Šta je novo?

GTA V

Kupis fizicko skuplje ie 10evra nego na steamu ali iskreno vredi :-D
 
Glasovi su mi na engleskom, a sve meni i titlovi su na bugarskom? Kako da prebacim to na engleski? Hvala unapred!
 
. Open start menu type in "regedit" in the search bar and run it.
2. Open HKEY_LOCAL_MACHINE
3. Open SOFTWARE
4. Open Wow6432Node
5. Open Rockstar Games
6. Select Grand Theft Auto V
7. At the right side double click "Language" and set it to en-US
8. Play the game

Ovo je fora za one kojima se igra pokrenula na kineskom ali verujem da je postupak isti.

EDIT:

Ajde da pitamn ovde? Jel ima neko problema sa ATI beta drajverima 15.4? Pa od kada sam njih ubacio dobijam ovu poruku "Display driver stopped responding and has recovered", dok su bili oni Omega 14.12 sve je radilo ok ali kako sam ubacio ove zbog GTA to mi se desava, nije strasno mozda jednom ili dva puta u toku dana ali me cisto zanima jel i drugi imaju ovaj problem ili je ovo mozda izdvojen slucaj!
 
Poslednja izmena:
iscekiraj temperature i klok karte,ta poruka je tipicna za pregrevanje.ne mora da znaci,ali nije zgoreg proveriti.takodje,ne kosta te da reinstaliras cisto te beta drajvere (dakle iz CP-a uninstall,pa ciscenje iz sejf moda DDU-om,pa fresko stavis zadnju betu) i onda vidis kako ce da se ponasa.
 
Ljudi mala pomoc . Drugar je kupio igru na diskovima box verziju i sad nas interesuje da li negde postoje direkt linkovi za skidanje onih patcheva a ne da ceka na ultra spore rockstar servere . Moze i na PM ako nije po pravilima
 
Ne sumnjam ali on ima mnogo spor internet pa smo mislili da ako je moguce te peceve skinem ja kod mene i odnesem mu na flesu pa zato pitam
 
Ajde da je samo patch nego ima 5gb posle instalacije kad potvrdi da je original...
 
To znam i najvise zbog tih 5 giga trazi negde ako ima da se to skine i samo instalira kod njega
 
Poslednja izmena:
Moze li mi neko objasniti koja je fora sa ovim ukradenim Steam Giftovima? Kako znati da ti je lik prodao ukraden Steam Gift? Posto sam procitao da su navodno neki kupovali i poslije nekoliko sati prodavac povuce Gift i to je to. WTF?

Ti sto valjaju ukradene giftove obicno operisu sa neaktivnog naloga koji ide u ilegalu par sekundi po zavrsetku transakcije.
 
Ako moze bez te rasprave oko cene igre, ima nas koji nismo kupili igru...hvala.
 
Da li neko moze u igri da namesti da mu refresh rate bude veci od 59Hz? Moj monitor radi na 72Hz, igra pokazuje tu opciju ali nakon namestanja na 72Hz u igri sve opcije se resetuju na default. Iskljucen je Vsync ali i dalje je isto, maksimalno sto mogu da stavim je 59Hz.

E i moze li se nekako napraviti shortcut za igru? Kada pokrenem preko GTA5.exe izbaci mi neku error poruku da startujem igru preko playgta.exe, cega nema u instalacionom folderu a GTAVLancher.exe mi prijavljuje da startujem igru preko Steam-a. Dakle svaki put kada pokrecem igru moram prvo da udjem u Steam pa da kliknem na play.
 
Poslednja izmena:
Ako moze bez te rasprave oko cene igre, ima nas koji nismo kupili igru...hvala.

haha pa logicno da ce diskusija oko cena znaciti, ako ne tebi onda forumasima koji planiraju da kupe istu...kad se vec daje ta cifra 30-60e, treba diskutovati gde je najsigurnije i najisplativije kupiti :)

mnogo je besmislenija diskusija oko krekova i sl koja se razvlacila na desetine stranica a cak i dete u predskolskom nalazi lagano gde i sta ima, kad je sve dostupno svima na izvolte uz 2-3 klika :)
 
Da li neko moze u igri da namesti da mu refresh rate bude veci od 59Hz? Moj monitor radi na 72Hz, igra pokazuje tu opciju ali nakon namestanja na 72Hz u igri sve opcije se resetuju na default. Iskljucen je Vsync ali i dalje je isto, maksimalno sto mogu da stavim je 59Hz.

