Šta je novo?

GTA V

sad upravo probao,radi perfektno i to je na istom hdd-u gde i igra,oko 200gb,sve 320tice. :) ko zna sta je bilo onda.
 
Najbitnije je da je upaljen auto scan, meni čak radi i kada menjam muziku dok sam u igri.

Plan mi je da napravim poseban folder za Trevora napunim psihodelijom i udri. Kada sa njim igram samo ostavim shortcut tog foldera u Rockstar folderu i cepaj. A za ova dva fina momka lepo vratim shortcut muzike iz Nip Tucka iz kante a obrišem Trevorov i milina. Mislim da ovo može da radi.

Da li neko zna da li ima neka kontrola da se prebacuju pesme na Self Radiju?
 
There are three options for listening to your Self Radio station once you've successfully imported your music into GTA V:

Sequential: Plays the songs in the User Music folder in the order in which they appear.
Random: Creates a randomized playlist using the audio files in the User Music folder.
Radio: Creates a randomized playlist using audio files in the User Music folder, as well as inserting Rockstar-created station IDs, DJ banter and advertisements.
By default, you can use the - and = keys on the keyboard to cycle through songs, however this capability is disabled in Radio mode since it's simulating the playback of an on-the-air radio station

kapiram da je caka bila u tom skenu,dok ga je odradio,a izgleda da se ne trigeruje svaki put sam,zato sto ima opcija da ga trigerujes sam.
 
Moram da probam ovo sa + = da vidim da li menja pesme, ako radi extra.
 
Za igranje bez ikakvog stutteringa samo alt+tab (ili WIN key) kad ucitate i naravno ponovo se vratite u igru. Prosto je nevjerovatno koliko igra fluidnije radi poslije ovog "trika". Primjeticete prilican skok u performansama.

Da provereno radi. Zadnji put zaboravio da odradim kad ono stuca li stuca :D
 
Gde mogu da recimo kupim neku bas veliku garazu, gde bih sacuvao odredjena vozila koja su recimo custom...? Kada drpim vozilo, odradim onaj tunning ubacim u garazu (koja ne pripada save house) jednostavno vozilo ne nadjem vise tamo u cemu je fora? Naravno regularno odradim save i sve... igram offline i igra je predjena :D
 
Koji je update najbolje koristiti da ne pravi probleme dok se igra? Probao sam update 5 sa nekim crash fix ali izbacuje kad se stisne Q :( Pre toga sam koristio update 3 sa gtav.exe od update 2. Koji mi update preporucujete?
 
Preporučujem ti da kupiš igru i nećeš imati problema te vrste.
 
Moguć fix za laptopove sa intel+amd grafičkom:

http://youtu.be/KQzClqy8cuI

Nisam ga još probao, moram opet da skidam igru ali na rockstarovom forumu ljudi imaju uglavnom pozitivno iskustvo sa ovim fixom.
 
Poslednja izmena:
Ova igra koliko god kvalitetna je s druge strane toliko glupa, djetinjasta. Bas kao i prijasnji dijelovi, nazalost.
Sve je ok dok ne pocne fight, jer AI ovdje ne postoji.

I ovo uopce nije open-world naslov, tj. nema taj open-world kvalitet kakav nudi recimo TES ili Stalker.
Ovo je jedna velika mapa u kojoj se zabijas u auta i ljude i malo pucas po njima, sa misijama koje su linearne.

A Filipenkove recenzije se uopce ne razlikuju od ovih sa IGN-a i sl.
 
Igra je sasvim ok, misije su stvarno odlicne kao i prica. Meni jedino po malo smeta ova fizika u igri, tako reci kao i u predhodnim delovima.
 
Ovaj lik koji prodaje giftove na kp je prevarant, pazite se. Pogledajte ocene, pola od profila koji su napravljeni skoro. Sada me je blokirao i promenio ime na sajtu.

Ja se zajebah, dosta im je. Pre promene, ime mu je bilo Ivan Đukić, mail je ivandjukis381 kod yahooa.

https://www.kupujemprodajem.com/889868-1-darko-bojic-svi-oglasi.htm
 
Poslednja izmena:
Ova igra koliko god kvalitetna je s druge strane toliko glupa, djetinjasta. Bas kao i prijasnji dijelovi, nazalost.
Sve je ok dok ne pocne fight, jer AI ovdje ne postoji.

I ovo uopce nije open-world naslov, tj. nema taj open-world kvalitet kakav nudi recimo TES ili Stalker.
Ovo je jedna velika mapa u kojoj se zabijas u auta i ljude i malo pucas po njima, sa misijama koje su linearne.

A Filipenkove recenzije se uopce ne razlikuju od ovih sa IGN-a i sl.

... aj pricaj jos malo o Stalkeru. Nisi davno.
Porediti ovo sa TES-om je tek moemnat koji ne mogu da komentarisem.
Napucavanje u ovom delu je super. Voznja je opustajuca i optimizovano je onako kako ti naslovi o kojima pricas mogu samo da sanjaju.
 
Moguć fix za laptopove sa intel+amd grafičkom:

Nisam ga još probao, moram opet da skidam igru ali na rockstarovom forumu ljudi imaju uglavnom pozitivno iskustvo sa ovim fixom.
Evo i ja da prijavim da igra na mojoj masini iz potpisa a, u pitanju je laptop Asus G551 radi sve perfektno bez tih gore navedenih problema cak mogu da prijavim da su mi drajveri za GTX 860 4GB DDR5vrama od prosle godine i jos igram narodnu verziju bez problema sve je na High i fps nepada ispod 40 a , ide do solidnih 55 vsync sam ugasiou fullHD misli posle 24h igranja nije bilo padova igre sve radi normalno igra zna da cepne na momente i 3GBvrama i do 6GB rama eto toliko igra nije losa samo sad treba imati vremena pa je igrati a to je nazalost ono cega imam najmanje al polako [emoji4]
 
Fix je kao što rekoh za intel+amd kombinaciju grafičkih...
 
Nego, jel i vama igra (SP) bila previse lagana ?
 
Nazad
Vrh Dno