savrsenstvo... Sa sve funkcionalnim spojlerom. A ni LaFerrari nije los :)

271590_2015-08-28_00012.jpg 271590_2015-08-28_00011.jpg 271590_2015-08-28_00014.jpg 271590_2015-08-28_00007.jpg 271590_2015-08-28_00001.jpg
 
Ne mogu da stavim taj sa spojlerom jer imam onu drugu verziju, a to je neki najnoviji DLC auto koga menja :) Imam verziju bez spojlera, perverzan je u svakom slucaju :) Do sad najbolji modovi su mi Aventador, P1, Dodge Challenger 1970, Charger RT 2015.. imam ih 15-ak vec sigurno, LaFerrari i Veyrona ne mogu da nadjem po gradu nikako..
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da stavim taj sa spojlerom jer imam onu drugu verziju, a to je neki najnoviji DLC auto koga menja :) Imam verziju bez spojlera, perverzan je u svakom slucaju :) Do sad najbolji modovi su mi Aventador, P1, Dodge Challenger 1970, Charger RT 2015.. imam ih 15-ak vec sigurno, LaFerrari i Veyrona ne mogu da nadjem po gradu nikako..

Da, u najnovijem DLCu (Ill gotten gains 2) se nalazi Progen T20 (kopija McLarena P1) koji ima taj spojler koji funkcionise u voznji i upravo se on menja sa ovim modom (s tim sto je ovaj mod jedini kod kojeg sam video da se menja vise stvari a ne samo 3D model, pa kontam zato i radi spojler). LaFerrari menja Turismo R, a on se generalno jako retko pojavljuje u gradu... Jedino da ga kupis online, pa u garazu. I ako ga sredjujes u custom shopu, neke od modifikacija mogu da dovedu do toga da se po izlasku iz istog ne vidi enterijer kola kroz staklo, vec samo put. Tako da ima malo bagova, ali sve u svemu, solidno funkcionisu modovi za sad.
 
Pa imate simple native trainer kao i za IV sto je bio za spawnovanje. I jos korisne funkcije fix/clean/save car. Snimim auto(auta) i nema nestajanja dok ne zavrsim sesiju.
 
Mogu li se ukljuciti u ovu temu, s obzirom da igram GTA na One-u, a u konzolnoj sobi nije ovoliko zivo kao ovde :p Moja pitanja su vezana za online, posto samo to I igram. Dogurao sam tek do 5-tog levela, mene zanima da li moram samo da prelazim one misije da bih dobijao vise novca za stan, kola, oruzja...? Ili ima neki drugi nacin da se dodje do para? Do sada sam odigrao samo jednu trku I neki mod gde ide ekipa na ekipu pa ko prezivi, a ja preziveo :D Jedino me nerviraju oni sto te ubijaju iz cista mira, a kad ih pozoves 1na1 samo odbijaju, pussies :p
 
Pa imate simple native trainer kao i za IV sto je bio za spawnovanje. I jos korisne funkcije fix/clean/save car. Snimim auto(auta) i nema nestajanja dok ne zavrsim sesiju.

I to sto kazes... Mada dosta ovih trainer-a je problematicno sa zadnjim patch-evima... Ali nacice se neki koji radi, vidim da ih ima dosta na gtainside.
 
Predobro :) Sta kaze Ivan, glupo je menjati igru toliko ;)
Nego kako bi mogao nabaviti ovakvu ili slicno veliku garazu. Sad sam na nekih 24% price, najveca koju sam uspeo da kupim je ona gde staje 4 automobila. I nervira me kako je uradjeno, da ih sam uveze unutra i izveze, postoji li neka kao sto je u kuci, gde ti sam parkiras i 'rucno' ulazis unutra?
 
Poslednja izmena:
Mozda s modovima, u vanilla verziji imas samo tu veliku sa 4 auta i u kuci 2 staju. Mislim da je izasao mod koji online garazu omogucuje i u SPu.
 
Odakle poticu ovi modeli? AC, CARS, Forza 5, Shift?
 
bmw 7 2016 je isto rucno radjen ja mislim i izgleda odlicno pogotovo nocu...samo je lose sto ima dosta kola sa istim nazivom pa recimo ne secam se tacno ali tipa s600 i bmw7 ne mogu zajedno u igri jer su isti nazivi
 
Nazad
Vrh Dno