Šta je novo?

GTA V

Teze jeste ali je ovo neigrivo na tastaturi. Mora barem pad ili volan.
Odlicno dozirana ostecenja i osecaj tezine. Na prvu loptu bude cudno ali se da navici. Samo me smara to sto moram stalno da pazim da li mi je ovaj mod aktivan iili nije zbog online-a tako da sam ga za sad batalio.

Ne znam da li je do mog baratanja tastaturom ali meni je itekako igrivo.
Da se razumemo to je i bila namera da se mnogo vise uposle prsti..
Par voznji i vec steknes osecaj.
 
Teze jeste ali je ovo neigrivo na tastaturi. Mora barem pad ili volan.
Odlicno dozirana ostecenja i osecaj tezine. Na prvu loptu bude cudno ali se da navici. Samo me smara to sto moram stalno da pazim da li mi je ovaj mod aktivan iili nije zbog online-a tako da sam ga za sad batalio.

Nisu mi bas jasni ti modovi. Ne sme da se koristi online, ban?
 
Jedino sto nadjoh je neki mod za 2x duzi dan, ali koliko vidim to je za net..
https://www.gta5-mods.com/scripts/2x-longer-days-net-mod

Evo nesto sto sinhronizuje vreme sa kompjuterskim..
https://www.gta5-mods.com/scripts/realtime-v

Evo nesto sledece sto cu da ubudzim, pravu brzinu..

https://www.gta5-mods.com/vehicles/realistic-topspeed-mod

Mozda bi trebalo otvoriti zasebnu temu za modovanje da ne smaramo
ljude koje ne interesuje modovanje?

evo svi kukaju kako taj realtime ne valja.ako ko slucajn naleti,more i na pm,da ne spamujem ovde.bar sumrak da traje 20tak min a ne kao do sada prodje dok ja izadjem iz grada. :)
 
Ne znam da li postoji neko rpavilo da se o modovima ovde ne priča, ali ako su modovi za GTA V zašto bi to bio offtopic. Ja bi želeo da vidim vaše preporuke vezano za modove.

I rado ću večeras probati neke :banana::banana::banana::banana::banana:
 
Ne znam da li je do mog baratanja tastaturom ali meni je itekako igrivo.
Da se razumemo to je i bila namera da se mnogo vise uposle prsti..
Par voznji i vec steknes osecaj.

Nije problem veceg "baratanja" nego sto mnoga kola kad im das pun gas postanu neupotrebljiva. Doziranje gasa je pakao. Zato je gamepad bolji. Ne sporim da je mod sjajan (kolicina posla oko ovoga je stvarno za respekt) ali cu ga koristiti tek kad dovedem igru do 100% i kad me online bas smori.
 
Probao sam mod za voznju, iako odlican stvarno je neigriv na tastaturi. Tockovi proklizavaju, nema sanse lepo da se krene.
A sa joy je joy. :)
 
Jos da neko napravi mod za letenje pa da uzivam
 
Probao sam mod za voznju, iako odlican stvarno je neigriv na tastaturi. Tockovi proklizavaju, nema sanse lepo da se krene.
A sa joy je joy. :)
Popusti neki put W :d, normalno kad kod auta od 300+ konja potopis gas do daske i drzis.
 
Poslednja izmena:
Sto ne proklizavaju bez moda, jesu menjali konjazu? :D

Moze tako da se tapka kako kazes, ali to je mucenje a ne igra. :)

Za tastaturu je jedino resenje kriva inputa, to jest kad stisnes taster da se u kratkom vremenskom intervalu pojaca gas... sto opet nije isto kad kreces i u toku voznje, sto znaci da k/m kombinacija bas nije za voznje :D
 
Sto ne proklizavaju bez moda, jesu menjali konjazu? :D

Moze tako da se tapka kako kazes, ali to je mucenje a ne igra. :)

Za tastaturu je jedino resenje kriva inputa, to jest kad stisnes taster da se u kratkom vremenskom intervalu pojaca gas... sto opet nije isto kad kreces i u toku voznje, sto znaci da k/m kombinacija bas nije za voznje :D
Ok, da napomenem ne odgovara mod svakome, tako da se ne obazirete na moje odusevljenje.
 
Hvala puno za mod, odlican je stvarno! Nego cisto bila napomena ko igra na tastaturi da obrati paznju...
 
Evo probao sam ovaj mod za vožnju i fantastično je uradjen ali za moj ukus i igru kao GTA ne baš ono što bi želeo.

Maksimalno realno i pre svega pravljeno za volan. Moram da kažem da je jedino nerealno da ama svaki auto pri punom gasu potpisuje do kraja ulice ili 15-ak metara. Mislim da je to preterano ali avaj...