E i moze li se nekako napraviti shortcut za igru? Kada pokrenem preko GTA5.exe izbaci mi neku error poruku da startujem igru preko playgta.exe, cega nema u instalacionom folderu a GTAVLancher.exe mi prijavljuje da startujem igru preko Steam-a. Dakle svaki put kada pokrecem igru moram prvo da udjem u Steam pa da kliknem na play.
Meni je steam napravio klasicno ikonu na desktopu preko koje se startuje igra bez problema. Za refresh nemam pomoc,znam da je na win 7 bilo u opcijama da se manuelno forsira refresh.
 
Nabavih lek koji radi konacno, pa probah i ja igru, igra je nerealno dobra, grafika je perverzija zaista, dok je gameplay bruka dobar. Podesavanja su na normal/high i very high..uglavnom sve sto ide na procesor mi je na max, na grafici nije jer me ubija malo grafika a i 1gb vram na njoj, odusevljen sam igrom, mogu da zamislim kakav je MP, blago vama koji cete ga igrati :D
Daj screenshot podesavanja, i ja imam 1gb vrama prebacujem ga za 100mb
 

..Imam program, i jos pitam, skroz sam zaboravio da moze preko njega... Hvala :)

Uzgred zna li neko kako da resim problem sto mi se na ogradama, prozorima, znakovima u daljini pojavljuju bele tackice, pa sve to iz daljine izgleda kao neka mrezica izbusena... Rekao bih da je do drivera, ali opet sta znam, bolje da pitam. Cini mi se da je neko vec pitao pre par dana i postavio sliku ovde sa istim problemom, al ne mogu da nadjem sad.
 
Jel moze netko da mi baci link na pm gde je provereno da sigurno sljaka?
 
. Open start menu type in "regedit" in the search bar and run it.
2. Open HKEY_LOCAL_MACHINE
3. Open SOFTWARE
4. Open Wow6432Node
5. Open Rockstar Games
6. Select Grand Theft Auto V
7. At the right side double click "Language" and set it to en-US
8. Play the game

Ovo je fora za one kojima se igra pokrenula na kineskom ali verujem da je postupak isti.

EDIT:

Ajde da pitamn ovde? Jel ima neko problema sa ATI beta drajverima 15.4? Pa od kada sam njih ubacio dobijam ovu poruku "Display driver stopped responding and has recovered", dok su bili oni Omega 14.12 sve je radilo ok ali kako sam ubacio ove zbog GTA to mi se desava, nije strasno mozda jednom ili dva puta u toku dana ali me cisto zanima jel i drugi imaju ovaj problem ili je ovo mozda izdvojen slucaj!
Veliko hvala, pomoglo je! :)
 
Moze li neko da mi na pm ako vec ne sme javno posalje link za neku dobru narodnu verziju posto kog god se docepam ide uz sto muka.
 
E i moze li se nekako napraviti shortcut za igru? Kada pokrenem preko GTA5.exe izbaci mi neku error poruku da startujem igru preko playgta.exe, cega nema u instalacionom folderu a GTAVLancher.exe mi prijavljuje da startujem igru preko Steam-a. Dakle svaki put kada pokrecem igru moram prvo da udjem u Steam pa da kliknem na play.

Desni klik na igru u steam-u, pa create desktop shortcut ili sam napravi shortcut sa sledećom putanjom "steam://rungameid/271590" bez navodnika naravno.
 
Meni je steam napravio klasicno ikonu na desktopu preko koje se startuje igra bez problema. Za refresh nemam pomoc,znam da je na win 7 bilo u opcijama da se manuelno forsira refresh.

Uspeo sam, uzeo sam shortcut bilo koje igre i stavio url steam://rungameid/271590.

edit: Hvala kenny, kasno sam video tvoj post ;)

Nego, da li je i vama malo zamucena slika? Isto je i sa ukljucenim i iskljucenim FXAA mada imam stutter kada ukljucim MSAA.
 
Poslednja izmena:
Imam bug odmah na početku igre.
Prva side misija sa Franklinom "strangers and freaks" odma ispred njegove kuce.
Stoji mi upitnik al nema nikog da se pokrene misija.
Inace tu stoji nekaka crack ovisnica, znam jer sam to vec odigrao na ps3.
Džaba ponovno učitavanje, replay zadnjih misija itd. nece pa nece.

Dvije godine poliranja a igra i dalje prepuna bugova:lupko::lupko:
 
^Sigurno igras pirata, ja sam do sada odigrao 30h i ni jednog bug-a nisam imao......btw upitnici su side mission-i koliko sam skontao.
 
Ma ove narodne verzije pune bitcoin minera i virusa...ceka se popust
 
Nazad
Vrh Dno