Ipak ću se držati default handlinga dok se ne pojavi neko medju rešenje ipak nije ovo simulacija vožnje nego udri otmi i beži što sa ovakvom vožnjom je baš izazov.
 
Poslednja izmena:
GTA nije igra za to što vi tražite. Mislim možete vi sve to podešavati ali nema smisla, ne znam zašto bi neko igrao GTA zbog vožnje kad ima dosta dobrih igara u tom žanru. GTA služi za igranje bez prevelikog razmišljanja u stvarnom životu jer inače Majkl ne bi hodao u košulji i šorcu a sa sobom nosio zolju, rafalnu, malu pušku, pištolj, c4, snajp i hiljadu drugih stvari..
 
GTA nije igra za to što vi tražite. Mislim možete vi sve to podešavati ali nema smisla, ne znam zašto bi neko igrao GTA zbog vožnje kad ima dosta dobrih igara u tom žanru. GTA služi za igranje bez prevelikog razmišljanja u stvarnom životu jer inače Majkl ne bi hodao u košulji i šorcu a sa sobom nosio zolju, rafalnu, malu pušku, pištolj, c4, snajp i hiljadu drugih stvari..
I to ce da se promeni, sve to ima da bude u gepeku automobila... koji se realno krece.:d
 
Slazem se da treba da bude zabava, isto tako modovi najcesce odu u
suprotnom smeru, pa camci pocinju da lete i jos kojecega...
Otud i modovi pa ko sta voli neka i instalira.
I taj camac vec kada leti mogli su to "realnije" da odrade...:d
 
Poslednja izmena:
Slazem se da treba da bude zabava, isto tako modovi najcesce odu u
suprotnom smeru, pa camci pocinju da lete i jos kojecega...
Otud i modovi pa ko sta voli neka i instalira.
I taj camac vec kada leti mogli su to "realnije" da odrade...:d
Slažem se. Neka ostane na tome sto je RS zamislio. Meni ne smeta mnogo toga.
 
Ja ne znam kako cu uopste da igram neku drugu igru.:D
Malo tripa:
GTA5_2015_05_27_20_27_49_772.jpg GTA5_2015_05_27_20_29_12_377.jpg
Crna trojka:
GTA5_2015_05_28_17_58_44_477.jpg
Malo religije:
GTA5_2015_05_28_18_03_34_301.jpg GTA5_2015_05_28_18_03_53_571.jpg
 
Preporuka za mod koji je okačio Boris Ložač, mnogo bolje odrađeno nego to što sam ja linkovao.
 
Otkljucao sam minigun, prava azdaja. Jedino sto ne mozes brzo da trcis sa njim niti da se sakrijes iza neceg, ali zato moze da sprzi sta zelis. Krenuo insurgent na mene, zzzzzz i ode :) Nabio sam mental state na max, cim me neko ubije ja mu vratim, onda se umesa treci. Jos kada sam se zacrveneo dolaze kao muve.
Upravo sam odgledao predstavu haker i 10 njih sakupljaju novac. Stajao sam po strani, reko necu i treci put, ali mi ovaj upucao 300k slucajno. Kaze lik dodajte me pa da vam dam kintu kasnije ako hocete. Nik mu je zvipaa.
A danas je neko postavio one velike vetrenjace po sred ulice i kako koji auto naidje ovo ga odbaci u tri lepe :D
 
I opet ponavljam, zato cekam MP mod odnosno program kao SA:MP. Bice bezbroj vise mogucnosti i modova za igru, rp, crazybob cnr, itd... Pojavice se i tamo cheateri al opet ne sa upucavanjem love :)
Ako nekog zanima, najpouzdaniji je https://gta-mp.net/. Kazem najpouzdaniji, jer ima jos 2 projekta sa strane na kojima se ne radi aktivno.
 
Preporuka za mod koji je okačio Boris Ložač, mnogo bolje odrađeno nego to što sam ja linkovao.

A da li je igrivo preko tastature? Tvoje misljenje.. ? Posto vidim da se jedni zale a drugi kazu da moze da prodje..
 
Baš to kao da auto ima 10 tona, potpisuje ga do kraja ulice. Sve ostalo je fenomenalno uradjeno...

I opet ponavljam, zato cekam MP mod odnosno program kao SA:MP. Bice bezbroj vise mogucnosti i modova za igru, rp, crazybob cnr, itd... Pojavice se i tamo cheateri al opet ne sa upucavanjem love :)
Ako nekog zanima, najpouzdaniji je https://gta-mp.net/. Kazem najpouzdaniji, jer ima jos 2 projekta sa strane na kojima se ne radi aktivno.

Jel možeš da pojasniš šta je različito kod ovog MP-a u odnosu na default rockstarov pored LAN podrške?
 
Nazad
Vrh Dno